design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 07. srpna 2022 09:07

continuity v nasej domacnosti sa kabel pouziva na stolove pc kvoli praci z domu a tv (plus dalsie dovody ktore su dolezite pre nas). po kabli to mame rychlejsie nez wifi. opticky kabel mame privedeny do bytu na blbom mieste tj v detskej izbe. router chcem mat v strede bytu tj vo vstupnej hale schovany v skrinke kde budu vsetky internetove zastrcky miestnosti pekne oznacene. teraz mame kable potahane volne po zemi po obvode miestnosti alebo prilepene na nizkom prahu vo dverach a je to hnusne a neprakticke.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 08. srpna 2022 21:41
Reakce na Candance:

eless Mrakoplas dnes se dost dolepuji Led pasky na spodni stranu hornich skrinek. Bud se to vede do klasika vypinace nebo to lze dat na malicky nekde pobliz.

​Viděla jsem i takový nalepovací pásky jakože dobíjecí, to jest nemusej mít připojení na elektriku.

Aktuálně jsem to osvětlení řešila, a dořešila Nebudu mít žádný skříňky nad linkou, jen poličky... takže s tím světlem to bylo dost nejasný, taky bych nerada pracovala s čelovkou Ale už jsem to vymyslela, dám tam nějaký ty lampičky na harmonice, a hotovo dvacet.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 11. srpna 2022 19:32

barbucha Videla jsem v kuchyni lampicky s ramenem, to bys nechtela? Bylo to moc hezky. I ty levnejsi Ikea co maj trochu industrialni vzhled vypadaj super na zdi, uz jsem teda slysela i eee to je jak lampa co jsem mela v prvni tride (no to je pointa trochu i prave)

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 11:03

0zero7 

No takhle to chci akorát že ty s tím skládacím ramenem nikde nejsou (nebo by trvalo věčnost než by mi je odněkud poslali) , tak budu muset vzít s tím obyčejným, ty z předposlední fotky myslím mají právě v Ikea.

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 12:03

barbucha vyzkoušej si ty z IKEA někde. U nás je měly děti na stoleckach a nedržely tak, že už jsou v koši. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 12:48

continuity 

Bohajeho! Funguje tady někdy vůbec něco? (právě mi píše Alza že mi dodaj lednici - vo hodinu dřív )

Já chci to přimontovat napevno na zeď, to by snad držet mohlo!

edit:

Nebo snad nedrželo to rameno?!

Offline continuity
Avatar
33834 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 12:50

barbucha jj, padalo to rameno. Furt to měly až na stole. 

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 12:53

barbucha ty lampy jsou ted in, to koupis vsude a na to rameno fakt pozor. Taky nam padalo a taky uz je to pryc. Jine nez z Ikea

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 13:12

continuity Candance 

Tak mám radši vzít bez ramene? Něco takovýho?

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 13:13

barbucha nebude ti to nad tou linkou zabirat pracovni prostor?

Offline Candance
Avatar
5355 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 13:15

barbucha toto ted vybiram nad postel. Tak uvidim. Ale to bys asi musela mit dost nizkoy ne? Ale asi by to slo

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 13:15

moora 

Ty s ramenem nebo bez?

Přece budou viset nad pracovní plochou, zabírat místo tudíž nemůžou

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 13:17

Candance 

Já nevim jak daleko dosvítěj... musím tam zajet a nějak to vyzkoušet. Toho ramena se teda bojim, jak to tady čtu... aby mi to po půl roce jen viselo, tak mě raní mrtvice.

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 13:22

barbucha Mě ranní i tak, já nevím, proč jsem si to celý nenechala od studia (jo vím, kde jsem byla tak se mi to nelíbilo, musím to mít podle sebe, věřím že ta dráha designstudia to mají pěkné, ale to je takový moc stylový až jakoby, to pak člověk musí pokračovat dál komplet), ale přesně já každou chujovinu tak dvakrát rozmyslím. V obchodě s materiály jsem byla asi čtyřikrát, úchytku jsem bezkonkurenče vybrala čtyřikrát dražší než jiné, což jsem zjistila doma....:-D

Offline Len
Avatar
2242 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 13:32

Karja Na tohle já mám patent, vždycky vyberu to nejdražší. Umyvadlo do koupelny stojí přes 4k. Včera jsem v Hornbachu sáhla po nějaký baterii a ta stála stejně.

Jo a u obkladů to platí zvlášť, tam moje schopnost vybrat co nejdražší dosahuje vrcholu. Dlažbu jsem si teda prosadila drahou, ale v malý koupelně padne jen pár metrů, tak mě to tolik nebolí. No je to se mnou těžký. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6132 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 13:38

A kterou tu lampu s ramenem z IKEA mate na mysli? Ja mam tuto doma na stole strasne me stve, jak je tuha a neda se s ni jednoduse manipulovat (bez sroubovani), takze ji mam porad v jedny poloze. 

Offline Karja
Avatar
36017 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 13:51

Len Já myslím, že za 4tisice to ještě jde. Ale sambo ten má jakoby  levnýXdrahy. Do kategorie levné patří fakt to nejlevnější zbozi, a v kategorii drahy je už úplně všechno, nehledě na kvalitu. Takže on to sice koupi, ale jeho kamarádi a kolegové si asi myslí, že máme nějakej monstrózní barák, kde já vybírám všechno z mramoru:-D. 

Offline Jos
Avatar
příspěvků moje polička 12. srpna 2022 14:15

Karja My mame z lestene zuly celou technickou mistnost pro psy. Az ke stropu. A vi to cela vesnice, protoze to kamarad, co to delal propalil . Ze zbytek je nuzny, uz nikoho nezajima. Kuchyn  bude levna Ikea. Tam jsem dost rezignovala, uprimne si dovedu predstavit, ze za deset patnact let uz bude nevyhovujici. Na podlahy bylo ve hre chvili terazzo, ale v malym a rychle to je nerealny. Tak bude jen imitace a ta je celkem levna. 

Offline moora
Avatar
7573 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 14:17

barbucha ty bez ramene

Offline Malvin
Avatar
1034 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 14:24

Len Karja já mám patent na to, ze se mi líbí vždy jen to nejdražší. A proto dlouho vybírám a hledám kompromisy. A proto nad jídelním stolem i po 4 letech visí žárovka. Světlo, co bych tam chtěla stojí třicet a ještě by se musel pozvat elektrikář a sekat, takže další peníze. A dát tolik peněz za světlo mi přijde hrozne, to raději jedu na dovolenou. Stále tedy hledám levnější variantu.