Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:15

lol tady máte jednu diskriminaci jak vyšitou.

nejhorší mi na tom přijde argumentace toho sboru. on nenapsal, že je to prostě chlapecký sbor, který je chlapecký, holky tam z podstaty věci tedy nepatří a basta. on se to snažil nějak decentně umést.

smutný. smutný je, že tohle vůbec řeší soudy. a pokud by náhodou ta matka uspěla (všechno je možné), tak asi nemám slov.

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:16

Ounz 

Moje řeč. Každá mluvíme o něčem jiným

Offline Karja
Avatar
35830 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:19

viktorka_od splavu Jasny, tak ja o tom nic nevim, jen jsem tim chtela demonstrovat, ze pokud nekdo zije v takovemhle svazku I s detma,tak mi prijde trochu smutny jim to manzelatvi neumoznit;-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46061 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:20

Karja klidně pokud se budou chtít prohlásit za krále a královnu, nemam s tím problém:D

Offline Karja
Avatar
35830 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:21

viktorka_od splavu A mit deti Princezny Consuely Bananahemos!

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:22
Reakce na Jiná Realita:

lol tady máte jednu diskriminaci jak vyšitou.

nejhorší mi na tom přijde argumentace toho sboru. on nenapsal, že je to prostě chlapecký sbor, který je chlapecký, holky tam z podstaty věci tedy nepatří a basta. on se to snažil nějak decentně umést.

​Protože dneska se už každej bojí vyslovit se jasně. 

Ale je to hezkej příklad. Za čas se nebude muset dodržovat nic,  a nakonec přijde ke slovu i ten gynekolog pro chlapy. To bysme se podívali na takovou diskriminaci.

Krásnej novej svět! 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:23
Reakce na Karja:

A jestli to neni cely vo tom, ze jim proste vadi rikat, muj pritel/moje pritelkyne! Jako vite jak to I jen lidi tady sejri! 

​Ale prd, jenom te nechava zit v hanbe a ty mu rikas pritel prosim te, si normalni??

Offline dynda
Avatar
7251 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:24

Krehutka 

Já měla manžela v minulé občance i s rodným číslem, což bylo celkem praktické, že jsem nemusela lovit to čtyřčíslí za lomítkem, když jsem něco vyřizovala na úřadech. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46061 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:25

Mutziputzi že? kdyby mě někdo v noci budil ze spaní krz svý blbý nápady tak si ho najust vemu, abych mohla obratem podat žádost o rozvod pro nepřekonatelný odpor

Offline Karja
Avatar
35830 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:25

Mutziputzi Hele jeste nejak jinak nez v hanbe jsem to slysela, ale jak to bylo? Nicmene tato diskuze neni o mne, ja jsem bohuzel heterosexual!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:25

Jiná Realita naprosto absurdní. Kdo to tu psal o tom chlapovi u gynekologa? Tak tohle je přesně stejný.

Bojím se, bojím, že budou odsouzeni a holku budou muset přijmout. Zdravý rozum dostane na prdel. 

A to bude konec staleteho chlapeckeho sboru. 

A do dětských sboru se začnou přijímat i důchodci

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:28

Tak ale musím se přiznat, že úplně stejně jako politicky, genderově a jánevimjakeště úzkostlivě korektní lidi s právem mě serou tyhlety svatouškové. 

Offline Karja
Avatar
35830 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:28

viktorka_od splavu :-DNo hele ted jsem na nej na zivotni pojistce musela dat plneni, I to me docela nastvalo, jeste to mit cely ze zakona! To se dvakrat stala urcita udalost neznamena, ze to pos..u kompletne:-D

Offline Karja
Avatar
35830 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:30

barbucha Presne 12 apostolu prokazatelne mel, o zensky se mozna tak dve stoleti spekuluje a oni zrovna tohle budou vytahovat??? Absurdni!:-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46061 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:31
Reakce na Karja:

viktorka_od splavu Jasny, tak ja o tom nic nevim, jen jsem tim chtela demonstrovat, ze pokud nekdo zije v takovemhle svazku I s detma,tak mi prijde trochu smutny jim to manzelatvi neumoznit;-)

​ale beze srandy.. jako jasně, je to smutný, ale opravdu dvě ženský ani dva chlapi nemůžou mít děti a ano, opravdu to dítě má svýho otce, někde. tvářit se že to tak není, protože "to není fér", tak to  přesně vystihuje smysl toho úvodního článku. že mají holky fajn vztah, manželství, rodinu.. říkejme tomu jakkoliv, já jim fandím (všem, jakkoliv namíchaným), super to je.. ale jejich děti mají každej svou matku a svýho otce. to fakt neni žádná diskriminace

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46061 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:37

Karja a proč to?

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:42

viktorka_od splavu Počkej, ale někdy je ten otec (zdroj materiálu) opravdu jako by nebyl. Nebo, jak jsi to myslela? 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46061 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:45

whiskas "jako by" tzn že se  k dítěti nehlásí nebo o něm neví, to jistě, ale biologicky prostě otec je. já mám dojem, že tuhle "křivdu" by právě chtěl někdo napravovat, ale to prostě nejde, nedá se svítit. zatím.

a abych to ještě upřesnila, tak ten otec (popřípadě matka) má k tomu dítěti prostě jak zákonný, tak biologický vztah, tzn například dědictví - jak hmotných statků, tak i genetických chorob...

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:48

viktorka_od splavu Tak ale ne každý "dárce" se hodlá angažovat, takže to dítě má prakticky "jen" matku(y). A to ještě dodejme, že pro ženu je poněkud jednodušší si to dítě pořídit i bez souhlasu spoluaktéra (a jsou i takové ...).

Offline whiskas
Avatar
19527 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:50

viktorka_od splavu Aha, ty jsi měla na mysli, že otec vždy existuje, byť o potomkovi třeba neví? A co napravovat? Že by se dotyčná jednou rozhodla mu ho položit před práh domu?

Nestraš.