Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 01. července 2020 20:43

Jennyfor chvíli mi docházelo spojení "než bodnu tátu"... promiň, ale myslela jsem na cokoliv

Offline Garfie
Avatar
24031 příspěvků moje polička 01. července 2020 20:43

Jennyfor Prosím tě, do třetice všeho dobrýho, ne??

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 01. července 2020 21:01

viktorka_od splavu Luna Isca Zina a ostatní, tak mám ještě jednu perličku, po pětadvaceti letech, co jsem ho vůbec neviděla, se mi najednou ozval ten první holoubek, někde na mne sehnal číslo, a píše mi libezbrífy. Jakože nikdy mne nepřestal milovat a tak. No, a co já jako s tím mám dělat, to je jeho problém. Asi mu žena nerozumí, bo co

Reaguji s chladným odstupem, ale docela si To vychutnávám, ne že ne

Offline Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 01. července 2020 21:04

Jennyfor super, bud sobecka chytra holka (trochu mrcha neskodi) v barvach a s cernym hadrem nacpanym hluboko prehluboko!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 01. července 2020 21:06

Jennyfor no ty seš na roztrhání ještě si tatínek bude muset pořídit brokovnici!

Offline Kokoska
Avatar
28411 příspěvků moje polička 01. července 2020 21:09

Me kdysi daaavno balil kolega z prace. Chvili jsem se docela bavila, ale kdyz zacal s pozvanim na veceri pri svickach a sto ruzich, tak jsem to zazdila tim, ze jsem mu rekla, aby radsi koupil neco detem

Pak jsem ho potkala po asi 15 letech, hlasil se ke mne, ze jak jde zivot, ze bychom to mohli probrat... skoncilo to tim, ze si zavolame, a tim to skoncilo.

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 01. července 2020 21:27

Jennyfor Ježiši, tobě se dějou věci! Někdy mi přijde jak dvoum třem lidem zároveň! Ale ty dnešní jsou teda super;-)

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 01. července 2020 21:42

Karja viď, já taky zírám, jak vytáhnu paty z domu, dycky nějaký dobrodrůžo.

A když mi poprvé ten první ex napsal, tak se podepsal jen iniciálou křestního jména, neznámý číslo, jsem si myslela, že si ze mě někdo dělá srandu. 
Tak si tak můžu říct, že sice pozdě, ale přece, a kdo se směje nakonec, ten se směje nejlépe a podobný moudra a můžu celou tu dávnou kapitolu pro sebe uzavřít.

Ten chlapík z busu byl sice sympaťák, docela vtipnej, čistej a upravenej, ale měl prstýnek.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 01. července 2020 21:46
Reakce na Jennyfor:

Ten chlapík z busu byl sice sympaťák, docela vtipnej, čistej a upravenej, ale měl prstýnek.

​to je smutný ono to ale opravdu hrozně moc ženským vůbec není na překážku, bohužel

Offline Karja
Avatar
36016 příspěvků moje polička 01. července 2020 21:52

Jennyfor Ježišmarja, prstýnek, no ty vytahuješ jednu lepší věc než druhou. No třeba to byl vdovec. 

No já si to neumim představit s tim ex, jakože bych někomu po dvaceti letech napsala, jééé, no já se spletla, co s tim?

Jo a sambo mě sbalil v buse, no to byl tehdy taky den! Ale já nepoznala, že mě balí, já myslela, že je nějakej ujetej! Byl rozejitej snad měsíc po pětiletém vztahu a tak si řekl, že takhle ne, že teď si začně užívat, žádný vztahy a bude nestálej. Jj, fakt mu ten plán vyšel no, hodně si užil:-D:-D

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 01. července 2020 21:54

Karja  já tě fakt miluju, v příštím životě až budu na ženský a ty budeš volná, tak si dáme rande!

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 01. července 2020 21:58

viktorka_od splavu Já teda na Karju budu s tebou stát frontu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 01. července 2020 22:01

Jennyfor obávám se že ta fronta bude dlouhá

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 01. července 2020 22:07

Karja no, já si myslím, že jak už tak jdeme do let - to je ale blbá formulace, to říkávala babička  - tak se tak člověk ohlíží a bilancuje a třeba mu nějaký věci dojdou, nebo si chce tak nějak uklidit v životě, přichází nostalgie, vzpomínky na mládí a jestli mu to doma nějak neklape - vzal si holku o 18 let mladší - tak ten generační rozdíl tam je a má asi pocit, že mu jako vrstevník budu rozumět já.

Ale na to už je pozdě, to si měl rozmyslet tehdy a stejně, už tehdy to stálo za prd a bylo dobře, že ho sbalila jiná. Jen mi to teď pohonilo ego  (ani žehlit nemusím )

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 01. července 2020 22:09

viktorka_od splavu Jj, vtipná, chytrá, dvě eskymácký děti po roce a furt to dává - já jí chci za ženu

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 01. července 2020 22:10

Jennyfor já si skoro myslím že to ještě pořád vidíš moc idealisticky a ze své strany... velká část těchhle vzpomínačů jsou spíš pragmatici co si říkají "dala jednou dá zas"

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 01. července 2020 22:11
Reakce na Jennyfor:

viktorka_od splavu Jj, vtipná, chytrá, dvě eskymácký děti po roce a furt to dává - já jí chci za ženu

Offline Jennyfor
Avatar
2000 příspěvků moje polička 01. července 2020 22:13

viktorka_od splavu jako že mu nedává mladá, tak skolí starou?
Naštěstí je odstěhovanej přes půl republiky, je to jen platonický

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 01. července 2020 22:20

Jennyfor to ani ne, spíš že je mnohem těžší ulovit nějakou novou neznámou, než překecat tu, co už se jednou dala oblbnout, tak je snazší oběť (netvrdím že to je pravda, jen, že to tak může z pohledu některých "lovců" vypadat)

Offline Pavlena
Avatar
6558 příspěvků moje polička 01. července 2020 22:23

Jennyfor Mmch, cervena je vsemocna! Bacha na to. mam jeden cerveny overal, ale s tim vopatrne..!
a je davno overeno, ze vse je tu nakazlivy, to moje rande vzniklo taky naprosto kuriozne, ale to sem fakt napsat nemuzu..  Ale nedivila bych se, kdyby tu takovych prihod bylo za par dnu spousty..!