design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Kokoska
Avatar
28319 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 14:31

barbucha tu bez ramene mam na venkove nad posteli, je fajn. Pokud se casem trochu uvolni, kdyz si ji natacim, staci pritahnout sroub po strane, rukou, neni potreba sroubovak. A sviti tak, jakou do ni das zarovku, nepamatuju si bohuzel, jaky ma maximum, jestli jako 60. Ale ja ji mam jen na cteni, nepotrebuju extra silne svetlo. 

Offline Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 12. srpna 2022 14:40

Len já jsem tak ráda, že to mají i jiní. V obchodě vždycky neomylně zamířím k tomu nejdražšímu

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 15:41
Reakce na Evaeva:

Len já jsem tak ráda, že to mají i jiní. V obchodě vždycky neomylně zamířím k tomu nejdražšímu

​jezis ano. Zarucujem vsetkym ze keby mi dali 2 rovnake veci a nepovedali ktora z nich je ta drahsia tak ja ju spolahlivo vyberiem!

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 16:09

barbucha kamoska ma v kuchyni Ikea tertial, ty levny. Ma to na stene, tam zadnej problem s ukotvenim neni, vypada to super. Kdyby to slo u me Jdu do nich. Takze za me klidne tyto. Tu co ma Lama_z_Lana mam na jedne strane postele a dobry. Nepotrebuju s ni hybat teda. Ta prvni ma ohebny klouby v pohode. Druha musis uvolnit a zase utahnout. Hezky jsou obe. Posledni foto conjsem davala sem nahore Ikea neni. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 16:15

barbucha zkus rameno osobne. Divny ze nektery padaj a nektery ne. Ta druha tam to zajistis na pevno. Takze jakmile najdes polohu co vyhovuje Muzes to tak mit na stalo. 

Offline Len
Avatar
2220 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 16:26
Reakce na Karja:

Len Já myslím, že za 4tisice to ještě jde. 

​To si taky často řeknu, jenže to je jedno drahý umyvadlo, pak drahá skříňka pod něj, drahý obklady, dlažba, baterie atd. a pak se to nějak nasčítá. A to je jen koupelna, třeba kuchyni rekonstruujeme jen do použitelného stavu, s mým nastavením by to totiž stálo ještě bambilion.

Vlastně jsem ale vybrala levnou vanu, no koukali jsme s mužem oba.

Online Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 16:55

Len Jo, já to mám takhle stejně. Jako jenže ono sehnat ty levné ale zároveň pěkně věci stoji hrozně moc úsilí a času. Já na to prostě nějak nemám:-D. 

Teď tu byli ti truhláři a co jsem si naobjednala se jim nelíbilo, tak jsem řekla že to aspoň pak můžou ukazovat jako odrazující pripad pro jiné zákazníky:-D. Teda ten mladej říkal, že je to kuchyně na zakázku tak přece podle zákazníka, ale ten starší co na srdci to na jazyku;-)

Offline brrr
Avatar
10023 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 18:13

barbucha Tu Ikea s ramenem mám a je cajk, možná až trochu tuhá, jak psala Lama_z_Lana ,ale nic závadného.

Online Karja
Avatar
35868 příspěvků moje polička 12. srpna 2022 18:59

Len To víš, ono se to nasčítá. Ale musíš na to koukat jinou optikou. Sambo ten si nikdy neřekne "ty jo koupelna za 90k" ale řekne si ,,paráda, vanu za 20 jsem ji vymluvil, obložil jsem si to sám, 50 tisic doma,,:-D. To jsou ty štastné povahy no. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 13. srpna 2022 22:38

0zero7 brrr 

Hele tady mě holky tak vyděsily, že jsem nakonec koupila lampičky jakože bodovky, ale s podobným "industriálním" vrškem. Dají se přimontovat na zeď nebo přicvaknout na poličku. Navíc jsem si říkala, že by to rameno asi moc trčelo nakonec...

Ale že mi chyběj jedny dvířka a pracovní plochu dodali v blbý šířce, to mě tak nějak sere víc. Ani nemám sílu si víc zaskuhrat... jestli přežiju příští týden, bude to vítězství ducha nad hmotou

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 21:35

Tak naše divodilo, v březnu jsme shodili původní, a už máme požádáno o kolaudaci...

Offline Tabea
Avatar
4685 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 21:36

rasaNori to byla teda rychlost!

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 21:37

Offline rasaNori
Avatar
7735 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 21:40

Je tam teda ještě mrtě práce, ale to hlavní aby se daly přestěhovat věci ze zahrady dovnitř je hotove:)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 21:42

rasaNori máte to krásný

Offline barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 23:24

rasaNori 

Vypadá to moc pěkně!

Mně se podařilo domoct se konečně správnýho rozměru tý pracovní plochy...akorát že po zaplacení mi napsali že bude k vyzvednutí 21. září. Škoda, že 23. zas odjíždím

No, snad to ten můj Ferda Mravenec zvládne i beze mě, zvlášť když tady bude mít milostpána k ruce. Akorát jim budu muset nechat přesné písemné instrukce!

A nasrala mě švagrová... přivezla si dneska nějaký krámy anžto bude od zítřka u nás hlídat Poppy, a když jsem tahala z milostpána rozumy, co ona na novou kuchyň, tak prej že je tu málo místa! Tvl chce tady snad pořádat ples v tý kuchyni?! Jasně že oproti původní pidi-lince je tahle větší anžto po obou stranách cimry...ale pracovní i úložnej prostor je asi třikrát větší... no, ona tady bydlet nebude, vlastně

Offline RoSa
Avatar
8232 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 23:28

barbucha mazej spát a nerozumuj! v kolik vlastně jedete, že tu eště strašíš?

Offline barbucha blogger
Avatar
30604 příspěvků moje polička 25. srpna 2022 23:37

RoSa 

Neboj se ničeho brouku, jedem až v půl pátý, takže ráno jdu ještě jako správnej stachanovec do práce! 

Offline Garfie
Avatar
23940 příspěvků moje polička 26. srpna 2022 05:50

rasaNori  Slušně jste si mákli! 

Online continuity
Avatar
33723 příspěvků moje polička 26. srpna 2022 08:51

rasaNori super.