design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:05

Potrefenáhusa ja teda u teba tých benefitov vidím oveľa viac ako sa zdá.  

Goliáš loví

Máš o tri mačky navyše

Rufíček má spoločnosť

A bonus plus je Trnka 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:07

barbucha jo, už jsem tu větu našla, že bych si nevybrala dobrovolně to dojíždění - tak to byla reakce hlavně na to, že si lidi staví ty řadovky uprostřed polí a plní si tak sen o životě na venkově - můj sen to prostě nikdy nebyl, ale nějak takhle se ten život aktuálně vyvinul. Jako člověk má vždycky na výběr, ale ne vždycky jsou všechny možnosti jenom zalitý sluncem a růžovou mlhou, něco za něco - zas chápu, že to lidi volí jako nouzovku, když na byt v Praze prostě nemaj (ale do paneláku na Kladně bych asi nešla ani za tim princem na bílým koni teda :-)))

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:10

Janulik03 v zimě taky nádhera

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:11

Janulik03 mačky navíc jenom dvě 

tak jestli to jsou benefity nebo boží tresty, to se tak různě v čase mění :-))

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:12

Potrefenáhusa dve , lebo tri, to máš jedno. Momentálne u nás sa pokúša jedna čierna preraziť k nám natrvalo, ale Murko je neoblomný.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:15

Potrefenáhusa 

No to ani já ne  Já měla vyhlídnutej domek - opravenej, vybavenej, hezkej... v krásný zjevně pečlivě udržovaný vesničce, koupaliště, sámoška pár kroků... moc hezkej zámeček jakože i kulturní vyžití... okolí nádherný. Prakticky kousek od Prahy ale ne na hlavním tahu, takže šílenej vopruz s dojížděním. A na důchod už vůbec ne - když jsem si představila že se mi něco stane a vodvezou mě do okresní chcípky... ani bohovi! Už se z Prahy asi nehnu, no. 

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:16

Potrefenáhusa já jsem měla vyhlídnutou řadovku a přemýšlela jsem, jestli bych smečku vůbec vypustila ven (řadovka na konci sídliště, hned za řadovkou můj oblíbený les )... tak jsem si říkala, že bych tu malou zahrádku normálně nahoře zasíťovala, jako mám teď zasíťovanou lodžii :-))

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:18
Reakce na Janulik03:

Potrefenáhusa ja teda u teba tých benefitov vidím oveľa viac ako sa zdá.  

Goliáš loví

Máš o tri mačky navyše

Rufíček má spoločnosť

A bonus plus je Trnka 

​ja vim ze to myslis dobre, ale benefity pro zvirectvo se mi s benefity pro cloveka uplne nekryjou..

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:23

Magráta když vona ta kočka venku je fakt strašně happy - já vim, že to prostě nejde jinak, když je má člověk v bytě, ale i když se o Goliáše bojim hrozně, tak nepouštět ven ho kvůli mýmu strachu nejde. 

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:25

viktorka_od splavu to su benefity pre Potrefenáhusa predsa. To že navyše aj zver profituje je len bonus 

Verím, že Husa je dostatočne šťastná tam kde je, inak by upalovala odušu naspäť.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:29

Janulik03 viktorka_od splavu jsem měla rozepsanou odpověď, že muj pes je pro mě benefit uplně maximální, vděčim mu fakt za hodně, je to nejlepší psychoterapeut na světě a do svých plánů ho budu muset vždycky zahrnout, i kdyby mě to mělo stát nějaký nepohodlí. 

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:30

Potrefenáhusa  amen

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:31

šiš a já jsem si tu nechtěla stěžovat! 

dyť jsme tu jen psali, že řadovky uprostřed pole s tůjkou a kačírkem jsou strašný a to se mě netýká!

Offline Janulik03
Avatar
16731 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:33

Potrefenáhusa no u nás už dve základné "radovky" postavili. Zároveň stupli ceny pozemkov aj v našej dedine. A že teda záujem je, ale že poriadny. Ufff

Offline Magráta
Avatar
7779 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:39
Reakce na Potrefenáhusa:

Magráta když vona ta kočka venku je fakt strašně happy - já vim, že to prostě nejde jinak, když je má člověk v bytě, ale i když se o Goliáše bojim hrozně, tak nepouštět ven ho kvůli mýmu strachu nejde. 

​já vím no, ale jak je to u sídliště a u toho lesa, tak bych si pak vyčítala, kdyby se jim něco stalo (to, že by skončili v útulku, protože by je tam prostě někdo donesl v domnění, že jde o toulavý/ztracený kočky, by bylo to nejmenší)

nakonec ale řešit to nemusím, domek je prodaný :-(

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:40

Magráta tak to já bych si samozřejmě taky vyčítala, kdyby se Goliáškovi něco stalo. Dneska ráno měl hodinu zpoždění a už jsem byla celá orosená...

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:45
Reakce na Potrefenáhusa:

Janulik03 viktorka_od splavu jsem měla rozepsanou odpověď, že muj pes je pro mě benefit uplně maximální, vděčim mu fakt za hodně, je to nejlepší psychoterapeut na světě a do svých plánů ho budu muset vždycky zahrnout, i kdyby mě to mělo stát nějaký nepohodlí. 

​To je moc hezký 

(ne každej by to tak měl, včetně mě)

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:46
Reakce na Potrefenáhusa:

Janulik03 mačky navíc jenom dvě 

​zatim...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33819 příspěvků moje polička 27. března 2019 14:51

Ounz 

Offline Ounz
Avatar
19849 příspěvků moje polička 27. března 2019 15:18

Potrefenáhusa no tak my sme svýho času začínali na jednom psovi...pak pes a kočka...dvě kočky...dvě kočky a pes....tři kočky a pes...čtyři kočky a pes...pět koček...ehm..