Vše o těhotenství a dětech

02. února 2017 08:39
Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 27. června 2019 14:04

Po prvnim porodu mi bricho zmizelo hned, po druhem uz ne , zustala mi strasne vytahana kuze. Dobra zprava, jde si na to zvyknout a naucit se to oblekat. Kila po druhem taky dolu nesla sama, pomohly az kaloricke tabulky. 

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 27. června 2019 14:07

katkasbolesti chrbta mam celozivotne, je to zle drzanie tela aka hrbim sa ako starena ale dakujem za tip

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 27. června 2019 14:10

Tak to mam asi fakt stastie s tym bruchom, po druhom mi zmizlo rychlejsie jak po prvom, po tyzdni uz nič nemam..ehm resp kym sa neohnem a neprevisne mi tak metrova koža ale ten zadok, ten zadok!

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 27. června 2019 14:11
Reakce na Lamicka:

Po prvnim porodu mi bricho zmizelo hned, po druhem uz ne , zustala mi strasne vytahana kuze. 

​To jsem úplně slyšet nechtěla.

Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 27. června 2019 14:15

dynda pisu jen svoji zkusenost, nedes se. Mela jsem obri dite, takze obri bricho, dlouho jsem prenasela a lidi si mysleli, ze cekam dvojcata. 

Offline katkas
Avatar
257 příspěvků moje polička 27. června 2019 14:15
Reakce na Mrakoplas:

katkasbolesti chrbta mam celozivotne, je to zle drzanie tela aka hrbim sa ako starena ale dakujem za tip

​Já taky a teď mám konečně dojem, že se to lepší - hodně sportuji a mám dojem, že jak je tělo po porodu takové rozvolněné, tak má smysl s tím něco zkusit dělat , protože to jde lépe. Tak to prostě nadšeně předávám dál :-).

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 27. června 2019 14:16

Lamicka 

Já podruhé přibrala půlku oproti prvnímu těhotenství a miminko bylo malý, tak ještě doufám...

Offline Lamicka
Avatar
13369 příspěvků moje polička 27. června 2019 14:21

dynda ono to chce opravdu cas. Ja si na postavu po porodu nemuzu stezovat, protoze jak se mi tuky preskladaly, tak mam telo soumernejsi. Bricho me trochu mrzi, byla jsem typ, co mel uplne ploche bricho bez pricineni.    

Offline Mrakoplas
Avatar
8837 příspěvků moje polička 27. června 2019 14:25

katkas no ja som sa prave prvy krat k živote donutila pravidelne cvicit prave v tomto druhom tehotenstve. A prvy prat, co som mesiace ani masaz nepotrebovala, ani ziadne bolesti necitila a to som nosila este aj brucho.. Stacilo mi cca 20 minut denne jogy. Takze s tym chcem zase co najskôr zacat lebo uz citim ako to zase začína, hlavne okolo lopatiek..

Offline tv
Avatar
3585 příspěvků moje polička 27. června 2019 14:28
Reakce na dynda:

​To jsem úplně slyšet nechtěla.

​Hele, nedes se. Trvalo to sice dele, nez po prvnim, ale bricho mam v normalu. Akorat, jak uz tu nekdo psal, cokoli priberu, jde do bricha  a tukovych polstaru kolem pasu. Ja ted trochu hresim s pecivem a testovinama, budu to muset zase omezit.

No a u me je docela problem sport-nemam kdy. Verim tomu, ze pokud bych se hybala, je to cajk. Aspon jsem zase zacala jezdit na kolobezce i s malosem-mam aspon pevnejsi zadek, kdyz uz nic.

Offline žluťásek
Avatar
7646 příspěvků moje polička 27. června 2019 15:59

Byli jsme se synem kupovat letní klobouček. Malý krámek, byli jsme jediní, prodavačka se nám celou dobu věnovala. O jednom syn prohlásil, že je "stašnej", druhej "hnusnej", třetí "nechceš".

Koupili jsme ten nejdražší, co měli, protože byl ochotnej si ho jako jediný nechat na hlavě, přestože byl "hnusnej white". Přesvědčila jsem ho, že mu na něj koupím nažehlovačku Tomáše a bude mít klobouk s mašinkou. V galanterii vedle jsme za stovku nakoupili nažehlovačky traktorů, vlaků a aut. Doufám, že ho odpoledne přemluvím jen na jeden z těch obrázků

Online dzizisketa
Avatar
7485 příspěvků moje polička 27. června 2019 16:01

ice

DDneska jsem přebalovala venku, kdy používám vzorek sudocremu, a levanduli tam trochu cítím. Jinak doma používám rybilku, ta se mi konzistencí vyhovuje nejvíc. 

Offline Malenge
Avatar
4273 příspěvků moje polička 27. června 2019 18:20

DrowRanger upřímně, o té kyselině mléčné jsem to někde zaslechla a zapamatovala si to, nic jsem k tomu nestudovala. Pokud to máš načtené, určitě máš pravdu. Já na nějaké sportovní výkony při prvním neměla vůbec, syn prakticky nespal a byla jsem po císaři s velkou diastazou, kterou jsem si bohužel diagnostikovala dost pozdě. Takže jsem se tak po půl roce od porodu cvičením snažila řešit hlavně ji, jinak jsme chodili s kočárem na dlouhé svižné procházky. A tělo se postupně nějak dalo dohromady. I když břicho se do předtěhotenského stavu nevrátilo. Ve stoje OK, ovšem leh na boku nebo pozice kočky  no a teď jsem po druhém císaři a svižné procházky vystřídalo postávání na hřišti, tak vážně nevím, jak to se mnou bude. No bude mě muset zachránit bazén! Nebo komplet nový šatník...

Offline dynda
Avatar
7280 příspěvků moje polička 27. června 2019 18:24

žluťásek 

Vypadá to jako klobouk za všechny prachy :-)

Offline Pinot Noir
Avatar
24563 příspěvků moje polička 27. června 2019 18:30

žluťásek Dneska máš teda dobré zážitky

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 27. června 2019 19:10

Malenge ja som minule bola zháňať šaty a teda už som nahranici veľkostí, ktoré sa predávajú v bežných obchodoch, resp. aktuálne strihy nesvedčia okrem iného veľkým prsiam a zároveň veľkému bruchu... :D 

Offline Janulik03
Avatar
16718 příspěvků moje polička 27. června 2019 19:33

DrowRanger  prosim ta, to ti neverim

Offline Malenge
Avatar
4273 příspěvků moje polička 27. června 2019 20:31

DrowRanger jak máme skoro všechny problém s postavou a přitom skoro každá v jiné verzi, to je fakt dobré  tak ještě jedno si neodpustím, asi před měsícem jsem tu hledala rady na oblečení na svatbu pro syna i sebe. Nemám nic společenského, do čeho bych se současně vešla a šlo v tom kojit. Koupit pro syna nebyl žádný problém, koupit pro mě byl až takový problém, že jsem nakonec vyrazila v šatech půjčených od kamarádky. Byly těhotenské  a už končím, zase tak moc se svou podivnou potěhotenskou postavou zaobírat nechci.

jo a nějaké šaty sháním stále, čekají nás další svatby

Offline Malenge
Avatar
4273 příspěvků moje polička 27. června 2019 20:35

žluťásek klobouková historka mě rozesmála, úplně tam vidím nás. Jakpak se tvářila paní na upřímné hodnocení svého zboží ?

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 27. června 2019 21:13

Janulik03 ja som sa nakoniec narvala do nejakých 42 z Reservedu, su krikľavé, utešujem sa, že cez tie šaty si nik nevšimne ako v nich vlastne vyzerám :D