Přiznání

01. prosince 2016 10:57
Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 01. července 2020 13:07

Luna já si do hlavy taky skoro nic neberu, jak je mi matkou často vyčítáno. Narozdíl od ní si myslím, že každý má řešit to svoje a ne všichni všechno. Ona řeší všechno (a všechny) a diví se, že tím všechny s..e. Ale když s mužem domluvím rozvrh na další den (konkrétně dnes jeli do Prahy) a on mi ho zopakuje tak, že vypustí polovinu věcí (které nejdou zařídit třeba zítra, protože to už bude každý z rodiny někde jinde), uf ...

Offline Lamicka
Avatar
13360 příspěvků moje polička 01. července 2020 13:17

Magráta tak to prave mame skoro vsechny nastavene na flamencu, uzit si to, vycistit si hlavu, neco se naucit, zasmat se a pak najednou dril. Ona ani nebyla zla, ale precizni a narocna, hlavne zvykla na profi tanecniky. Pro me to byla uplne nova zkusenost, lekce dostaly novy rozmer, ale hodne zen prestalo chodit a ani se nedivim.

Offline JanieB
Avatar
532 příspěvků moje polička 01. července 2020 13:19

Já jsem hrála dlouhá léta na klavír a opravdu to mám ráda, ale vždycky jsem na různých párty trpěla tím, že chci hrát k zábavě a skoro nikde klavír není. Tak jsem si v dospělosti zařídila lekce na nástroje, které se dají vzít sebou ;-) Začala jsem po třicítce s houslemi, bylo to celkem OK, ale holt jen na nějaké oslavy s kamarády, na vystupování to nebylo. Navíc je v mém okolí hodně super houslistů. Tak jsem přidala ještě kombo klarinet/saxofon a za to jsem opravdu šťastná a myslím, že mi to i celkem jde. Dokonce jsem v poslední době (home officu) cvičila tolik, že jsem si uhnala zánět šlach v předloktí... 

Balet dtto - chodila jsem v dospělosti na několik semestrů baletu, abych si zpevnila držení těla a vypadala líp u normálního tancování, doporučuju ;-)

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 01. července 2020 13:31
Reakce na Luna:

Karja Tak mi nevadi deti, ale byt vdana. Nejvetsi vopruz světa. Furt se muset na necem domlouvat, no konec.

​Hahaha, tak to v tom případě mám taky. Ale když jsme ještě neměli děti, tak to šlo, prostě dva lidi sdílící postel a ledničku, bylo to dobrý, nemuseli jsme se domlouvat na ničim, jenže teď musíme na všem a jak se to máme naučit. Já si moc poradit nenechám a sambo(?!?), no tak ten už vůůbec, ten všechno bere osobně. Jak jste se tu bavili o těch kroužcích, tak my museli odejít z tanečních pro dospělé, protože nás štvalo, že nám někdo říkal, jak to máme dělat. Prostě blbý no!

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 01. července 2020 13:38

Lamicka no právě, říkám si, že když je na mě někdo protivnej, jestli to mám ve svém věku zapotřebí?? 

jinak mám samozřejmě ráda, když mě instruktor opravuje, např. při józe, v plavání apod, ale tak nějak lidsky, normálně, ne že se zboří celej svět :-) 

JanieB právě kvůli lepšímu držení těla na ten balet pořád koukám, jako že už se přihlásím (v srpnu určitě zas otevřu webovky a kouknu :-)

Offline continuity
Avatar
33715 příspěvků moje polička 01. července 2020 13:42

Magráta no asi tak, jedna věc je opravovat a druhá věc je když u toho na me nekdo řve. Já si celkem myslím, že to už nemám zapotřebí, kdysi na mě řvali i zákazníci, no tak od jistého času už prostě NE. 

Offline Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 01. července 2020 13:46

continuity No a ještě si za to platíš! No tak to vůůbec!

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 01. července 2020 14:48

teda musím říct, že mě víc vadí ty děti. I když mám hlídání, tak tu věc si prostě musím plánovat podle nich a podle toho hlídání. V DDM před barákem je spousta kroužků pro dospělé za pár korun, na které bych chtěla, ale ty nejzajímavější začínají v 19, a to je prostě problém. S mužem je to jednodušší, ten se pohlídá sám;)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 01. července 2020 16:05
Reakce na Luna:

Peggy Muj navrh neprosel jeste nikdy, tak mozna proto mi to tak desne nevyhovuje.

​tjo tak to uz bych davno chodila na ta rande, po kterych se ti styska!

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 01. července 2020 16:32

viktorka_od splavu Na ty me nezval nikdo ani zamlada, natoz ted. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 01. července 2020 16:37

Luna je nova doba, lze i obracene

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 01. července 2020 17:01

Mulen presne na kurz na TJ stadion jsem se koukala a taky se tam prihlasim..

Luna ja tomu verim, ale sama sebe jsem pobavila, jak me to nejdriv urazilo...

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 01. července 2020 17:49

viktorka_od splavu "Dobry den, jsem vdana, mam 2 draky, rozvadet se nebudu, jen me to doma obcas sere, vite? Jo a taky jsem po lecbe rakoviny, takze se mnou prilis zabavy nezazijete. Nesel byste se mnou na kavu? Rada bych se s nekym bavila o umeni a literature."

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 01. července 2020 17:58

Luna  trochu to jeste dopilujes a parada

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 01. července 2020 18:02

viktorka_od splavu Joo a jeste "nemam cas nikam jit, pokud to nevadi"

Offline Pavlena
Avatar
6557 příspěvků moje polička 01. července 2020 18:10

Luna Hele borci to tak delaji normalne, ne? Akorat to nerikaj tak explicitne a pridaj "zena me nechape".

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 01. července 2020 18:16

Pavlena Jak JA, kterou skoro nikdy nikdo nebalil, to mam vedet?

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 01. července 2020 18:20
Reakce na Luna:

viktorka_od splavu "Dobry den, jsem vdana, mam 2 draky, rozvadet se nebudu, jen me to doma obcas sere, vite? Jo a taky jsem po lecbe rakoviny, takze se mnou prilis zabavy nezazijete. Nesel byste se mnou na kavu? Rada bych se s nekym bavila o umeni a literature."

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 01. července 2020 18:25
Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 01. července 2020 18:28

Lama_z_Lana Mam nejakou dobrou naladu, tak te pobavim jeste vic. Obcas se ale fakt stane, ze me nekdo oslovi, i kdyz ne casto. Jenze tohle stoji za to: Vzpomnela jsem si na jeden zazitek, kdy jsem v lecbe vyrazila do baru s kamaradkou, sotva jsem lezla, ale prekonala jsem se. A bylo mi fakt vedro, tak jsem si sundala satek a sedela tam s tou vyholenou lebkou. No a tam byl chlapec, uplne normalni, ani ne moc nality a dokonce i pohledny a vyzvidal, jestli nekoho mam a pak to dorazil vetou, ze se mu libi, ze mam zajimavej uces a fakt mi to slusi. 
To nevymyslis.