VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline razorblade
Avatar
8172 příspěvků moje polička 28. července 2018 08:27

Alena_In nevim, jestli je pas dobry meritko :D ja se s tim svym z roku 2008 uplne stydim cestovat, protoze jsemtehdy pribehla na magistrat, venku prselo, takze se mi na vlasech udelaly takovy kudrlinky. Byla tam neprijemna urednice, ktera uz asi chtela jit domu, takze me nenechala se ani upravit a byla tak protivna, ze ja jsem se na ni koukala jako vrah. A vyfotila me jeste tak, ze to vypada, jako kdyz nemam krk. No proste mam pocit, ze proti svy deset let stary fotce na pasu vypadam ted jak miss world :D novej si chci nechat udelat po sezone, tak se na to musim pripravit. Precejen s nim budu cestovat i po ctyricitce, tak abych si rikala, jaka jsem ve svejch 30’s byla kocka a ne zrudicka jako ve svejch 20’s :D

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. července 2018 08:30

razorblade Co si pamatuju, tak snad na každém dokladu - bez ohledu na věk, jsem vždy měla velice "vydařenou" fotku .

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 28. července 2018 08:46

razorblade já mám na pasovce dlouhý dredy a tvářím se jak vrah.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 28. července 2018 08:55

kdybych se mela ridit pasovkou tak snad nevylezu na ulici.A to mi tam bylo krasnych tricet a par.Sem fakt stastna,ze cestuju jen po eu a ukazuju jen obcanku,neco tak strasnyho co dokazi vyfotografovat urednice sem nevidela.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 28. července 2018 09:00
Reakce na moninika:

whiskas Pro mě třeba důležité je, že vím, že manželovi se líbím a dává mi to najevo. Podporuje to psychickou pohodu 

​Tak to je ale fakt pravda, včera jsem už manželovi řekla, že by s tím mohl po těch 10 letech začít.

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 28. července 2018 09:06
Reakce na Luna:

​Tak to je ale fakt pravda, včera jsem už manželovi řekla, že by s tím mohl po těch 10 letech začít.

​To je určitě fajn, ale nepomůže mi to být spokojená sama se sebou. Což je blbý, protože je mi jasné, že to bude už jen horší. Takže nezbývá než máknout na sebepřijetí, nebo je to pak už jen na Bohnice .

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 28. července 2018 09:11

whiskas No mně by to možná pomohlo, aspoň trochu. Určitě když tě někdo pochválí musí působit pozitivně. Můj manžel vzhled nijak nekomentuje. 

Offline stes
Avatar
7340 příspěvků moje polička 28. července 2018 09:12

moninika to je  rozumny nazor a pohled na vec. Navic skoro na tuty ostatni na plazi ani jinde nezajimate...ne konkretne Moninika, myslim to vseobecne. Tak jako je mne ukradena pani a pan!, co lezi vedle na lehatku, tak jsem jim ukradena i ja.  Kazdy by se mel udrzovat, ale pokud se z nejaky duvodu kyzeny vysledek nedostavuje, tak se s tim smir. To sebemrskacstvi a podceňování senechapu, ikdyz na druhou stranu prehnane sebevedomi a pocit vlastni dokonalosti je podstatne horsi.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. července 2018 09:15

stes Ale já jim nechci bejt ukradená! Já když se plácnu vedle, pani si musí říkat, že přestane žrát a začne cvičit a pán si řekne, že by měla!

Včera jsem si vyzkoušela mini opalovací plavky a je teda na čem pracovat, tak 10 dní je dostatečná doba

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. července 2018 09:29

Dost objasňuje ktará z těch fotek je blíž realitě...

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 28. července 2018 09:34

Ig účet KK je dost nudný, ale včera poděkovala za dárečky.

Offline moora
Avatar
7523 příspěvků moje polička 28. července 2018 09:36

do vězení?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 28. července 2018 09:41

nellielovett To sú teda darčeky :D

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. července 2018 09:43

nellielovett Mít doma bezzubýho Řepku, za ty kartáčky je žaluju!

Online Potrefenáhusa
Avatar
33687 příspěvků moje polička 28. července 2018 09:56

moora chybí pilník

Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 28. července 2018 11:24

moora 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 28. července 2018 12:07

nellielovett a to jí posílají fanoušci nebo to sebrala na otvíračce nové dm drogerie s rozdáváním vzorků zdarma?

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 28. července 2018 13:11

moninika Já musím přiznat, že tu na tebe vždycky se zalíbením koukám, protože vypadáš velmi žensky a spokojeně.

Nejsi žádná vyzáblina, máš krásnou ženskou postavu, štíhlou, i plnou a oblékáš se podle toho. A žádné věčné kňourání a nářky jak jsi vypadala/vypadáš, jak bys chtěla vypadat a podobné.

Prostě jsi a bereš se taková, jaká jsi.

Samozřejmě, která bychom nechtěla mít méně kilo, plošší břicho, menší/větší prsa, cokoli. Já jsem první v řadě. Ale ty  jsi sama se sebou srovnaná a to působí strašně sympaticky a pohodově. . Vyrovnaná krásná a sebevědomá ženská, která má ráda sama sebe a to se projevuje na jejím životním přístupu a pohodě.

Hodnota a kvalita života fakt nespočívá v centimetrech. Resp. to věčné omílání a nářky sama nad sebou spíš dokáží život otrávit. Okolí, partnerovi, všem. Bud s tím něco dělám, nebo aspoň nekňučím.

Líbíš se mi 

Offline Tak Betty
Avatar
4976 příspěvků moje polička 28. července 2018 13:17

Dadoo Ano, to je hezky řečeno. Některé zdejší mňoukalky by si mohly vzít příklad.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 28. července 2018 13:28

Dadoo