Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Online viktorka_od splavu
Avatar
45972 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 17:51

whiskas to nejsme vepři, ale nemá to nic společného s manželstvím. mě spíš napadá, že když člověk chce k dítěti, které biologicky není jeho, ta práva získat, stane se to osvojením/adopcí - a jestli to má být v manželství jednodušší, tak by možná bylo jednodušší to říct rovnou. byť je to věc která budí velké vášně

Offline petko.21
Avatar
příspěvků moje polička 10. srpna 2019 18:05

 Žán, co je to za průvod pod okny?

- homosexuálové, sire.

- a proč tak křičí?

- protože chtějí hájit svoje práva, sire

- a kdo jim ubližuje nebo jim je bere?

- nikdo, sire.

- Žán, a proč tedy tak křičí?

- protože jsou to homosexuálové, sire.

https://www.youtube.com/watch?v=FsR0e48z-5w

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 18:12
Reakce na Krehutka:

slnieckoporadne jsem si nedocetla ten konec a rikam si: kaplana vyhodili za to, ze nesouhlasi s manzelstvim homosexuálů? Na Slovensku?! Co to je za cirkev?! Az pak mi to teda doteklo. Teda ne, ze by to bylo v poradku, ale prekvapilo by me to .

ale nedivím sa ti .

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 18:22
Reakce na barbucha:

Tak ale musím se přiznat, že úplně stejně jako politicky, genderově a jánevimjakeště úzkostlivě korektní lidi s právem mě serou tyhlety svatouškové. 

​No moment, v akom hrobe ? Tí svatouškové nie sú len nenávistn, ale aj tak nejako nedovzdelaní...

Online barbucha blogger
Avatar
30512 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 18:23

ale jejich děti mají každej svou matku a svýho otce. to fakt neni žádná diskriminace

​Mlč prosimtě. Za chvíli to diskriminace bude, a matka nebo otec bude sprostý slovo páč neni genderově neutrální, fuj hanba!

 

Online barbucha blogger
Avatar
30512 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 18:24

slniecko 

Oni nevědí, že tam neni!

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 19:06
Reakce na barbucha:

slniecko 

Oni nevědí, že tam neni!

​to má misijný potenciál toto!!!

Online barbucha blogger
Avatar
30512 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 19:29

slniecko 

Bereš to?

Ale obávám se, že to jde na vrub toho vtipálka, co tam přidělal ten titulek

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 10. srpna 2019 20:10
Reakce na barbucha:

slniecko 

Bereš to?

Ale obávám se, že to jde na vrub toho vtipálka, co tam přidělal ten titulek

​To radšej k ľudožrútom!!!

Asi hej, no...

Offline Lamicka
Avatar
13328 příspěvků moje polička 11. srpna 2019 13:22

Dadoo i kdyby ji sbor musel prijmout, tak by me zajimalo, co tam pak bude devce zpivat

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 20:25

Mutziputzi docitam a narazila jsem na odkaz co jsi davala na komentar o registrovanem partnerstvi/manzelstvi. Prijde mi to docela mimo, nevim jaka je ted v CZ konkretni legislativa a jestli registrovane partnerstvi ma mezery v tom co by melo zahrnovat atd. Nicmene napsat ze manzelstvi (stat chce hlavne podporit rozeni deti, ehm) je instituce v niz se rodi a vychovavaji deti je wtf. Co bezdetna hetero manzelstvi? A same sex manzelstvi s detma? (sef ma manzela a maji 3letou holcicku, adoptovanou samo).

Krehutka "Zatim mi jeste nikdo nedokazal rict, cim konkrétně by manzelstvi homosexuálů ohrozilo institut manzelstvi a rodinu vubec." asi tak no. 

Nedocetla jsem dal zatim. 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 20:35

barbucha Hele, ono ale podle me nejde o nejaky vykrikovani o rovnopravnosti, proste lidi chteji byt manzele tak jako nekteri ostatni, zadna velka veda. Hetero nesezdane pary tak predpokladam ziji z vlastni vule, ne proto ze by nemohli byt manzele. 

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 20:39
Reakce na jinx:

Ja se priznam, ze nechapu, proc uz davno manzelstvi neni pro vsechny. A taky se priznam, že doufam, ze ty hnusy, co na konto prague pride ctu, jsou nejake temne zakouti internetu a neni to ve skutecnosti tak strasne. 

​Presne! 

Online viktorka_od splavu
Avatar
45972 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 20:40

0zero7 myslím, že v ČR momentálně platný zákon, jak už bylo zmíněno, definuje prostě manželství tak, že je to svazek muže a ženy. můžeš samozřejmě usilovat o změnu té definice, na tom není nic špatného, ale momentálně je to takhle. nějaké důvody proč to tak je a jaký význam to má v rámci státu (výchova nových daňových poplatníků v právu, pořádku a poslušnosti, imho;D v tom je možná daleko víc prostoru k diskusi než v té úvodní definici. ale není to tak mediálně zajímavý.

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 20:50

viktorka_od splavu JJ to vim, podle me je snadne to zmenit a je to. 

Ten clanek, kdyby vysel tady tak jak je tak se borec poveze. Samo pravo na nazor ma kazdej, to nikomu neupiram, nicmene ten jeho zpusob je ponekud nestastny, imho. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
45972 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 20:51

0zero7 jak "poveze"?

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 20:57

viktorka_od splavu no zatopili by mu minimalne na soc sitich, aka tak jak je to napsany by to urcite nebyl popularni nazor. Docela ma prekvapilo jak to maj srovnany v tehle oblasti a napr. s vyrovnanim vztahu s puvodnimi obyvateli to skripe. Sef s manzelem holcicku adoptovali pres otevrenou adopci, takze se jednou za 6 mesicu vydaji s jeji matkou, nicmene jsou i jine cesty, vsechny zpusoby jsou k dispozici i pro same sex marriage. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
45972 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 21:02

0zero7 já popravdě nevím, nakolik je to populární názor v česku, a ještě jiný je to "na soc sítích", protože u nás ne všichni co můžou volit se na těch sítích angažují/vyskytují. a na to právě váže to snadno/nesnadno změnit. prostě aspoň zatím aspoň v česku se změny zákona provádí skrzeva volené zástupce v parlamentu a senátu. "otevřená adopce" zní dost zajímavě, to se mi líbí

Offline dorka
Avatar
120 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 21:09

Mě dnes dostala smrt Báry Rektorové a vzápětí autonehoda, kterou nepřežila moc fajn paní doktorka...

Offline 0zero7
Avatar
10770 příspěvků moje polička 12. srpna 2019 21:11

viktorka_od splavu JJ to predpokladam v Kanade taky (Re zmeny zakona), asi v tohle byli proste pruznejsi, sef je "ozeneny" snad 11 let uz tedka