Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline tzaziki
Avatar
1122 příspěvků moje polička 24. října 2019 14:56

Lamicka Presne, presne tak

Offline Pinot Noir
Avatar
24583 příspěvků moje polička 24. října 2019 15:22

žluťásek Já už to mám doma nejmíň rok a půl, takže jsem zvyklá. Naopak pořád marně čekám, kdy se ten můj promění v toho tvého, ale proměny tímto směrem zřejmě nejsou možné

Offline Sweet Potato
Avatar
34872 příspěvků moje polička 24. října 2019 16:49
Reakce na Lamicka:

tzaziki uz jsem to sem davala? U nas to trva 5 let :))

​Jenom pět?

Offline Lamicka
Avatar
13372 příspěvků moje polička 24. října 2019 17:10

Sweet Potato ja uz to prijala, muz stale ceka, kdy ho to prejde

Offline Karja
Avatar
35977 příspěvků moje polička 24. října 2019 17:52

rasaNori Hele to bude mozna ten vysiraci typ:-D. To mela dcera, furt se chtela chovat, ale doktor to rikal uz v porodnici, ze bude mazliva, nechapu, jak to mohl za dva dny poznat:-D. Proste nosit, chovat, lezet na nekom a zazitky, neco videt, poznat, jinak rev na celou ulici! Uzij si to,ale zas je s nima prdel no:-D. 

Offline Karja
Avatar
35977 příspěvků moje polička 24. října 2019 17:53

Lamicka No to je to obdobi debila, jak rikavala segra. Ji taky dosly ty obdobi z literatury, tak si vymyslela svoje, ale doslo ji to uz nekdy ve trech letech:-D

Offline Malenge
Avatar
4280 příspěvků moje polička 24. října 2019 18:34

Karja Jsem si tento vysoce odborný termín s dovolením vypůjčila. U nás se totiž velmi hodí, někdy je to prostě k nepřežití. Ale pak večer při usínání mi šeptá do ucha: víš, co je fajn, miminko? Že jsme spolu a máme se rádi. Kdo by je nemiloval?

Offline Malenge
Avatar
4280 příspěvků moje polička 24. října 2019 18:37

A musím se rozdělit o radost. Mé druhé dítě krásně jí!! Už zvládá tři jídla denně a já jsem z toho v naprostém šoku, to je taková paráda po starším nežravci. Akorát by teda nemusel být tak žravý i v noci, už bych si schrupla déle než max. 2,5 hodiny. Ale věřím ve světlé zítřky.

Offline Lamicka
Avatar
13372 příspěvků moje polička 24. října 2019 18:41

Karja :)) my si jako nestezujeme. On je velky bavic, tak se doma nenudime. Akorat si dela v nekterych situacich co chce no... jinak to hodne dite, srdcar, ale zaroven dost nasiraci (pardon). Spatne se to vysvetluje, proste vsechno v jednom ranecku, jak rika tchyne, a to je nekdy dost vycerpavajici. 

Zrovna v den, kdy me rano desne vytocil, mi odpoledne ve skolce zacala rikat jedna maminka, ze je nejhodnejsi kluk ze tridy, ze ho dcera hrozne chvali, jak je ferovej, pomaha holkam, uplny gentleman. Tak asi plati, ze jit prikladem je nejlepsi zpusob vychovy.

Offline Karja
Avatar
35977 příspěvků moje polička 24. října 2019 20:30

Lamicka :-D:-D Jo, deti maji hodne tvari.

Offline miuu
Avatar
381 příspěvků moje polička 24. října 2019 21:22

Lamicka  Mame doma stejneho klika. Taky pet let. Jsou chvile,kdy bych ho roztrhla,ale pak je uplne skvely. A jeho vyrecnost je kapitola sama pro sebe. Zvladt na verejnosti. 

Offline letfenixa
Avatar
8047 příspěvků moje polička 24. října 2019 21:30

Dnes večer som nekricala, po piatom odignorovanom upozorneni som povedal - ked nepocuvas ty mňa, nebudem ani ja teba - a isla som páchať vecernu ocistotu samostatne, syna zaujalo az zavretie dverí na kúpeľni. A zrazu sa bleskovo vyzliekol, aj upratoval, aj mi trikrat povedal prepáč. 

Rozmýšľam, ci ten nástup do škôlky v 3 rokoch a trojročný vzdor nesuvisia - aby matky neporazilo úplne.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 24. října 2019 21:39

žluťásek 

Tak malej Žluťásek už je taky normální dítě Oni z toho vyrostou. Syn už se mě preventivně  několikrát denně ptá, jestli  se zlobím...

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 24. října 2019 21:46

rasaNori 

Vzpomněla jsem si, jak jsme asi tak první tři měsíce syna pronosili na tygříka. Pak se to nějak zlomilo a začala jsem zjišťovat, jak zabavit tříměsíční dítě, který už bylo ochotný ležet, ale zábavu potřebovalo organizovanou. Ani nevím, kolik přesně mu bylo, kdy se to zase zlomilo a najednou nás nepotřeboval snad hodinu v kuse.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 24. října 2019 22:47

Syn na ihrisku žmurká na ľudí, ktorí ho zaujmú a sú mu sympatickí, ešte sa k tomu aj neskutočne škerí . A dokonca po mesiaci začal normálnejšie spať. Tak dúfam,že sa námtie noci zas na lepšie obracajú,fakt mi to už je treba :)

Offline Karja
Avatar
35977 příspěvků moje polička 24. října 2019 23:02

Nevim, zda to tu nekdo v tuto hodinu cte. Ale zitra rano mam odevzdat u doktorky dcerky moc, dala mi dva ty mocove pytliky, jenze dcera chytla ted vecer nejakou prujmovou eskapadu a oba ty sacky totalne znehodnotila. Na nocnik se mi nevycura, kdyz ji neni dobre. Takze....myslite, ze to jde nejak vymyslit/vyrobit? Zitra jde na kontrolni CRP a chteji I moc, no tak to je pekny, to se zas nic nevysetri....

Offline Pinot Noir
Avatar
24583 příspěvků moje polička 24. října 2019 23:05

Karja Neporadím. Já musela několikrát přiznat, že prostě nejsem schopná moč odebrat. Byla jsem zřejmě za idiota, ale vždycky konstatovali, že krev tedy musí stačit.

Online žluťásek
Avatar
7649 příspěvků moje polička 24. října 2019 23:47

Karja a kdybys ji ráno postavila třeba do sprchy, pustila vodu a zkusila to chytit do vyvařené skleničky? Syn se ve sprše vždycky hned vyčůrá, jak mu teče teplá voda po nohou. 

Offline rasaNori
Avatar
7743 příspěvků moje polička 25. října 2019 07:22

Karja boze ted jsi mi pripomela jak jsem sedela v nemocnici dobre 2 hodiny nad spicim deckem se zkumavkou v ruce a cekala az zacne curat, jinak by ji rano cevkovali

Offline Pinot Noir
Avatar
24583 příspěvků moje polička 25. října 2019 08:15
Reakce na eless:

rasaNori moj pribral za posledny rok 200g . 1.5 - 2.5r mi to pride malo ale ked on nezere nic normalne

​To je ještě větší machr než ten náš! Soucítím velmi, je to o nervy. Náš přibral mezi 1. a 2. narozeninami 650 g. Posledních pár týdnů se to trošku zlepšilo, podle normálních dětí jí pořád málo, ale trochu JÍ! Zdá se, že když se před tříletou prohlídkou hodně napije a nevyčůrá, mohla by váha ukázat 13 kg