design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 27. března 2019 15:30

Ounz šiš, ale to bych se s tim pak už asi fakt musela odstěhovat zpátky do Prahy, jako vono fakt vocaď pocaď...

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 27. března 2019 15:38

Potrefenáhusa  to je přesný!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 27. března 2019 15:52

​ja vim ze to myslis dobre, ale benefity pro zvirectvo se mi s benefity pro cloveka uplne nekryjou..

​totiž tak 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 27. března 2019 15:53
Reakce na Potrefenáhusa:

Janulik03 viktorka_od splavu jsem měla rozepsanou odpověď, že muj pes je pro mě benefit uplně maximální, vděčim mu fakt za hodně, je to nejlepší psychoterapeut na světě a do svých plánů ho budu muset vždycky zahrnout, i kdyby mě to mělo stát nějaký nepohodlí. 

​tak to ano, ale ja nemam na mysli rozhodnuti mit psa ci ne, ale mit psa a mit ho ve meste/na dojizdku. pokud je pro me problematicky, tak to jestli se tam psovi libi vic ci min nebo ze k tomu nafasuju hoknu s dalsi haveti nepovazuju za nejakou vyhru pro pocit vlastniho komfortu...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 27. března 2019 16:03

viktorka_od splavu mohla bys mi prosím přeložit hlavní myšlenku? že kdyby se ti někde nelíbilo, ani fajn podmínky pro tvýho psa by tě nepřesvědčily? Ale to tady snad nikdo netvrdil, ne? 

Offline andulka01
Avatar
10777 příspěvků moje polička 27. března 2019 16:09

barbucha Tak jasně že tam člověka nevezli svázanýho, že... Život se prostě takto vyvinul, také jsem šla za někým, kdo mi za to opravdu stál. Jak tenhle benefit trochu slábnul, převažovala ta negativa a s odstupem času můžu říci, že pokud nebude ultrasilný citový benefit, tak žít v tomto režimu už nikdy. Buď s prací v místě (nebo pohodový homeoffice) nebo bydlení v místě práce. Dojíždění tohoto typu už fakt nechci.

Zas obojí má svá pro a proti. Když jsem dojížděla, naučila jsem se opravdu dobře řídit (teď jedu párkrát do měsíce a je to znát). Letní večery na zahradě s kočkama jsou samozřejmě super, stejně jako prádlo sušený na slunci nebo výhled do sněhové pokrývky. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. března 2019 16:22
Reakce na Potrefenáhusa:

Janulik03 viktorka_od splavu jsem měla rozepsanou odpověď, že muj pes je pro mě benefit uplně maximální, vděčim mu fakt za hodně, je to nejlepší psychoterapeut na světě a do svých plánů ho budu muset vždycky zahrnout, i kdyby mě to mělo stát nějaký nepohodlí. 

 to je tak milé ... 

Offline RoSa
Avatar
8254 příspěvků moje polička 27. března 2019 16:36
Reakce na Janulik03:

pestujem levandulu na sirupy

​a tohle mě moc zajímá - můžeš dát recept/postup do Jídlo a vaření? díky!

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 27. března 2019 16:52

andulka01 

Letní večery na zahradě cajk, ale to by mi bylo asi málo... jako lákadlo teda. A já už jsem (naštěstí?) ve věku, kdy na nějaký uvažování jestli za někým nebo kvůli někomu nemám čas. Buď to na 100% vyhovuje mně, nebo nic nebude. A možná by bývalo nebylo špatný dojít k tomuhle prozření mnohem dřív 

Potrefenáhusa 

Super vobrázky  Chlupatá terapie!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 27. března 2019 16:55

barbucha teorie o 100% je hezká, ale bohužel v reálným životě málokdy splnitelná - já už mám naopak pocit, že nemám čas čekat na to, až přijde něco 100% - bud přijde, nebo taky nepřijde, ale čekat se mi na to teda nechce

Offline Sweet Potato
Avatar
34889 příspěvků moje polička 27. března 2019 16:57
Reakce na Magráta:

Janulik03 to je u tebe? to je idylka! nádhera

já si na moje starý kolena asi umím představit, že žiju někde na Šumavě (nebo v Pohoří na Šumavě v Novohradských horách, i když tam je asi moc velký klid), ale bez dojíždění do práce do nějakýho města (takže stát se rentiérem nebo pořídit penzion)... ale asi ne v úplným stáří (doktoři daleko atp...)

​A Když v ráji pršelo znáš?

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 27. března 2019 17:04

Potrefenáhusa 

No jo to je právě ten věkovej/generační rozdíl  Já nemam čas hlavně na to, dávat něčemu takzvaně šanci, jestli se mi například novej styl života nezalíbí - když rovnou vím, že ne. Rok/dva/víc života v prdeli potom. To už si nemůžu dovolit  A tak jsem se rozhodovala sama i s tím baráčkem... a rozhodnutí jsem předložila jako hotovou věc. No, pes by se tam měl asi líp, ale toho jsem se taky neptala 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 27. března 2019 17:08

barbucha naši psi, jeden jak druhej, jsou na tý zahradě jen násilím a z donucení, když je někdo doma

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 27. března 2019 17:14

Potrefenáhusa 

No protože vy jste vevnitř

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 27. března 2019 21:03
Reakce na Ounz:

Potrefenáhusa no tak my sme svýho času začínali na jednom psovi...pak pes a kočka...dvě kočky...dvě kočky a pes....tři kočky a pes...čtyři kočky a pes...pět koček...ehm..

​já si nás (nebo aspoň sama sebe) takhle představuju někdy v budoucnu :-)

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 27. března 2019 21:06

Magráta  ale to už skoro je ne? 

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 27. března 2019 21:07

Ounz asi jo no :-) 

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 27. března 2019 21:08

Sweet Potato dik za připomenutí :-)

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 27. března 2019 21:13

Magráta ale můžeš náš překonat! 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 27. března 2019 21:14
Reakce na Magráta:

​já si nás (nebo aspoň sama sebe) takhle představuju někdy v budoucnu :-)