Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Online Potrefenáhusa
Avatar
33730 příspěvků moje polička 23. února 2020 21:29

nolita my tam právě nějaký zabijačky máme, ale já o to moc nestojim, obešla bych se bez toho

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 23. února 2020 21:31

Potrefenáhusa tak to je jasné, to člověk těžko spotřebuje hned....

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 23. února 2020 21:42

nolita Jj presne, ja mam teda mrazak narvanej, ale mam tam zeleninu ze zahradky, zamrazene vyvary a pak rozporcovane maso, jakoze treba dve kurata naraz nesdelam nebo si objednam vic domaciho hoveziho a tak. Pul kila krkovice z reznictvi tam nedavam. Ale ja varim denne, takze jako kdyz najdu;-).

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 23. února 2020 21:47

Ja kdyz to tady tak ctu, tak ja vam snad budu to jidlo nakupovat, vozit a I varit muzu. Me to fakt bavi, vsechny tyhle tri cinnosti, jako na materske pruda, deti me vysiraj, na uklid moc nejsem, ale jak jde o zasobovani a vareni abychom nechcipli hlady, tak v tom se vyzivam! Ja treba cilene odpocivam tak, ze krajim zeleninu a popijim u toho kafe:-D. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 23. února 2020 21:51

Karja ježiš beru!:-))) mně zas vůbec nevadí to uklízení. dneska v televizi nějaký vaření a tam dělali domácí noky, jeden noček vedle druhýho a takhle vidličkou pěkně vzít jeden po druhým a otisknout do něj rýhu.. jeden, druhej, třetí.... padesátejvosmej.. a muž: proč si někdy neuděláme taky takový domácí noky? já: zešílels? mně by mrsklo z toho

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 23. února 2020 21:51

Karjasím, sím!

Online černá káva
Avatar
1912 příspěvků moje polička 23. února 2020 22:00
Reakce na razorblade:

Jak to tak ctu, tak se obavam, ze... VSICHNI TADY UMREME!... ne na koronavirus, ale hlady

Offline DruI
Avatar
3252 příspěvků moje polička 23. února 2020 22:03

Karja A tomu se říká kvalitní podnikatelský záměr! :)

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 23. února 2020 22:10

viktorka_od splavu Jo tak noky me zrovna bavej, ale neotiskavam teda, ono se to pri vareni stejne ztrati;-)

DruI No a ja jsem fakt pri tom I rychla a efekrivni, takze bych vydelala, zadny patlani, ale pekne to tam valit tri chody najednou:-D.

Online Gatita
Avatar
7165 příspěvků moje polička 24. února 2020 12:53

Karja efektivitu ti zavidim, ze me se stal prebornik v neúčelném pošukávání po svetnici. Tu seberu papirek, tamhle sesbiram lego, tady vysterilizuju kojeneckou lahvicku  a den je v cudu! Pritom mimino je zatim celkem hodne (tuk tuk), tak bych si mohla i neco precist, ale nestiham to

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 24. února 2020 13:15

Gatita Hahaha, jako cteni, tak to vubec, mozna kdybych necetla parfu, zvladnu I nejakou tu knihu. Samozrejme, uklid je neefektivni, to je hned v haji;-)

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 24. února 2020 13:23

O víkendu máme odjíždět do Itálie lyžovat a pomalu se teda přiznávám k mírný panice. Ne že bych se bála nákazy, ale fakt se začínám bát organizačních překážek Jedeme komplet celá široká rodina, si vůbec nedovedu představit, že bychom tam někde nedejbože zkejsli na 14 dní v karanténě (leda by si nás nechali přímo na hotelu ).

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. února 2020 13:27

MP Meri Zrovna jsem se bavila s kamaradkou, ona i vsichni my znamy to rusej...jako trochu mi to udelalo radost, kdyz ne ja, tak proste nikdo

Offline stes
Avatar
7365 příspěvků moje polička 24. února 2020 13:30

MP Meri tak pokud se všichni budou chovat jak píše Mutzi, silnice budou prázdny, nebála bych se

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 24. února 2020 13:33

Mutziputzi Já jsem všeobecně dost neřešitel, ale tohle už začíá bejt na pováženou. Se asi nejvíc bojím toho, že s jazykem na vestě vybavim celej ten cirkus, půjčit lyže, sbalit všechny ty kombinézy, čepice, sněhule, sebe, mimino, zalejt kytky zajistit domácnost ... a skončíme trčet někde na hranicích ve tři ráno nebo tak něco. Jako nepříjemná situace toto. 

Online Gatita
Avatar
7165 příspěvků moje polička 24. února 2020 13:40

MP Meri mne by se v soucasne atmosfere taky nikam nechtelo, presne jak pises. Ale ja letos byla podelana i z normalni  chripky, nehodila by se mi;)

Jinak teda co se tyka te cinske chripky, tak mi prijde, ze u nas je osveta nula nic. Ono se teda asi nic moc poradne jeste nevi, ale aspon nejaky zakladni informace k prevenci - treba jako k bezne chripce- by neuskodilo pripomenout a trochu se na to (nepanicky) pripravit.

Offline rasaNori
Avatar
7736 příspěvků moje polička 24. února 2020 13:48

MP Meri no jako letos jsem vazne rada, ze jsme jeli do Rakouska :D

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 24. února 2020 19:20

MP Meri  sleduj vývoj situace, ale tady není žádná panika ani nájezdy na obchody. Jen jsem si přečetla české zprávy a mám pocit, ze to dost dramatizujou. 

sníh a počasí jsou úžasný :)  a jestli z toho nakonec bude karanténa, nemohli jsme si vybrat lepší zemi

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. února 2020 20:55

Tulipe tak když jsi v karanténě, je celkem fuk, v jaké jsi zemi. budeš trčet na hotelu, zásobený asi zrovna nádherně nebude. program bude čučení do mobilu. jsem poměrně skeptická k tomu, že by bylo povolené lyžování a hřebenové túry, pokud by bylo v karanténě horské středisko. plavání ani wellness, ani bufet v hale.

pokud máš u sebe děti a nejsi doma, tak si neumím představit ani týden takového programu.

Offline Tulipe
Avatar
2467 příspěvků moje polička 24. února 2020 21:10

Jiná Realita ne, vážně?

Samozřejmě chapu, co je smyslem karantény, ale i tak myslím, ze tady by se to snášelo dobře. Rozhodne není jedno, v jaké zemi.  Pakarna by to asi trochu byla, ale s dnešními možnostmi trávení času? A taky záleží na osobním přístupu - černé scénáře přenechám jiným. :)