Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 26. června 2019 18:20

ice ja som netusila ze to ma nejak vonat. Levandulu v tom necitim ani extra prijemnu vonu ale uplny smrad to nie je

Offline žluťásek
Avatar
7609 příspěvků moje polička 26. června 2019 18:24

ice má mít takovou trochu pudrovou vůni, levandule úplně ne, ale smrad taky ne

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 26. června 2019 18:43

Musela som si ist cuchnut sudocrem ja tam necítim nic, som barbar ale smrad to nie je

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 26. června 2019 19:17

dzizisketa Haha a ja ted rekla ,,mam ji uspat,, ,,jo,, ,,tak jo, tak mezitim uklid kuchyn,, a co myslis, neuspavam, sedim v kuchyni a piju birell!

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 26. června 2019 19:18

Tenhle trik budu pouzivat!

Offline Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 26. června 2019 20:00

Karja Používej rychle, přijde čas, kdy si dítě začne diktovat, kdo bude uspávat

Offline Tabea
Avatar
4668 příspěvků moje polička 26. června 2019 20:07
Reakce na Lamicka:

Pinot Noir hlavne ty mladsi deti si hrozne rychle zvyknou na rachot a hluk, ktery vytvari starsi sourozenec, takze ho pak vubec nevnimaji. jedine dobre, kdyz Risa bude delat primereny bugr

​@Pinot Noir Přesně tak. Bude pak spát jako dřevo, i když mu bude u hlavy řvát celá školková třída.

Minulý víkend jsem s dětmi nastoupila do autobusu ze zoo. Je to poslední/první stanice linky, autobus tam delší dobu stojí. Zároveň nastoupili rodiče s kočárem. Moje děti šly dopředu a začaly se handrkovat, kdo kde bude sedět, matka od kočáru na ně začala vrhat pohledy a syčet, ať jsou zticha. Šla jsem jim říct, ať jsou zticha, za chvíli nastoupil otec s chlapečkem, který kvičel a mimino vzbudil. Matka zase behala pohledy a kroutila hlavou. Nakonec vyndala tak max dvouměsíční dítě. Na jednu stranu jsem ji chápala, že je třeba šílená, že dítě blbě spí, na druhou stranu jsem si říkala, jak si pěstováním absolutního ticha pod sebou řeže větev. A taky očekávat, že v autobuse od zoo budou všichni sedět jako pěny...

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 26. června 2019 20:17

Tabea dcera dokazala spat v hluku treba do 5 mesicu a pak zlom a vzbudilo ji kdeco

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 26. června 2019 20:22

rasaNori přesně tak, ono o tom otužování to vůbec být nemusí. nicméně Tabea fakt bych nečekala od spolucestujících v busu, že budou jak pěny kvůli mýmu miminu

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 26. června 2019 20:22

Tabea je to individualne. mama mi spominala ze ja som spala uplne pri kazdom hluku. moj brat sa zobudil na kazde suchnutie uz v porodnici. rusil ho aj bezny chod domacnosti. jednoducho vyzadoval uplne ticho na spanok. prve mesiace zivota spaval casto v kociku na balkone

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 26. června 2019 20:24

Pinot Noir 

Taky dávám hodně pozor na to, aby miminko nebylo moc upřednostňovaný, syn už je ve věku, kdy by si to asi celkem lehce uvědomil. Zatím se nám, myslím, daří. Má ségru rád, i rád různě pomáhá, což většinou komentuje slovy já pomáhám. Když jsme u toho, na pochvalu jsi hodný / šikovný, suverénně odpovídá jo jsem.

Offline Mrakoplas
Avatar
8791 příspěvků moje polička 26. června 2019 21:20

Ja vas vas obdivujem ako to zvladate s dvomi. Keby nebol muz doma, tak ma klepne, aj tak nic nestiham. Starsi vyzaduje neustalu pozornost, on sa sam zahra len chvilu. A v tomto teple ked sa neda ist von a nemame dom so zahradou, ja nemôžem ist na kupalisko a v parku sa neda vydrzat.. A este k tomu ma to obdobie neustaleho jacania NIEEE a hrozne zachvaty hnevu, ktore napriek teorii uz casto nezvladam. Ach som slaby kus, casto mam pocit, ze som matka ani byt nemala ake traumy im ja sposobim..Ale trocha sa mi uľavilo ked som vecer ocakavajuc navrat muza so synom z kupaliska pocula z vonku strasny rev. Vravim si, uz sa vracaju. A to z oproti domu taky isty chlapec robil rovnaku scenu lebo nechcel ist domov. To bol pocit ulavy, ze v tom nie som sama

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 26. června 2019 21:32

Pinot Noir No jako dneska si me nadiktovala v bazene?? To je docela cara pres rozpocet, zatim jsme meli jasneho tatanka!

Offline Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 26. června 2019 21:34

Proč hergot nepatřím mezi ty, které "nechaly skoro všechna kila v porodnici"? Jsem lehčí jen o toho Viktora . A čekám, kdo se první zeptá, kdy budu rodit.

Offline rasaNori
Avatar
7706 příspěvků moje polička 26. června 2019 21:38

Pinot Noir jsem sla na slepak se 68 kg, a vratila se se 65:D takhle se prosim pekne hubne jeste v tehotenstvi:D

Offline Pinot Noir
Avatar
24434 příspěvků moje polička 26. června 2019 21:39

rasaNori To byl velkej slepák

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 26. června 2019 21:51

Karja

JJá svým voláním o asistenci může vzbudila, spal na gauči u Vražd v Midsommeru

A dostal na výběr uspávat nebo žehlit. Sice mu to trvalo déle, než mně, ale nakonec to dítě vložil do postýlky v devět, takže do limitu se vešel

Offline dzizisketa
Avatar
7440 příspěvků moje polička 26. června 2019 21:53

Pinot Noir

NNejsi sama, já mám furt devět kilo navíc. Ale vzhledem k tomu, že k porodu jsem šla s víc jak 25, tedy jsem vážila stejně co muž, beru to jako úspěch a pomalu leze dolů i to, ale první dva týdny to byl úbytek fakt očividný ze dne na den. 

Offline Karja
Avatar
35805 příspěvků moje polička 26. června 2019 22:05

dzizisketa Vsak mas jeste dost casu! Lezlo to nahoru 9 mesicu, dolu to potrebuje cas. Ja jsem za ctyri mesice pribrala pul kila, doufam, ze to nevadi, pri prvnim jsem taky asi moc nepribrala, skoda ze jsem si neofotila tehotenskou prukazku. Tak uvidime, co na to doktor nebo jak bude vypadat dalsi ultrazvuk;-)

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 26. června 2019 22:30
Reakce na Pinot Noir:

rasaNori To byl velkej slepák