Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Online Pinot Noir
Avatar
24565 příspěvků moje polička 27. června 2019 10:36

miuu To se poddá, než jsem otěhotněla podruhé, měla jsem břicho zase jako zamlada ;) Ale teď teda očekávám nějaký podobný small talk

DrowRanger Možná to byla souhra okolností, ono už se to asi chýlilo ke konci i tak, ale stejně myslím, že to cvičení tomu konci napomohlo. On už měl taky skoro rok, takže už i vytříbené chutě

Offline Mrakoplas
Avatar
8842 příspěvků moje polička 27. června 2019 10:54

Zarinya hej, tu som cvicila cez tehotenstvo ale tie jej videa su az od 6 tyzdnov (teda okrem toho na posilnenie panvového dna) ale inak vdaka za tip, myslim, ze ty si tu na nu viac krat davala odkaz a na zaklade toho eom cvicila jej zostavu cez tehotenstvo a tak fit chrbat som roky nemala!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. června 2019 11:01

Mrakoplas  aha, ja si ty poporodni nepoustela.A asi bych pockala do konce sestinedeli.jo,je fajn na zada mi taky moc pomohla.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. června 2019 11:03

Mrakoplas treba ti da tip betsey .ta ma vetsi zkusenost.

Offline Karja
Avatar
35955 příspěvků moje polička 27. června 2019 11:44

Mrakoplas Jo, je to super, ja ty poporodni cvicila;-)

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 27. června 2019 12:35

Pinot Noir miuu ja chudnem a momentalne mam nizsiu vahu ako pred otehotnenim ale brucho mi aj tak ostalo. vtedy som bola vyzrana ale chudnut som v tom case kvoli tehotenstvu uz dalej nemohla.

naposledy ma vazili 2 tyzdne pred porodom a od toho cisla mam dnes asi -22kg. este ma povinne caka 10. ak by sa mi k tomu podarilo navyse dalsich 5 brala by som to ako prijemny bonus ale netrvam na tom.

Offline Malenge
Avatar
4274 příspěvků moje polička 27. června 2019 12:44

Pinot Noir myslím, že se do mléka vyplavilo hodně kyseliny po tom cvičení, prý to chutná dost hnusně 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 27. června 2019 12:52

@eless @zlutasek Nn ja z nej vzdycky citila silnou vuni levandule. Ted skoro nic. Ale doslo mi ze ten puch co mi vadil, zpusobila pravdepodobne kombinace s tee trea olejem, kterym obcas docistuji plet. 

Offline Malenge
Avatar
4274 příspěvků moje polička 27. června 2019 12:54

Jinak teda neznám nikoho, kdo by si poporodní postavu chválil, je to solidní šok, já z toho poprvé byla v takovém stavu, že jsem se sebe sama ptala, jak jsem se do něčeho takového vůbec mohla pustit! Hrůza. Teď jsem 3 měsíce po porodu, cítím se celkově fajn, nemám děsnou diastázu jako poprvé, z 19 nahraných kil mi zbývají tak 3, 4, ALE - stejně nemůžu nosit skoro žádné své oblečení, sukně, kalhoty, neexistuje, když už se do toho narvu, vypadá to příšerně a na to já nejsem zvyklá... prostě od pupíku ke stydké kosti je divná mrtvá klepající se hmota, která visí přes plavky  nechci zázraky na počkání s vím, že to bude opět dost práce a výsledek stejně nebude jako před... no, štve mě to pekelně!

Online Pinot Noir
Avatar
24565 příspěvků moje polička 27. června 2019 12:55

Malenge Jo, to právě vím, proto před nějakými extra výkony varuju. Ale DrowRanger třeba píše, že u nich se to nijak neprojevilo.

Offline Malenge
Avatar
4274 příspěvků moje polička 27. června 2019 13:00

Pinot Noir asi záleží, jaké má prcek vybrané chutě  osobně bych si na to taky dala pozor, patlání s lahvičkami a sunarem mě neláká. Navíc to by  se pak hublo vážně blbě!

Offline rasaNori
Avatar
7741 příspěvků moje polička 27. června 2019 13:04

Malenge ja zhubla az kdyz jsem prestala kojit:) lepe receno s dcerou jsem nabrala 10,5 kg, v porodnici nechala 8,a ten zbytek se me drzel jak luteranska vira. Ono se rekne 2,5 kg, ale na mych 156 cm jde videt kazdy vykyv. Nicmene jsem mela radost ze jsem zhubla, vsichni mi postavu chvalili a ja jsem znova tehotna:D

Offline 4n4
Avatar
245 příspěvků moje polička 27. června 2019 13:21

Dočítám trochu zpětně a gratuluju Pinot Noir a Mrakoplas , ať vám kluci krásně rostou a starší bráškové si k nim vytvoří pěkný vztah.

Offline 4n4
Avatar
245 příspěvků moje polička 27. června 2019 13:25

Jinak mě po všech těch dětech zůstala jiná postava, mám širší ramena, širší hrudník, boky... a kila šla te´d malinko dolů, když jsem začala s nejstarším synem běhat.

Ale jak jsem se dneska rozhlížela u vody, tak na to, že mám ty čtyři děti, tak na tom oproti jiným matkám zas tak špatně nejsem.

Offline 4n4
Avatar
245 příspěvků moje polička 27. června 2019 13:26

A musím pochválit nejmladšího, oproti loňskému roku se s ním cestuje a "dovolenkuje" o mnoho jednodušeji, už to není mimino, ale malý kluk.

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 27. června 2019 13:32

Mrakoplas 

Já si třeba vůbec nepamatuju, kdy mi zmizelo břicho po prvním porodu, ale mohlo to být tak za 3 - 4 měsíce Tak mu ještě měsíc až dva dám.

Offline katkas
Avatar
257 příspěvků moje polička 27. června 2019 13:44
Reakce na Mrakoplas:

Mohučanka ok, ja skusim nieco najst. Zatial vsetko na co som narazila, bolo az od 4-6 tyzdnov po porode

​Doporučuji si najít fyzioterapeuta, který umí řešit diastazu. Ty bolesti zad s ní mohou souviset (takhle brzo po porodu je fyziologická). Fyzio Vám ukáže jemné cviky, které se dají cvičit ihned. Jsou to jemné techniky na postupné zapojení správných svalů. Pokud jste z Prahy, tak když tak přes sz pošlu kontakt na svou fyzio, jinak doporučuji fb skupinu Diastáza a přidružené potíže 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 27. června 2019 13:45

Pinot Noir to je možné, ja som si akurát trochu upravila strávu, lebo potrebujem naštartovať zhadzovanie a spolu s kojením už len v noci to tiež vidím na blízky koniec. Ale tak syn už má skoro 11 mesiacov, pôvodný plán bol konit aspoň 6. A som teda rada, že mu to vôbec nechýba, aspoň od prsníka a cumla nemusím obdivovať.

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 27. června 2019 13:48

Malenge čo som k tomu čítala články, tak to nie je pravda (dokonca sa momentálne neguje aj to vyplavovanie kyseliny mliečnej), ale u nás ozaj cvičenie chuť mlieka nemenilo. Skôr tie mesiace po pôrode bol problem s tým, že sa mi rýchlo nalievali prsia, dlho mi trvalo, kým som bola schopna zosúladiť kojenie a cvičenie aby ma to nebolelo a tiež aby sa mi tam niekde od tlaku športovej podprsenky nespustil mlieko. 

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 27. června 2019 13:52

Malenge ja som mala aj pred tehotenstvom brucho ako rizikovú partiu, ale teraz je to masaker, všetko čo privedieme mi ide do brucha, po pôrode som síce schudla pod pôvodnú hmotnosť, ale teraz mám už 4kg navyše a do tehotenského oblečenia sa síce vopcham, ale vyzerá to otrasné. Navyše mi dosť zhrubol pás (tuková vrstva..) a teda aj šaty čo som nosieval do roboty vyzerajú strašne a tie čo som nosila ako tehotná už tiež nevyzerajú dobre...a teda každý jeden gram sa má drzi ako kliešť, cvičiť chodiť veľmi enstiham a doma sa k tomu neviem prinútiť. Tak som aspoň zmenila stravu a uvidím či a kam sa to pohne.