Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline quebrada
Avatar
363 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 01:30

Kan Tak komnata ozvěn tu vzniká hlavně proto, že tu furt nejsou ty zatracené palce / ramínka / flakonky sakraprácekrucipísekhimlgergot.

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 17. ledna 2022 07:29

quebrada

Zelené ramínko. Hlavně k šatickam a kabeleckam.

continuity

Dívala jsem se na mapu a bydleli jsme v Telgartu. Tam se taky nemluví slovensky? Medokíš byl napsaný na papundeklu u studánky a místní chtěli poplatek za láhev.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 07:42
Reakce na Sweet Potato:

continuity Snad mi promineš, ale když už jsme v tom přiznání. Skvěle česky opravdu nepíšeš, mírně řečeno, a to ani ve srovnání s jinými Slováky, které znám. Ale ty to víš, proto to ani nepíšu. Jen mi přijdou úsměvné ty lichotky, kterými tě tu za češtinu zasypaly, jak kdybys přijela od Eskymáků nebo Hotentotů.  (A mám podezření, že podobné lichotky byly třeba zrovna důvodem, proč Jinx zmizela)

​TEma uz je dal, ale souhlasim.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 07:44
Reakce na Kan:

Sweet Potato Já to říkám pořád, nedělejte z toho tady komnatu ozvěn, to je zabiják všeho, všeho! 

​A s tebou taky :) to vzajemny chlacholeni a utvrzovani v omylech chce obcas trochu provetrat, na to byla dobra jinx a mutzi treba. 

Offline Garfie
Avatar
23937 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 07:51

Lilly_Ku A já s tebou, v obou bodech.

quebrada Tohle je pravda, často má člověk potřebu se nějak vyjářit, ale je otravné číst dokola totéž (ať už pozitivní nebo negativní). Mně by ani nevadilo, kdyby bylo poznat, kdo jaké ramínko dal, nemusí být anonymní, jen prostě ušetří prostor a čas. Já se kolikrát do debaty vůbec nezapojím, když vidím, že to co bych chtěla vyjádřit už řekl někdo jiný. 

Offline continuity
Avatar
33702 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 07:55

Mha

Správne je to medokýš, k je tvrdá spoluhláska, výnimky sú, ale zas nie tak časté. Či sa niekde krajovo píše mäkké i netuším, ale možné to samozrejme je. 

Tuna je to podľa pravidiel. 

Online Pinot Noir
Avatar
24482 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 08:02

Garfie a já tedy s tebou ve všech třech bodech. To je ozvěna všech ozvěn

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 12:35

Garfie souhlas... já pořád píšu, že "sluší ti to", "moc pěkný", "krásný", "super"... zelený ramínko/cokoliv by bylo lepší :-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 13:26

Magráta 

A to je takovej problém krátce připsat, proč se mi to líbí/nelíbí? Vlastními prostými slovy... že by si člověk aspoň procvičil ten pravopis

Ale to je ta bída internetu. Cvak klik, a hotovo. K čemu dlouhý řeči, že jo. Ještě bychom mohly psát ve zkratkách, jak na mobilu! Aby s tím příspěvkem nebylo tolik otravný práce.

Online Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 13:34

barbucha Hehe, mne, vzhledem k počtu příspěvků, z nechuti psát myslím podezřívat nelze. Ale každé "líbí" opravdu není nutno vyfutrovat argumenty. A někdy bych si je i musela vymýšlet. Líbí se mi fotka kočky, tulipán, něčí nové boty...

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 13:43

Sweet Potato 

Mně to taky nevadí, ale tady si lidi stěžujou na tu ozvěnu nebo že se musej opakovat...

Offline jitřenka
Avatar
672 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 14:17

barbucha - mě to teda nevadí v outfitech, ale myslím, že by nebylo od věci, kdyby šel udělat jeden příspěvek a ostatní by mohli přidávat - jsou to různé gratulace, soustrast a pod. Každá má potřebu vyjádřit radost, lítost a je z toho 5 stran jen to fikne. To by se líbilo mě, zůstala by adresnost a ubylo zbytečných stran. 

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 14:28

Co máte proti ozvěnám?! Když se sejdeme s kamarádkou, kterou znám 40 let, tak také probíráme furt to samé, a jak je nám dobře!

Offline Kan
Avatar
6998 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 14:44

Hanka H Tak nejde o stejné věci, ale o prosazování stejného názoru, na úkor toho odlišného. Například chování kojenců, očkování covid, silonky atd.

Offline Candance
Avatar
5350 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 16:06

jitřenka presne, 5 stran prispevku typu moc pekne

Offline Candance
Avatar
5350 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 16:06
Reakce na Garfie:

Lilly_Ku A já s tebou, v obou bodech.

quebrada Tohle je pravda, často má člověk potřebu se nějak vyjářit, ale je otravné číst dokola totéž (ať už pozitivní nebo negativní). Mně by ani nevadilo, kdyby bylo poznat, kdo jaké ramínko dal, nemusí být anonymní, jen prostě ušetří prostor a čas. Já se kolikrát do debaty vůbec nezapojím, když vidím, že to co bych chtěla vyjádřit už řekl někdo jiný. 

​Zelene raminko.

Online Kokoska
Avatar
28311 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 16:25

Magráta jó, zelený cokoliv, to bych taky brala. Nějak to zapadlo, slibovalo se a nic!

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 17:20

Lilly_Ku Sweet Potato Tak ale třeba těm, které chválí češtinu continuity , ta její čeština skvělá přijde a chyby nevidí. Proč je vlastně tady už po několikáté se špatnou češtinou zmiňovaná právě ona? To nechápu. Nikomu jinému se tu chyby nepředhazují. Nebo si to nevybavuji.

Mně by vůbec nevadilo, kdyby mě někdo upozornil na chybu. Nedávno jsem si tu četla odpověď na můj příspěvek a byla tam teda pěkná hrubka! Jsem si ji všimla, až v citaci u odpovědi.

jinx se mi moc líbí v outfitovem vlákně. Má skvělý vkus. I jsem ji ráda cetla v designu. Třeba se zase objeví. Jinak mi ani neřijde, že by to tady nějak víc diskutovala a vířila. Obcas někoho urazila nějakou blběnou nebo nějakým takovým podobným titulem. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 19:31

Už nevím, ve kterém vlakne to bylo, tak jde sem. 

Přiznávám, že.. Na lovu bych měla být příští týden v pondělí. 24.1. Doufám, že mi budete fandit, i když jsem že sebe udělala Oslo.

Uz teď je to na Voyo. (pokud někdo koukněte tam, nepište sem, jak to dopadlo, jo?

Offline Kan
Avatar
6998 příspěvků moje polička 17. ledna 2022 19:52

Dadoo Budu se dívat a držím palce!