Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Aranel
Avatar
4511 příspěvků moje polička 01. července 2020 10:26

Mulen Wow!!

S tím moderním/současným tancem to chce zkoušet, někde se víc improvizuje a míň se stavějí variace a to pak může zvládnout fakt každej.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 01. července 2020 10:33

Lama_z_Lana Housle bych rada oprasila, jako decko jsem hrala snad na vsechno.  A taky bych chtela chodit na asi tisic cviceni, jazyku a vseho. Kdyz o tom tak premyslim, nejstastnejsi jsem odjakziva byla jako single, nikdo me nelimitoval, delala jsem tisice aktivit a vzdycky jsem uplne zarila stestim.

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 01. července 2020 10:58

Lunaprosím te já kam mají chodit na brusleni lidé jako já, co jsou rádi že se na tom udrží a objedou stadion?

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 01. července 2020 11:00

Karoleena Magráta ja za ty roky vypozorovala, ze s narocnymi trenery ale clovek udela vetsi pokroky. Treba moje lektorka je super, hodiny jsou narocne, ale je hodna, neni to dril a ja mam pak tendence si to trochu ulehcovat. Jednou ji zastupovala Spanelka, desne prisna, normalne uci profesionaly na celem svete. Asi zazila trochu sok, kdyz nas poprve videla tancit . Nedala nam nic zadarmo, jedna z nas to zkazila a jely jsme od zacatku, porad dokola.. odkud to nebylo vypilovane. Z hodin jsem odchazela fyzicky znicena, casto zdeptana, ale tanecne jsem udelala obrovsky pokrok. 

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 01. července 2020 11:01

continuity No přesně tam, kam jsme chodili my. Tak vypadal můj začátek (a nejen můj)

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 01. července 2020 11:17

Lamicka jojojo, já to tak taky mám, a i třeba v józe mám takhle oblíbenou instruktorku která je taky taková celkem přísná a dost se soustředí na správnou techniku, hodně všechno vysvětluje z pohledu anatomie, opravuje, neváhá naložit tu a tam pár čaturang navíc když má pocit že to děláme blbě... A úplně nesnáším, když přijdu na hodinu a místo ní je tam nečekaně někdo jinej na zástup! Protože zatím jsem takhle vždycky narazila jen na takový ty sluníčkový holky s milým hláskem, co jedou v módu "hlavně že si to tady spolu pěkně užijeme", čakra sem čakra tam, a to vůbec není pro mě si něco spolu pěkně užít, nade mnou se musí stát s bičem. :D

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 01. července 2020 11:20

Lamicka já měla teda hrozně hodnou trenérku plavání, protože běžne učí děti kolem 5 let a na ty se řvát opravdu neda a plavat znak mě naučila celkem rychle. 

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 01. července 2020 11:38

continuity nekdo to s pozitivni motivaci a pristupem umi, to zase jo, ale ja asi potrebuju vic ten bic

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 01. července 2020 11:49

Luna hmm ackoliv bych za ty moje harpyje dychala, tak si obcas rikam co mi jako bezdetne a svobodne chybelo:D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 01. července 2020 11:51

rasaNori Luna nebojte ten cas zase prijde - a jeste s tim hrejivym pocitem u srdce, ze deti uz jsou velke, samostatne a skvele

Offline notna
Avatar
6544 příspěvků moje polička 01. července 2020 11:55

Karoleena Sluníčkové lektorky, které neopravují taky nemám ráda. Ale nenarazila jsem už dlouho na takovou, která by hlídala a opravovala.

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 01. července 2020 12:03

Lamicka já se přiznám, že mně by šlo spíš o to si to užít, dělat něco novýho, vyčistit hlavu, ani ne tak o pokroky 

když jsem si hledala trenérku na plavání, tak jsem se taky každé ptala, jestli je hodná :-) Před pár lety jsem na plovárně viděla instruktorku, na kterou si pamatuju ze školy; pořád je instrukturkou a pořád je stejně zlá 

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 01. července 2020 12:09

rasaNori No to je jasny. Uz ted je to u nas celkem pohoda, ale samotny jeste zustat nemuzou.

viktorka_od splavu No ja uplne na nejakou ruzovou budoucnost nehraju, ja to mam od urcite doby jinak. Treba budu mit stesti, kdo vi...Bylo by to fajn.

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 01. července 2020 12:27

já teda potřebuju trenérku něco mezi, hodná, chápavá, ale opravující..

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 01. července 2020 12:33

Luna To ti tak prijde, protoze jsi porad s nima. Ja si to tak taky obcas rikam,ale ja mam to stesti, ze mam hlidani a jako dost brzo se zacnu nudit a rikam si, jaka by to byla nuda a co bych jako delala:-D. Ale to je i tim malomestem tady, ze tu neni tolik moznosti asi pro singl cloveka.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 01. července 2020 12:37

Karja Tak mi nevadi deti, ale byt vdana. Nejvetsi vopruz světa. Furt se muset na necem domlouvat, no konec.

Offline Peggy
Avatar
77 příspěvků moje polička 01. července 2020 12:42
Reakce na Luna:

Karja Tak mi nevadi deti, ale byt vdana. Nejvetsi vopruz světa. Furt se muset na necem domlouvat, no konec.

​Tak to máme podobně. Já tomu říkám Připomínkové řízení v Parlamentu. Já něco navrhnu a pak probíhá připomínkové řízení a protinávrhy. Ve finále stejně projde můj původní návrh. Ale toho času, co to sebere.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 01. července 2020 12:44

Peggy Muj navrh neprosel jeste nikdy, tak mozna proto mi to tak desne nevyhovuje.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 01. července 2020 12:49

Luna Peggy Copak domlouvat se. My se domluvíme a muž za 4 hodiny začne od začátku, protože si to nepamatuje. Že si to nepamatovaly děti, to jsem ještě pobírala, ale u něj na to nemám nervy.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 01. července 2020 12:57

Mirka Ja si taky nic nepamatuju, vubec neposloucham, nezajima me to, protoze jak to nevymyslim ja, tak mi to jedno. Proste idealni clovek do vztahu jsem.