Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 22. února 2020 23:15

viktorka_od splavu já? Ja jsem starý zasobar. Bežne mám doma jidlo minimalne na týden.

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 23. února 2020 07:40

viktorka_od splavu Ja si myslim, ze to u nas nebude tak horky. A jestli bude, tak moc dlouho nepreziju, protoze ja jsem presne ten typ, co chodi do kramu kazdy den, aby mel cerstve. A myslim, ze muj balicek bulguru a cervene cocky do zasoby a dve nahradni masla v lednici me asi moc dlouho pri zivote neudrzi

Offline pecka
Avatar
5975 příspěvků moje polička 23. února 2020 07:53

razorblade buď v pohode, som na tom rovnako. Ja mám v chladničke väčšinou "obesenú myš" :) 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 23. února 2020 08:06

pecka ja prosecco a to je vse :)) taky musim mit vsechno cerstve. Ale panice kvuli koronaviru zatim nepropadam. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 23. února 2020 08:48

Já se přiznávám, že bych nebyla asi ani schopná na týden zásoby nakoupit, asi jsem příliš nekoncepční, neumim nakupovat, když nevím na co mám chuť, horkotěžko nakoupim na druhej den.

Offline stes
Avatar
7363 příspěvků moje polička 23. února 2020 08:59

Neumím nakupovat do zasoby. Nedelam ani velky nakupy,protoze to nejsem schopna hromadit... Kdyz vidim navrseny vozík, je mi úplně slabo. Chápu, ze kde jsou děti, to asi jinak nejde. Takze pokud k necemu dojde, jsem alkac, protoze mame pouze dobre zasobenej sklep. 

Offline 999
Avatar
17585 příspěvků moje polička 23. února 2020 09:11

stes Tak to máš dobrý, my doma alkohol nemáme, protože k jeho pití potřebujeme kulisu restaurace nebo baru. Takže ta moje láhev slivovice všeléku a asi dvě zapomenuté láhve vína by nám moc dlouho nevydržely... 

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 23. února 2020 09:21

stes Aha,mne v patek v Bille vypiskali nejaci studenti, co s redbullem cekali, az odbavej muj vrchovatej kosik. Ted vidim, ze by me vypiskala I dospela zenska:-D. Ja zvladnu nakup na tyden, pak uz jen dokupujeme denne pecivo a samozrejme pak uz je to treba trochu horsi s ovocem a zeleninou, ale vychazi to, behem tydne dokupuji jen tak neco malo.

Offline stes
Avatar
7363 příspěvků moje polička 23. února 2020 09:23

999 aha, tak mozna, mozna to malinko prehodnoť. Ale jinak mame pouze vino, pijeme ho k casto k jidlu, tak asi proto ty zasoby. Vecere syr vino je u nas několikrát tydne. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 23. února 2020 09:28

No my taky neumíme nakupovat do zásoby a ve městě, kde jedinej coop zavírá v 7, je to dost velkej voser 

Offline stes
Avatar
7363 příspěvků moje polička 23. února 2020 09:47

Karja ale ne, osypavam se vnitřně, navenek ani neceknu. Psala jsem, ze to chápu, ale neumim.

Offline Gatita
Avatar
7164 příspěvků moje polička 23. února 2020 10:09

Uz jsem tu kdysi psala, ze kdyby k nam prisli ze socialky a koukli do lednice, mame problem. Taky totiz neumim nakupovat do zasoby. Ale jak ted mam nove mimino a rozbourene hormony, tak mam nejaky praveky strach, ze ho neuzivim, takze mame plnou spiz kojeneckych vod a sixpacku sunaru. To je ale tak vsechno. 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. února 2020 10:20

Karja ja se jim nedivim,lidi s redbullem se prece pousteji pred vrchovaty vozik.

Offline MP Meri
Avatar
5407 příspěvků moje polička 23. února 2020 10:28

Koronaviru jako takového se nebojim, to spíš tý hysterie okolo. Přijde mi, že se trochu začíná projevovat záliba lidí v katastrofických filmech. 

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 23. února 2020 11:11

Zarinya Za mnou byl chlap s pivem v petce, ten se pustil sam, pak malej kluk s krupkama, tomu jsem to nabidla, nechtel a pak se tam vyrojilo asi dvacet kousku omladiny s redbullama nebo pivkem, stredni skola mela ples;-), zas tam nebudu stat do vecera:-D. Jeste jsem se zeptala na body. Mela jsem si nasadit rousku a presli by rovnou k druhy kase a jeste by to korespondovalo s tim plnym vozikem:-D

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 23. února 2020 11:13

Potrefenáhusa Ja si na tohle hodne stezovala, kdyz jsme se sem prestehovali, ale uz jsem se posunula:-D. Plus vy treba s muzem jite v praci, to my ne, sambo si vetsinou nosi krabicku, ale chce to cas no, naucit se narvat ten vozik!

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 23. února 2020 11:19

Karja tak to pak jo.

my se nejak presunuli od mame vsechno k nemame skoro nic.Strasne me nebavi nakupovani potravin.

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 23. února 2020 11:21

Zarinya Me prave nakupovani potravin bavi:-D. Mam to jako takovej relax no, proste rvu ty potraviny v akci ze jo a vymejslim, co budu varit:-D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 23. února 2020 11:23

Karja My ho hlavne potrebujem narvat někde po cestě (=zajizdka), protože tady už ho nenarvem

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 23. února 2020 11:27

Karja Mě nakupování nebaví, ale mám ráda plnou lednici i spíž. Naklikám jednou týdně nákup za pár tisíc a do obchodu už jdeme jen pro nějakou blbinku, co si malej vymyslí, nebo občas pro pečivo. Ale taky se to změnilo. Dřív jsem nakupovala cestou z práce, rovnou to pak uvařila a hned jsme to snědli. Takže jsme zásoby taky nemívali.