design a architektura

09. října 2016 22:17
Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 26. srpna 2022 17:03

rasaNori No hustý, slušná práce! doteď jsme si připadali docela rychlý! Jdu tam stát s bičem na tu stavbu:-D. Co tam teda budete mít? Garáž a nějake jako pracovní místo? 

Offline Len
Avatar
2220 příspěvků moje polička 31. srpna 2022 08:06

Vyvolávám Potrefenáhusa s dotazem na termostatickou baterii - už ji máte? Mě právě výběr čeká a moc nevím. Tady nikdo moc nadšení nesdílel, ale taky se bojím opaření dítěte. 

Offline continuity
Avatar
33725 příspěvků moje polička 31. srpna 2022 08:13

Len my ji mame 13 let, už teda druhou, ty kartuše se zanáší (ale mě třeba v druhém bytě odcházejí i běžné baterie - je tam problém s trubkami - a jedna termostatická vydržela celou dobu, asi 15 let). 

Ale za mě je to parádní věc a hlavně úspora vody je značná. V mžiku teče přesně to, co potřebuji. 

Myslím, že návratnost byla v řádu jednotek let, teď to bude rychlejší. Takže cenu neřeším, muž to vymenil za 20 minut. 

Offline Len
Avatar
2220 příspěvků moje polička 31. srpna 2022 08:18

continuity Děkuju. Jo, tady taky dost trvá, než odteče voda a ráda si to odpustím.

Online Mrakoplas
Avatar
8813 příspěvků moje polička 31. srpna 2022 08:24

Len my mame ale podomietkovu, tiez kvoli detom a spokojna som, zatial neprisli na to ako tu poistku prekonat. Trochu sa len obavam, ze tlacitka nepreziju ich zachadzanie,  no uvidime. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 22:07

My meli dneska super vecirek. Svedska kolegyne tak dlouho shanela dum, ze si nakonec koupila kostel. A ma to tam teda ukrutne superbozi

Skoda, ze neumim lip fotit.

Chci taky bydlet v takovym kostele

Online Mrakoplas
Avatar
8813 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 22:12

Lama_z_Lana to je moc pekne! Aj ked ja by som v takom otvorenom priestore spat nedokazala. Ale zaujimalo by ma, da sa to vykurit? Ci zisti v zime? :))

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 13. zaří 2022 22:13

Lama_z_Lana teda wow to bude super bydlení 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 22:15

Mrakoplas tohle je jen cast, tak tretina

Loznice je v patre maly pokojik. 

Offline eM
Avatar
1381 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 22:17

Lama_z_Lana Zajímavý... už jsem viděla kostel předělaný na kavárnu a květinářství, ale k bydlení ještě ne. Jsou to pragmatici prostě - věřících málo, kostel se prodá a je to. :)

Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 22:18

Lama_z_Lana No ty kráso, jestli tam není zima jak v kostele, tak proč ne. Ty jo, škoda že tam nebudeš déle, že by jsi nám dokumentovala proměny toho ,,bytu,, . Přece jen je to tak obrovské, ten stůl velký je tam úplně ztraceny. Já jsem jednou byla na večírku v takovém bytě v ulici u vídeňské opery, byl to byt predelanej z takového malého klubu, bylo to zajímavý, ložnice byla na pódiu. Majitel byl tak roztomilej, ale nedařilo se mi, jeho přátelé mi říkali ,,mehr Initiative, mehr Initiative,, ale neuměla jsem s tím naložit. Ale pochopila jsem, že je to nějakej neurochirurg z lékařské rodiny, tam bych stejně leda tak jezdila s mopem, ani ty děti by určitě ode mě nechtěli:-D:-D. 

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 22:29

Karja on to dela hodne uhel foceni, prave jsme se vsichni shodli, ze to na nas vubec nepusobilo prazdnym nebo obrovskym dojmem, bylo tam utulno.

Zima by me taky zajimala, mne je v noci kosa uz ted i v mym minipokojiku

Offline Tabea
Avatar
4685 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 22:44
Online Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 22:54

Lama_z_Lana Tak to bude focením! No je to zajímavý, nikdy jsem něco takového ještě neviděla. Kolik jí to tak stalo to neříkala, jako poměrove k ceně domku a něco rekonstruovala? A hlavně, co koupelna? Asi moc otázek co:-D

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6125 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 23:02

Karja cenu nevim. Ale je to cca 50 km od Uppsaly v toke male visce, no. Kuchyn i koupelna tam normalne, on tam driv za provozu normalne bydlel spravce s rodinou. Kdyztak je tam k dispozici bazenek na krest

Online Mrakoplas
Avatar
8813 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 23:10

Lama_z_Lana aha ja ze postel je na oltari

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 23:21

Karja I u nás jsou přestavěný kostelíky nebo kaple. Jedna je u Mšena v Romanově. Kdysi o tom byl článek i s fotkama v čas. Bydlení. Je to dávno, víc jsem k tomu už nenašla. Asi to tam zná Vilemina . https://www.hrady.cz/kaple-sv-mari-magdaleny-romanov

Offline Pinot Noir
Avatar
24498 příspěvků moje polička 13. zaří 2022 23:52

Lama_z_Lana to je super! Moc se mi to líbí. 

Offline Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 02:08

Lama_z_Lana To je krásný!

Já kdysi narazila na kostelík na prodej v Itálii a fakt jsem o tom chvíli uvažovala, krásně by se s tím prostorem pracovalo. Jenomže pak mi to přišlo tak nějak divný, jako znesvěcující, nebo jak to popsat. Teď toho sakra lituju!

Offline Vilemina
Avatar
2267 příspěvků moje polička 14. zaří 2022 06:09

crazydaisy jo, to je u nás. Je to jako rekreační objekt, už za bolsevika, kaple byla odsvěcená, ale stejně jsem z toho měla vždycky svatokradeznej pocit.