design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline rasaNori
Avatar
7732 příspěvků moje polička 28. ledna 2022 16:19

Tady je nase fasada, schody jsme taky chteli bridlicove, ale dost by se to nahrivalo na slunku a my na nich sedavame casto. Strecha az bude nova, tak bude z černých plechu, ted budeme takovou davat na novou stodolu. A asi pribyde i jeste stresni okno. 

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 28. ledna 2022 21:01

no už ty naše dvě hydry (kočky) vidím, jak na to lezou...! a doufám, že to vlk hnedka nezničí!

poraďte mi ještě vchodový dveře. mám něco předvybranýho, ale inspirace se vždycky hodí

Online Karja
Avatar
35857 příspěvků moje polička 28. ledna 2022 21:11

martek01 Ony teda lezou na ty běžné protihmyzove sítě a ještě je teda nezničily a to na tom fakt byly už klidně padesátkrát třeba. Na ty zuluzie/rolety jim to asi nejde vůbec. martek01 Vchodový dveře jsou podle mě jedno, v životě jsem si u nikoho neřekla ,,AAA to jsou ale dveře,. Tak mě zajímá, co se na tom dá vymyslet, já ani nevím jaký máme my:-D:-D 

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 28. ledna 2022 21:16

Karja ja včera viděla skvělý, byly částečně prosklený a to sklo bylo klasicky průhledný. a za dveřma dvě čivavy

no to bych nechtěla.... i když vlk by vypadal luxusně

Online Karja
Avatar
35857 příspěvků moje polička 28. ledna 2022 21:18

martek01 Jako u me jde hrozně moc věcí mimo moje vnímání no! My máme nějaký dveře co nám navrhla ta firma. PKS samozřejmě:-D taky máte?:-D:-D

Offline martek01
Avatar
1438 příspěvků moje polička 28. ledna 2022 21:26

Karja PKS? nikdy! mají v ZR vtipnou přezdívku

budem to mít z Dafe plastu, taky cosi navrhli, tak to nechám být. 

Online Karja
Avatar
35857 příspěvků moje polička 28. ledna 2022 21:28

martek01 Jo, no my jsme byli spokojení, ale je fakt že jsme měli dvě reklamace. Ale hned to vyřídili, uznali, celé vymnenili a to to jedno bylo z mýho pohledu fakt kravina. 

Offline Nadja Kochanski
Avatar
příspěvků moje polička 29. ledna 2022 10:02

Vstupní dveře jsem vůbec neřešila, vybrala jsem podle obrázku a hotovo. Ale teď už bych věděla... My jsme vstupní dveře museli reklamovat, protože se svěsily. Měli jsme tam trojsklo na straně blíže ke klice, navíc je máme nadstardně vysoké, aby nám vrchní hrana licovala s oknem vedle, což byla velká hmotnost a neudrželo se to. Nakonec reklamaci uz ali, vyměnili za dvojsklo a místo mléčného skla jsme nakonec dali zrcadlové. U toho jsem ale myslela, že nepůjde dovnitř vidět, ale když se doma svítí a venku je tma, je přes něj vidět. Dnes je moderní místo koule i madlo a zevnitř bych ocenila zámek s integrovaným klíčem jako bývá v koupelně, už se mi povedlo 2x zabouchnout dveře s klíčema zevnitř

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 29. ledna 2022 10:33
Reakce na Karja:

martek01 Ony teda lezou na ty běžné protihmyzove sítě a ještě je teda nezničily a to na tom fakt byly už klidně padesátkrát třeba. Na ty zuluzie/rolety jim to asi nejde vůbec. martek01 Vchodový dveře jsou podle mě jedno, v životě jsem si u nikoho neřekla ,,AAA to jsou ale dveře,. Tak mě zajímá, co se na tom dá vymyslet, já ani nevím jaký máme my:-D:-D 

​no my máme takový obyc plastový (už tu byly) a spis si reknes aaa to jsou ale hnusny dvere 

Offline Janulik03
Avatar
16697 příspěvků moje polička 29. ledna 2022 11:21

Potrefenáhusa napodobne, ale funguju su relativne nove tak co uz.

Offline Kokoska
Avatar
28310 příspěvků moje polička 29. ledna 2022 11:41

Tady v jedne vesnici, co obcas jezdim, maji u novostavby medene dvere a to je teda spis aaa, jezis, co to je?

Online Karja
Avatar
35857 příspěvků moje polička 29. ledna 2022 12:35

Nadja Kochanski To zabouchnuti nechápu, jakože jak by sis zvenku otevřela? 

My teda si omylem objednali dveře s koulí a teď to budeme měnit za kliku, my bychom byli zabiuchnuty imervere. 

Offline Nadja Kochanski
Avatar
příspěvků moje polička 29. ledna 2022 12:44

Karja jako že se ti to nikdy nestalo? Je to jen moje specialita? Doma jsem zvyklá nechávat klíče v zámku. No a když jsme odcházeli z domu, klíče měl manžel, já jsem své neřešila a nedošlo mi, že jsou v zámku zevnitř. Zabouchli jsme a už to bylo. Druhé dveře jsme použít nemohli, protože byly zastavěné věcmi v garáži. Problém by vyřešil tento zámek:

Online Evaeva
Avatar
příspěvků moje polička 29. ledna 2022 12:45

Nadja Kochanski my máme zámek, kam jdou strčit klíče z obou stran, jestli jde o tohle

Online Karja
Avatar
35857 příspěvků moje polička 29. ledna 2022 12:47

Nadja Kochanski Aha, my máme u rodičů ty dveře jak píše Evaeva , prostě se tam vrazi klic i tak. Myslela jsem si. Že už je to standard.

Offline eless
Avatar
1986 příspěvků moje polička 29. ledna 2022 12:50

Nadja Kochanski tento typ zamku mame na bytovych dverach a jedno obdobie mi 2-3 rocny syn furt vybiehal z bytu  teraz ma 4 a ked ideme z bytu von tak si odomyka a otvara sam a ide po schodoch az k vchodu lebo sa mu na mna nechce cakat

Offline Nadja Kochanski
Avatar
příspěvků moje polička 29. ledna 2022 12:51

Jo to by taky bylo řešení, jsem ale nevěděla, že to existuje. Stalo se mi to 2x po nastěhování, ale od té doby se držím! 

Offline Mrakoplas
Avatar
8807 příspěvků moje polička 29. ledna 2022 13:30

Nadja Kochanski prípadne môžeš zámok vymeniť, my sme po nasťahovaní nechali dvere čo sem osadili povodní majitelia, sú skoro nové, ale dali sme vymeniť zámok za ten, čo spomína Eva. Tiež sa nám podarilo pár krát zabudnúť kľúče zvnútra a ušetrilo nám to dosť peňazí a času za zámočníka.

Offline Nadja Kochanski
Avatar
příspěvků moje polička 29. ledna 2022 13:49

Mrakoplas Nakonec to nebude třeba, druhé dveře už můžeme používat.

Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 29. ledna 2022 14:49

Nadja Kochanski a proto mame magneticky zamek s ovladanim pres aplikaci. Je to dobre, ze otevres i detem na dalku