VIP zjevy

14. srpna 2014 20:26
Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. července 2018 16:12
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. července 2018 16:27

Isca No konecne me nekdo pochopil!

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 27. července 2018 16:42

Se tu asi setkám s nepochopením, ale mně tam to břicho nějak nevadí. A nepíšu to proto, že ho sama mám, mám skoro všechno ostatní (celulitidu, tlustý nohy, velkou prdel), ale břicho ne.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46118 příspěvků moje polička 27. července 2018 16:53

Zina mne v techhle taky nevadi

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. července 2018 17:01

viktorka_od splavu Zina mne v techle taky ne,ja psala o tech prvnich,dlouhych.

Online whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 27. července 2018 20:56
Reakce na Zarinya:

Catherinne tak ja mam vyzkouseno,ze omezeni u mne nefunguje,leda hladovka o vode.Samozrejme po dvaactyricitce je to horsi a horsi.Ja sem nikdy ploche bricho nemela,bojuju s nim cely zivot a jeste povolene svaly po cisaraku...no kazdemu dva tydny cvicit a je cajk fakt nestaci.

​Tak to máš svým způsobem výhodu, nemůžeš plakat po něčem, co jsi neměla. Já své břicho mívala ráda, neb bylo krásně ploché a pevné. Takže pláču ...  Hrozný nezvyk a nic moc pocit mít místo přistávací dráhy kopec čehosi nedefinovatelného. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. července 2018 21:04

whiskas tak ti nevim zda se necim "trapit"uz defakto od puberty je lepsi....?

Ale do dvaactyricitky to slo,ted to samozrejme zacina byt horsi a chce to brutalnejsi omezeni,to je jasny...

Online whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 27. července 2018 21:10

Mutziputzi Nerada, ale tentokrát musím souhlasit s tím, co zde padlo v souvislosti se sedy lehy atp. Od určitého věku (ta hranice je u každého jiná) to prostě tak lehce nefunguje. Je to dost deprimující. U mě nejdříve "zmizel" pas (který navíc nikdy nebyl extra definován, ale byla jsem pevná a placatá), pak zmizel six pack (depka), pak zmizela i schopnost vtáhnout břicho až k páteři , místo prkna se objevil vyfouklý balon (trochu přeháním) a dokonce náznaky "love handles" (to jsou ty hnusné špeky na bocích - ne, nikdy dříve jsem je nevlastnila, takže další šok). Co teď, že? Více svičení - žádná změna, fajn, úprava jídelníčku - nic. Po pár týdnech nulového efektu se člověk prostě nase*e, což přejde v depku. Následuje prohlížení fotek žen ve stejné věkové kategorii, samozřejmě nějakých těch celebrit, které vypadají super. Přečteš si, že tvrdě makaj a v podstatě nejedí. Nastává zvažování, stojí mi to za to? Zatím nevím, ale k zrcadlu a do plavek už se necpu. A jo, jsem v tomto asi povrchní, ale přiznávám se - velmi mě to štve. 

Online whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 27. července 2018 21:13

Zarinya Aha, já to špatně pochopila a nedbale četla. Myslela jsem, že tě to třeba zase tolik netrápilo, že jsi to prostě brala tak, jak to je. 

42 je pohoda, i 45 bylo o.k., věřila jsem, že to vydrží. Jak jsem se mýlila ... 

Online whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 27. července 2018 21:16

Ale nějak to jít musí. Tyto ženy jsou živým důkazem :-)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. července 2018 21:17

whiskas no,ja kdyz ctu ted tebe a Catherinne o kterych vim jak na sobe makaji tak to asi muzu rovnou vzdat.

Tak jasne,vek je u kazdeho jiny,nekdo driv nekdo dyl....taky sem povrchni a stve me to.

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 27. července 2018 21:18

whiskas myslim,ze i geny hraji velkou roli....tam tedy moc dobrou perspektivu nemam.

a zasvetit zivot tomu se jen a jen hlidat,nejist,cvicit...asi nechci.

Offline Catherinne
Avatar
9873 příspěvků moje polička 27. července 2018 21:23

whiskas taky by to mohla trochu vylepšit liposukce, případně plastika břicha. Myslím teda u nich. Úplně jsem koukala na znamou, co si vylepšila madla lásky. Zezadu skvělý. 

Online whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 27. července 2018 21:24

Zarinya Ne, ne, nic nevzdávat, může to být jen lepší. Jen na sebe člověk asi musí být "hodnější" a nemít nesmyslná očekávání. Navíc, např. zrovna Catherinne je důkaz, že to funguje. Otázka je, jestli je každý ochoten tomu obětovat tolik času, energie a odříkání, viz jak píšeš ve sdělení níže. Blbý no :-/.

Každopádně držím palce . Uklidňuju se tím, že cvičení, včetně cvičení na břicho je vlastně hlavně zdravé i proti bolesti zad .

Online whiskas
Avatar
19570 příspěvků moje polička 27. července 2018 21:26

Catherinne To je fakt, v dnešní době vlastně takový zákrok na počkání. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. července 2018 21:43
Reakce na whiskas:

Ale nějak to jít musí. Tyto ženy jsou živým důkazem :-)

​každá z nich má osobního trenéra (nebo většina určitě), osobního kuchaře, osobní asistentku, maséra. dodržuje brutal režim, pochybuju, že jedí něco jiného, než dietu, "zrní" a raw a vegan a kdovíco. většina z nich tráví denně hodiny fakt tvrdým cvičením (mám pocit, že jsem viděla jednu lekci halle berry a bylo mi úzko jen z toho dívání).

tohle nejsou osoby, na které by se bylo dobré dívat pro srovnání. jediné, čeho docílíte, bude deprese. na srovnání se dívejte na ženy, kterým tolik, co vám, a dělají cca to, co vy. a zjistíte, že jste pořád silně nadstandarně vysportovaná. 

já se takhle snažím sžít s vráskama, tam jsem se tedy dívala i do hollywoodu a tak nějak mě uklidnilo, že i evangeline lilly má nosoretní rýhy (když už je sakra nemá nikdo z celé rodiny...) 

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 27. července 2018 22:15

Moje matka měla až do 50 - 55 let takovou modelkovskou postavu, jí celkem zdravě, jezdí po městě na kole, ale žádné speciální cvičení ani diety neprovozuje. A ještě má krásný obličej.

To je teprv depka, řeknu vám, když tyhle geny nezdědíte.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. července 2018 22:17

Stará Stanová Kůže to já znám  jsem černá ovce rodiny, nejhnusnější člen, jediný, kdo má vrásky, jediný bez vlasů, jediný, kdo má akné...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46118 příspěvků moje polička 27. července 2018 22:25
Reakce na Zarinya:

whiskas myslim,ze i geny hraji velkou roli....tam tedy moc dobrou perspektivu nemam.

a zasvetit zivot tomu se jen a jen hlidat,nejist,cvicit...asi nechci.

​ja se rozhodla ze fakt ne, ze se radeji budu mit rada. konecne. kdyz celou dobu co jsem se videla jako obluda jsem byla hezka a ted jsem obluda:-) chci byt radsi zdrava a citit se dobre co to pujde

Offline Stará Stanová Kůže
Avatar
1333 příspěvků moje polička 27. července 2018 22:26

Jiná Realita Mně se na fotkách líbíte, takže jestli je zbytek rodiny ještě hezčí, měli byste kandidovat na Miss Family World nebo tak nějak.