Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 30. června 2020 11:34

continuity jj s tema hodinkama to je genialni:-) klice nehledam jen diky tomu, ze maji pevne misto na vesaku u dveri, nesmi prijit jinam za zadnou cenu:P

Online continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 30. června 2020 11:38

viktorka_od splavu no ja většinou přinesu nákup, notebook, dopisy ze schránky a v zubech ještě držím kytku. Všechno to pustím na stůl v obýváku a je to hotovo.

Nebo mi někdo otevře a klíče zůstanou v batohu, kapse. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 30. června 2020 11:43

continuity no tak ja s tim proste dal nejdu, ty klice drzim v ruce kdyz s nima odemykam, tudiz jako prvni vec jak vkrocim s klicem v ruce dovnitr ho povesim. a kdyz me nekdo pusti to znamena ze mi taky odebere veci co vlecu, tak mam prostor a musim si ty klice stejne vytahnout a povesit:-) 

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 30. června 2020 13:16

Jennyfor si často koupím letní boty v podzimních výprodejích, doma to někam strčím i s krabicí, že stejně vytáhnu až za rok a za rok hledám a hledám a hledám. Když mám štěstí, najdu ještě v létě.

To já obvykle i zapomenu. Jednou jsem si takhle jedny koupila dvakrát úplně stejné.

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 30. června 2020 13:18

Já zrovna (poslední tři dny) hledám klíče od práce jak chodím do kanceláře jenom občas, ale do školky každý den, tak je s sebou nenosím pořád, a myslím si, že jsem je některé hektické ráno prostě vyndala a někam položila. Nebo mi vypadly venku z batohu, ale to si myslím, že spíš ne, protože klíče od domu, které nosím v té samé kapsičce, normálně mám...

Online continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 30. června 2020 13:21

Mohučanka podle mě si je někam dobře uklidila, aby se neztratily. Úplně stejně jsem potratila tu vstupní kartu. než mi došlo, že ji opravdu nemám, byly dva týdny pryč a ač mám pamat dobrou a obvykle hledám přemýšlením, tak to už byla příliš dlouhá doba. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 30. června 2020 13:29

Sweet Potato To se mi letos povedlo se šatama. Máme tu na rohu krámek s takovými těmi rozevlátými lněnými pytli Made in Italy. Paní asi nejdřív vytáhla loňské neprodané zásoby, páč jsem si domů donesla naprosto stejný model, co už mi ve skříni visel. Naštěstí mi to ochotně vyměnila aspoň za jinou barvu

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 30. června 2020 13:35

Jennyfor Do jednoho tohohle krámku jsem taky nakoukla a některý ty pytle fakt dobrý. Dva ufčitě užiješ.

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 30. června 2020 14:05

A asi se fakt na nějaký rychlý hubnutí, jakože léto, fakt vyprdnu. Cílem je zdraví a kondice. A nebudu se na sebe v kabinkách koukat zezadu, při převlíkání zavřu oči

Ono to svádí k nějaký zkratce, furt mi vyskakují reklamy na Ketodiet, Ketofit a další. Ale dneska jsem náhodně padla na zhublou Jitku Asterovou:

je-nejstihlejsi-ve-svem-zivote-jitka-asterova-nasadila-v-karantene-drsnou-dietu-a-oblekne-velikost-34

a pak jsem si zvětšila ten první obrázek a

A ani v tom videu jí to tedy v obličeji neprospělo.
Před asi pěti lety jsem s ní byla na jedné akci u stejného stolu, mluvily jsme spolu. Moc jí to slušelo, pleť bez vrásek, ještě jsem si říkala, jakou asi používá kvalitní kosmetiku.

No, teď tedy mám ten ksicht hladší. Tak si ho nechám a spodek zabalím do pytle z COSu

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 30. června 2020 14:07

Sweet Potato Jj, to jsou šaty na věčný časy, v dobách hubených i tlustých

Offline Sweet Potato
Avatar
34837 příspěvků moje polička 30. června 2020 14:12

Jennyfor Dobře děláš.

Mne překvapilo i kdysi v diskuzi, kolik se najde těch, co by dalo přednost "zadek před ksichtem."

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 30. června 2020 14:50

Sweet Potato zas vis jak se s tim zadkem nadru! Jennyfor vel. 34 to je o tu osteoporozu, pche, to nechcem

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 30. června 2020 15:03

Mohučanka Budou někde doma. Anebo neodcházelas z práce, když tam ještě někdo byl, a nenechalas je tam? Možné vypadnutí z kapsičky batohu jsem tenhle víkend taky řešila, byl to svazek doma-práce-naši-sestra, pot mě oblejval, jak jsem se chystala projít možnou trasu z  Olympie podél Svratky až do Kamenné kolonie, a pak hlásit ztrátu všem zúčastněným, a nakonec se ukázalo, že byl klíčový bod zcela na začátku trasy, kdy jsem odemkla a už nezamkla odpadkárnu, a klíče pak našli a schovali sousedé z paneláku. 

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 30. června 2020 15:24

Isca Mně se jednou podařilo nechat klíče zastrčený v zámku ve schránce na dopisy dole ve vchodu, takže případnému zloději jsem i ulehčila identifikaci bytu.

Našla se tedy v domě dobrá duše, která je ze zámku schránky odebrala a spolu s dopisem, že jsem to tam zanechala, mi je do schránky vhodila.

Což tedy byl také problém. Že jsou uvnitř, jsem neměla jak zjistit, muž byl na služebce a náhradní klíče od schránky jsme doma neměli, dcera už bydlela jinde a kluk byl ještě batole. Takže jsem je považovala za ztracené, volala potupně zámečníka, nechala vyměnit vložku a i klíče ke sklepu.

Pak se vrátil po týdnu muž, otevřel schránku a ejhle. No bušila jsem hlavou o zeď.

Ale kdyby je ten soused vzal k sobě a dopis mi strčil třeba na nástěnku nebo za dveře....znali jsme se dobře, cizímu by je nevydal....

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 30. června 2020 15:52

Isca v práci jsem to zkontrolovala, tam nejsou. Taky myslím, že jsou někde doma. Někde v binci všeho možného

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 30. června 2020 19:36

Jdu na svou prvni hodinu gymnastiky. Mají to být začátečníci. Cítím se tu zatim nepatřičně a hlavně staře

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 30. června 2020 20:50

Mulen To bude dobrý! A máš můj obdiv, já jsem strašně neohebná. Sice sportuju, ale gymnastika mi fakt nikdy nešla.

Offline 711990
Avatar
17138 příspěvků moje polička 30. června 2020 21:07

Mulen jezis to ti zavidim! vzdycky jsme chtela byt gymnastka!

Offline Mulen
Avatar
4245 příspěvků moje polička 30. června 2020 21:54

711990 moonlight proč já nezačala dřív, to by mě bavilo. Byli tam sice začátečníci, ale já byla začátečník všech začátečníků

Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 30. června 2020 22:01

Mulen No vidíš, hlavně se nenech nějak odradit, když tě to baví!