Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline stes
Avatar
7392 příspěvků moje polička 24. února 2020 21:20

Ja neverim tomu houfnimu ruseni lyzovacek. Chapu ze nekdo by si to ze srdce pral, ale ja vim minimálně o deseti kamaradech a nerusi nikdo. Jina situace muze byt samo za par dni, ale nepredbihala bych. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. února 2020 21:24

stes To vis ze never, to je jasny, ze srdce sem i ministerstvo skolstvi znasilnila

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. února 2020 21:26

Tulipe

ty možnosti jsem viděla na diamond princess a myslím, že je fakt jedno, jestli jsi na lodi, v německu, itálii, na slovensku...samozřejmě nemyslím karanténu ve slumu v africe, ale obecně v civilizaci. jedinou výjimkou je karanténa u moře, když se můžeš jít aspoň koupat.

jinak prostě sedíš na pokoji, vyhýbáš se kontaktu, a k smrti se nudíš, protože nejpozději po třech dnech už to leze na mozek. je to v podstatě stejné jako 14 dnů v nemocnici. ať máš jakýkoli způsob zábavy. pokud u toho máš děti (podstatný detail mého předchozího příspěvku) jakéhokoli věku, tak je to peklo, i kdyby jsi měla výhled na celé alpy. protože ty se začnou nudit výrazně rychleji.

předpokládám u toho, že se tam u lidí objevila nákaza, takže se vyhýbáš kontaktu s lidmi, tudíž tvoje možnosti jsou fakt omezené, pokud se chceš sama co nejvíc vyhnout nákaze.

co si ty představuješ pod pojmem zábava na 14 dnů v pokoji v hotelu nebo v apartmánu v cizí zemi? filmy. hry. a?

z mého pohledu fakt jedno, jestli tatry nebo dolomity nebo třeba centrum madridu nebo praha.

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 24. února 2020 21:30
Reakce na Jiná Realita:

Tulipe

co si ty představuješ pod pojmem zábava na 14 dnů v pokoji v hotelu nebo v apartmánu v cizí zemi? filmy. hry. a?

sex?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. února 2020 21:39

Ounzno s těmi dětmi úplně...záleží tedy, jak je dimenzované to bydlení. ale asi ne všude by to šlo. netuším popravdě, kolik procent lidí má pro děti zvláštní pokoj.

Offline Tulipe
Avatar
2468 příspěvků moje polička 24. února 2020 21:39

Jiná Realita Tak ja i můj muž odsud můžeme pracovat. Syn dělat věci do školy. Netflix, čtečka.. 

samozřejmě by to nebylo nic příjemného, po par dnech otrava, ale peklo? K smrti se nudit? Muzes dal vypisovat, jak by to bylo strašný, ale s takovým přístupem by se člověk daleko nedostal. 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 24. února 2020 21:40

Jiná Realita to byl vtip..

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. února 2020 21:48

Tulipe ty vidíš sebe.

já myslím tak 80% lidí, kteří odtamtud pracovat nemůžou, protože nemají takovou práci, a mají třeba dvě malé děti, nebo dva puberťáky. nebo jedno pětileté dítě. už vidím, jak se baví 14 dnů netflixem.

peklo je trochu nadsázka, ale ty to zas líčíš jako příjemnou dovolenou, což by rozhodně nebyla. za týden by měla většina lidí ponorku, i kdyby ta karanténa byla v ráji, a to bylo všechno, co jsem tím chtěla říct. na místě prostě v podstatě nezáleží, pokud leží v běžné klasické civilizaci.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 24. února 2020 21:52

Jiná Realita hele tak asi kazdej to posuzuje podle sebe, nebo proč si představovat, jak se baví nebo nebaví rodina s pětiletym dítětem, když mě se to netýká? 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. února 2020 21:54

Potrefenáhusa

a proč někomu jinému psát, jak je itálie nejlepší země pro karanténu, to přece taky soudíš podle sebe...proč vůbec něco psát, když se vlastně člověka skoro nic netýká a všechno posuzuje podle sebe.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 24. února 2020 22:00

Jiná Realita No tak ale to si asi člověk stejně musí rozhodnout sam, ne, jestli mu to za to riziko stojí 

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 24. února 2020 22:00

Mutziputzi jenomže MZV zatím nedoporučilo cestovat do těch postižených provincii, což Trento ani Bolzano zatim není, takze si trochu odporuje.

Jiná věc je, že bych sem cizí děti teď určitě nebrala. 

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 24. února 2020 22:01

Ounzhele fór pěknej, ale představa, že budu 14 dní souložit... no leda to prokládat ňákejma diskuzema tady :D 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. února 2020 22:04

continuity Zatim...no ja ani vlastni a to to tam miluju, tohle je jen k ty poznamce jak si nekdo ze srdce preje hysterii 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33824 příspěvků moje polička 24. února 2020 22:04

Gellnerova Hlavně s někým, s kým jsem zavřena 14 dni v jedny místnosti bez možnosti úniku, uf

Offline Gellnerova
Avatar
1106 příspěvků moje polička 24. února 2020 22:05

Potrefenáhusa napsala bych .. jako zamlada, ale teda.. ani jako zamlada :D 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 24. února 2020 22:08

Potrefenáhusa Gellnerova Šiš marná!

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 24. února 2020 22:12

Mutziputzi děti jsou ve větším bezpečí jak dospělí (praví prozatím zverejnene studie), muž se vrátí z dovolené a má letět do Korei, jeho kolegové tam jsou pravidelně a on s nima bezne mluvi. Jestli mi to dotahne z práce nebo to chytnene na sjezdovce, no nevyberes si. 

Italové to navíc vzali dost od podlahy, proto je toho tolik. Podle mě jsou i jine země, kde se to taky vesele šíří, akorát o tom neví. 

Offline coralline
Avatar
2158 příspěvků moje polička 24. února 2020 22:51
Reakce na continuity:

Italové to navíc vzali dost od podlahy, proto je toho tolik. Podle mě jsou i jine země, kde se to taky vesele šíří, akorát o tom neví. 

​Přesně tohle jsem si chtěla přečíst před spaním To mám za to, že se mi nechtělo jít si čistit zuby...

Offline rasaNori
Avatar
7744 příspěvků moje polička 25. února 2020 00:14

Tal já vám to hodim i sem:)

https://www.stefajir.cz/?q=koronavirus-2020&fbclid=IwAR2yMDaSYdfMeF64MiryuRIsRUloPcLEgZp7FraNcL5RVGRXadd_8hAiY4k