Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 01. července 2020 18:30

Luna a pak budes tvrdit, ze te nikdo nebali!

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 01. července 2020 18:31

Luna no ja to naprosto chapu

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 01. července 2020 18:35

Luna Hele, kecas, tudleva te chlapik pronasledoval k rybniku, to ja si pamatuju..! A smir se s tim, ze nejsi tuctovka ale excentricka umelkyne, na tebe nudni typci nepujdou..!

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 01. července 2020 18:36

viktorka_od splavu No ale to bylo po asi 8 letech! Takze takovy ja mam intervaly. Takze rada: Zadny COS saty, long bob a tenisky: vylepat palicu, cerny triko za 10 korun, rifle a okopany marteny. A vyblit se z podoby do barvy vyhasleho taboraku.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 01. července 2020 18:38

Pavlena No pockat, tenhle prijel na kole za mnou, zblizka zjistil, ze bych mohla byt jeho matka, tak se ze slusnosti zeptal na cestu a odjel. To se neda pocitat.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 01. července 2020 18:46

Luna to musel bejt nahodou dobrej vohoz! A navic musel bejt jeste zhypnotizovanej!

Me teda taky zadnej nebalil ani nepamatuju, ja si je musim pekne ukecat

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 01. července 2020 18:49

Luna A este navic jsi vtipna! Podoba vyhasleho taboraku, se picnu...

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 01. července 2020 18:51

Luna tak vidis, ze to chapes, ses na dobre ceste ;-)

Offline Kokoska
Avatar
28317 příspěvků moje polička 01. července 2020 18:52

Pavlena Luna jo, taborak me taky dostal

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 01. července 2020 19:01

Luna Máš správnej nadhled, to je super. Mně zase od jakživa skládaj komplimenty leda bezdomovci nebo Romové. Ale já si vždycky říkám, že ty jsou určitě upřímný

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 01. července 2020 19:27

Luna Tak já mám za sebou dneska taky zajímavej den. Ráno jsem měla jednání na úřadě, dopadlo blbě, nechce se mi to tu popisovat, ale jak jsem byla vytočená,  při jízdě tramvají zpátky do práce jsem uviděla ve výloze dlouhý červený šaty. Nevím, co mě to popadlo, nosím všechno černý, šedý, nejvejš tmavomodrý a teď červená? 
Vystoupila jsem, vyzkoušela, zakoupila a rovnou si je nechala na sobě, původní černý lněný nacpala do tašky. Ta červená je nejbarevnější kus hadru, co jsem kdy vlastnila.

V práci jsem obdržela čtyři komplimenty, v samošce mě slečna oslovila slečno a v busu se mnou začal laškovat chlápek odhadem tak padesát. Dokonce přejel dvě stanice, vystoupil se mnou, a přemlouval na kafe. 

No, možná by to bylo fajn, ale taky bych musela říct: bezva, jen počkejte chvilku, než bodnu tátu, připravím mu večeři, zkontroluju medikaci, převliknu ho a počkáme, než usne. Pak jsem celá vaše

No a já osobně si v tý červený připadám jak vyblitý zelí, ale rozhodla jsem se, že už dost bylo černý a začnu s barvama.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 01. července 2020 19:34

Jennyfor tstss, chlapek by jeste videl ze jsi nejen pekna, ale i obetava a starostliva! z toho by koukala malem zadost o ruku

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 01. července 2020 19:37

viktorka_od splavu Třetí kolo už teda nejedu

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 01. července 2020 19:38

Jennyfor 

...tak to je super!.

(já zas naopak černý letní šaty, nejlépe lněné, potřebuji)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 01. července 2020 19:43

Jennyfor Nikdy neříkej nikdy

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 01. července 2020 19:52

viktorka_od splavu Hele, kdybych si mohla vybrat, tak už nechci bejt obětavá a starostlivá, to jsem už dělala desítky let a když jsem poprvé pel svého mládi a podruhé teda spíš už jen veškerou energii položila na oltář manželství, tak mi oba holoubci odletěli za mladší a neudřenou.

Ne, já už bych chtěla bejt jen sobecká mrcha a konečně si dělat, co chci já

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 01. července 2020 20:02

Jennyfor Hezký!! A konec konců, jestli z většiny těch chlapů po padesátce není to nejlepší ty nezávazný komplimenty a obdiv, a to jsi dostala

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 01. července 2020 20:12

Luna Tak jsem začla přemýšlet, kdy mě kdo naposledy balil a fakt špatný, vybavil se mi akorát takovej lázeňskej švihák ale Suchařípa ve Faunovo velmi pozdní dopoledne, akorát tak ještě o 15 let starší, říkal věci jako má bývalá paní a bylo to v Motole na urgentním příjmu na neurologii, kde jsem fakt neměla moc valnou konkurenci. Fakt bych asi se sebou měla něco dělat :-]]

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 01. července 2020 20:17

Jennyfor Sobecky mrchy nejsou sobecky mrchy, to jsou chytre holky, co se maji rady. Taky budem, neboj! 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 01. července 2020 20:40

Jennyfor Luna na to kapla! sevi ze nepotrebujes dalsiho adepta na celodenni peci, nybrz padesatnika ktery ma sily na rozdavani ale dovede ocenit tve fyzicke i dusevni kvality. zn. nezavazne

kdyz tady tak nejapne zertuju, toz mi doslo ze mne se nikdy v zivote nic takoveho neprihodilo, ze by nekdo kvuli mne vystoupil ze saliny nebo me oslovil na ulici apod.. asi su uplne marna, jen uz si to hafo let nepripoustim!