Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline moonlight
Avatar
1535 příspěvků moje polička 30. června 2020 22:21

Já jsem se takhle před pár lety zapsala na lekce jakéhosi moderního tance, či co to bylo. Ač jsem duší rockerka, tak se mi vždycky líbil moderní tanec, takové ty pohybové exhibice na jevišti a jako malá jsem si doma furt tančila, tak že si to jako zkusím konečně  No ale to bylo fiasko, absolutně jsem nestíhala, koordinace hrůza, kroky jsem nezvládala... moc rychlý to bylo prostě, no úplně jsem to vytěsnila radši. 

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 30. června 2020 22:25

Mulen to je skvely! Hned bych tak strasne nekam chodila...

Ja jsem takhle chodila jako dospela na krasobrusleni. To bylo tak uzasny! A taky jsem chtela jako mala sportovat, ale v nasi dire byl jenom Sokol.

Offline Pinot Noir
Avatar
24414 příspěvků moje polička 30. června 2020 22:43

Mulen super! A že jsi začátečník začátečníků, tak ať. Začala jsem ve třiceti hrát na klavír a učitelka ke mně přijížděla od šestiletého žáka a pak pokračovala k sedmileté, ale co, byl to vždycky můj sen

Offline Renusatko
Avatar
11581 příspěvků moje polička 30. června 2020 22:43

Mulen To se určitě zlepší a budeš mezi začátečníky nejlepší. U nás tady v domečku je balet, pro dospělé začátečníky, na zkoušku. Já jsem se tam teda nezapsala, ale kamarádka ano a rok trpěla. Myslela, že to bude tak v klídku a oni je hodně drtili. 

Offline Mulen
Avatar
4237 příspěvků moje polička 01. července 2020 08:37

Pinot Noir ha, takže za čtyři roky na olympiádě! Já bych chtěla umět hrát na klavír, to zase obdivuju já , ale chybí mi morálka na pravidelné cvičení. Tak si udržuju svoje 3 skladby na jakžtakž úrovni...

Renusatko doufám, ale musím celkově posílit.. Do baletu pro dospělé jsem chodila v rámci suché přípravy na krasobluslení (Luna tam chodím čtvrtým rokem, letos mám ale nějakou krizi, prostě toho kadeta neskočím a neskočím ) a bylo fakt celkem maso.

moonlight úplně rozumím, tanec bych taky nestíhala. Jednou jsem podobnou hodinu absolvovala.. K popukání to bylo

Luna věřím, že zase někam chodit začneš.

Offline Magráta
Avatar
7765 příspěvků moje polička 01. července 2020 08:49

Mulen já už se pár let odhodlávám chodit na balet pro dospělé/začátečníky/normální lidi, co vede zdejší baletní mistr ... já jsem hrozný dřevo, ke všemu teď naprosto neohebná, a mám právě obavu, že tam budu působit nepatřičně (a on prý není zrovna hodný )

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 01. července 2020 08:59

Kdyz jste zacatecnik vsech zacatecniku, tak je asi normalni citit se jako drevo. Frustrujici je, kdyz neco delate 15 let, protoze to milujete, a porad je to bida, zatimco lidi, kteri zacinali s vami uz delaji exhibice nebo dokonce uci.

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 01. července 2020 09:00

Mulen Luna tyjo, krasobrusleni.To vas opravdu obdivuju. 

Offline Mulen
Avatar
4237 příspěvků moje polička 01. července 2020 09:01

Lamicka Tak se já cítím na tom krasobluslení

Magráta není hodný ani na dospělé?

Offline Mulen
Avatar
4237 příspěvků moje polička 01. července 2020 09:03

Lamicka to jsem si takhle koupila v Decathlonu brusle, protože na horách, kam jsme jezdívali, býval zamrzlý rybník. Ten rok ale nebyl, tak co už s bruslema.. Tak jsem se přihlásila a chytlo mě to

Offline Lamicka
Avatar
13336 příspěvků moje polička 01. července 2020 09:06

Mulen to je super Me doted nenapadlo, ze by mohly byt lekce pro dospele. 

Offline Pavlena
Avatar
6556 příspěvků moje polička 01. července 2020 09:15

Mulen Muzu se zeptat, jaky byl vychozi stav tveho brusleni pred kurzy? Ja mam brusle rada, je to jediny pohyb, u ktereho se necitim jako pako, ale kdyz jsem si precetla kriteria zarazeni do kurzu, zjistila jsem, ze jsem porad zacatecnik..!  Bych brala alespon mirne pokrocileho..

Offline Mulen
Avatar
4237 příspěvků moje polička 01. července 2020 09:36

Pavlena chodím do Brna TJ stadion a začla jsem fakt úplně od začátku. Takových tam bylo spousta. Vedle nás pak bruslili ti hodně pokročilí a to byl setsakra rozdíl A měli jsme super trenérku.

Offline Mulen
Avatar
4237 příspěvků moje polička 01. července 2020 09:36

Pavlena na který kurz ses koukala?

Online Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 01. července 2020 09:49

Pavlena Ja jsem sla do zacatecniku dvakrat po sobe. To, co si predstavuji lide jako "pokrocile brusleni" je opravdu na zacatecniky, ver tomu.

Mulen Ja jsem chodila taky do Brna. Nebyla ta trenerka pani Eva? Ta byla uplne uzasna.

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 01. července 2020 09:52

Magráta No balet moc doporučuju! Chodila jsem do baletu dva roky když jsem byla na VŠ, teď už mi to vůbec nevyhovuje časem a lokalitou, ale celkem mi to chybí, a baletní mistr nás teda taky vůbec nešetřil, pěkně jsme si tam všichni mákli. A i složením byly lekce kupodivu dost pestrý, od děcek z konzervatoře po dámy ve věku mé babičky, a sem tam se chodili "protáhnout" třeba horolezci, i Adam Ondra tam byl, to ještě nebyl tolik slavnej a moc jsem nevěděla o koho de. :)

Offline Mulen
Avatar
4237 příspěvků moje polička 01. července 2020 09:52

Luna jj, paní Eva Kalužová Myslím, že se k ní zase vrátím, jestli bude dcera chodit do kurzu taky.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 01. července 2020 09:54

Mulen zacala jsiba uz se budes jen zlepsovat! Je to ten nejkrasnejsi sport na celym svete ja bych ho hrozne moc chzmtela trenovat, ale nemam to ted vubec cas

Ja vzdycky chtela umet hrat na housle, ale jsem leva a nemam hudebni sluch

Offline Mulen
Avatar
4237 příspěvků moje polička 01. července 2020 10:00

Lama_z_Lana díky No je to blbý, když se člověk nadchne pro něco, na co nemá vlohy. Krasobluslení bylo aspoň tichý

Offline Magráta
Avatar
7765 příspěvků moje polička 01. července 2020 10:02

Lama_z_Lana já jsem housle jako dítě nesnášela (hrála jsem na flétnu), ale teď by mě to lákalo (nebo violoncello)