Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 24. října 2019 10:44

rasaNori jj, chtěla vidět 250 ;)

Offline Kokoska
Avatar
28262 příspěvků moje polička 24. října 2019 10:51

rasaNori děti se občas (hodně často) odmítají chovat podle tabulek, takže i když přibírá tabulkově, hlad mít může. A nikde taky není psáno, že s vyšší dávkou krmení víc přibere, vždyť roste a potřebuje víc energie.

Offline betsey
Avatar
4257 příspěvků moje polička 24. října 2019 11:11

dzizisketa ja to mám presne tak isto, minule som mužovi predniesla, že si musím kúpiť nové formičky na piesok :-) Ale mňa fakt strašne baví flákať sa s malou po vonku, vyklápať jej formičky, zbierať s ňou gaštany a tak. A keď sa hrá na pieskovisku sama, tak si pustím do uší podcast v cudzom jazyku, zabavím aj mozog a som spokojná. A teda kníh som prečítala strašné množstvo, tie čítam, keď kojím (mám čítačku). Mať upratovačku a lepšie sa vyspať, tak mám dokonalý život

Offline Gatita
Avatar
7144 příspěvků moje polička 24. října 2019 11:23

olivieraajedna vec je osobni nastaveni (nekdo zkratka umi odlisit dulezite od mene duleziteho a odpocinout si) a druha vec je osobnost ditete. Troufam si rict, ze s mym synem proste nebylo mozne si tech prvnich 18 mesicu udelat plnohodnotne bene. Nikam jsem s nim moc nechodila, bylo to dost vycerpavajici - na verejnosti mi to s tou muzikou bylo hrozne neprijemne. Doma jsem si v tom kriku taky nic moc neprecetla, filmy jsem za to obdobi videla asi ctyri...Byla jsem uplne nekulturni! Ted je to bezva, uplne se to obratilo, ale musela jsem si pockat, az se z mimina a batolete stane dite

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 24. října 2019 11:37

rasaNori moj pribral za posledny rok 200g . 1.5 - 2.5r mi to pride malo ale ked on nezere nic normalne

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 24. října 2019 11:38
Reakce na Kokoska:

rasaNori děti se občas (hodně často) odmítají chovat podle tabulek, takže i když přibírá tabulkově, hlad mít může. A nikde taky není psáno, že s vyšší dávkou krmení víc přibere, vždyť roste a potřebuje víc energie.

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 24. října 2019 11:47

rasaNori treba Tonda pribira ukazkove, ale vecer a v noci ho krmim z flasky (odstrikanym). Protoze delal kraviny, poradne se nenajedl, vztekal se. Takhle vytahne flasku a usina se mu lip a ja vim, kolik sni. Ale nechci te k nicemu navadet, ono to to kajeni kazit muze, ale on se neumi spravne prisat, takze neni co kazit:D

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 24. října 2019 11:58

711990 s tim sara problem nema, prisati ukazkove ale ten zbytek

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:05

rasaNori jakoze dela sceny u kojeni? 

Offline žluťásek
Avatar
7610 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:12

rasaNori a kolik jí vlastně teď je? Nemůže to být jeden z růstových spurtů? (3 a 6 týdnů, 3. a 6. měsíc, jestli si dobre pamatuji) 

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:17

žluťásek 8 tydnu presne. Hele brisko to neni, to je cajk, spurt nevim ale prijde mi ze ji imrvere kojim. Zkusim dneska koupit nejake to pocatecni mliko a vyzkousim to. Dneska s ni jdu na party, to bude vyzivne odpoledne a vecer:D

711990 my to doma nazyvame odpolednim vygumem, proste jak ji odpoledne polozim tak rve, spokojena je na ruce v tygrikovi, uz ani nositko odpoledne nezabira, kocar taktez. Zajimave je ze jak ji takhle taham cele odpoledne na rukach, tak v tech 8 se nakoji v posteli a vytuhne jak spalek a spi treba do 1 do rana. 

Offline 711990
Avatar
17116 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:19

rasaNori aha, takze proste vysira:D pardon my french teda:)) 

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:20

rasaNori 

Jsi si jistá, že to není bolavé břicho? Když se jí uleví v tygříkovi... tomu bys s umělým mlíkem moc nepomohla. 

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:23

dzizisketa Jsem přesně chtěla napsat totéž. Kdyby měla hlad, tak řve i v tygříkovi nebo čemkoli jiném, položením břichem na ruku se hlad fakt nezažene. 

Možná břicho a nebo prostě jen chce koukat a nechce ležet, no. 

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:25

MP Meri 

Anebo se chce koukat, na to je tygřík taky dobrý, nebo se chovat, protože už třeba má za dopoledne moc zážitků ke zpracování... ale na hlad bych to neviděla. Ono to sání na prsu i uklidňuje, není vždy jen hladové.

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:28

711990 presne:D

dzizisketa MP Meri taky mi prijde ze z tygrika proste vidi dobre, tak vyzaduje, ale me brzo upadnou ruce! 

Offline Pinot Noir
Avatar
24436 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:28

MP Meri dzizisketa Náš teda hlad měl a nošení a různé polohování pomáhalo, aby neřval. Když pak dostal pořádně najíst, bylo po řevu definitivně bez jakéhokoliv další snahy. Já teda taky nechci nikoho navádět k UM, ale věřte, že se dvěma dětma jsou ty možnosti "co ještě zkusit" dost omezené.

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:38

Pinot Noir nastesti baru je celkem nekde ze sara rve, kdyby mela rvat i ona proto ze rve mimino tak uz visim na nejblizsi vetvi:D

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:41

Pinot Noir Mně i takhle zpětně přijde, že prostě člověk pozná víceméně prd, jestli je to břicho/hlad/vysírání/potřeba mazlení. Prostě jenom tak naslepo zkouší, co zabere S tím že po UM usne jak špalek se to podle mě nevylučuje, já když budu mít chuť koukat na televizi, ale místo toho si dám kachnu se zelím, tak si nakonec taky ještě ráda půjdu lehnout, i když se mi původně moc nechtělo Jestli je to pochopitelný ten příměr, snažím se na to jít logicky ... ale jak říkám, většinou je to věštění z křišťálový koule, co tomu děcku vlastně chybí a s druhým za krkem ... asi bych se spíš snažila vymyslet něco, aby mi neupadla ruka  tom tygříkovi, ale jestli nezabírá nosítko, tak je to těžký, no. Já občas dala dítě v krizi do vajíčka a to postavila na stůl, měl pak výhled. Bylo to vždycky maxímálně třeba 15 minut, tak jsem se ani neobávala případných trvalých následků  

Offline rasaNori
Avatar
7709 příspěvků moje polička 24. října 2019 12:43