design a architektura

09. října 2016 22:17
Offline Garfie
Avatar
24042 příspěvků moje polička 31. října 2018 12:12

Jejda, přijdu si jako bohém  Já jsem ráda, když kolíčky fungujou a hrny nejsou nakřapnutý (vadí mi spíš materiál, uspořádání ve skřínkách je mi fuk) a k pořádku mám také trochu benevolentnější vztah, jen se nesmí nakupit, protože nesnáším úklid....

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 31. října 2018 13:53

Kokoska Potrefenáhusa hrnky musi mit ouska prece vpravo! 

​Tak to pozor! Ouška zásadně a jediným správným směrem, t.j. doprava, ale v pozici za deset minut půl! 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 31. října 2018 15:01

Potrefenáhusa Prišla som domov a musela som prerovnať všetky hrnčeky. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 31. října 2018 15:15

paktofonika ouškama dozadu nebo doprava?

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 31. října 2018 15:26

Potrefenáhusa Doprava...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. října 2018 15:55

Bych vam prala videt moje hrnky kazdej pes jina ves s uchama do vsech svetovych stran

Offline nellielovett
Avatar
5486 příspěvků moje polička 31. října 2018 16:01

Mutziputzi mám to stejně a některé hrnky dávám i na sebe, když už se do police nějakým záhadným způsobem všechny nevlezou.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. října 2018 16:04

nellielovett No jasan a pekne pomichany se sklenickama je mam

Online brrr
Avatar
10060 příspěvků moje polička 31. října 2018 19:15

No a my máme v poličce i hrnky s odlomenýma uchama.

Offline notna
Avatar
6575 příspěvků moje polička 31. října 2018 21:28
Reakce na coralline:

notna MaeGandal A udělá truhlář taky takový ty vychytávky jako integrovaný odpadkový koše s dotykovým otvíráním apod.?

Jo a kamarádka si stěžovala, že jim truhlář udělal některý věci jinak, než chtěli

​Nechala  jsem si od truhlářské firmy dělat kuchyně dvě a s žádnou vychytávkou nebyl problém. Naopak truhláři byli více ochotní řešit moje výmysly než v kuchyňských studií, kde jsem na pár svých požadavků slyšela, že to nemají v nabídce a tím to končilo. Ale na druhou stranu to byly opravdu profesionálové, žádné šudlání na koleně z levných materiálů.

Zrovna tu šikmou digestoř, kterou jsem zmiňovala, nechal truhlář vyrobit přesně na míru u nějakého řemeslníka, který zpracovával nerez, protože jsme měli nestandardně umístěn vývod pro odtah a sériově vyráběné digestoře tam nebylo možné nainstalovat. A taky tento truhlář vyrobil pracovní desku z dřevěného masivu s lakovaným povrchem, který i po 15 letech vypadá pořád perfektně a péče o ni je nulová /musím to zaťukat, ať to nezakřiknu/.

Offline notna
Avatar
6575 příspěvků moje polička 31. října 2018 21:47
Reakce na Jiná Realita:

nevím, kde je líp se zeptat, tak předesílám, že se zeptám ještě v dotazovém vlákně, kdyby to bylo někomu divný :)

máte někdo dobrou zkušenost s architektem ohledně rekonstrukce starého rodinného domu? kterého byste mohli doporučit?

​Úpravy na velmi starém domě nám dělala arch. Vlčková http://www.biodum.cz/ a byli jsme velmi spokojeni. Po pěti letech stále oceňujeme její rady a nápady. Jako bonus k její práci jsou ručně kreslené a psané plány. Jsou krásné a ráda v nich občas listuji. Jeden jsem nechala zarámovat, je z něj bezva obraz.

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 31. října 2018 21:56

notna to je docela zajimavy, skoda ze holky maj fakt hnusny stranky :( 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 31. října 2018 21:57

notna je tam i váš dům? :-) koukám, ze delala i faru v těchonicích, znám ji jen zvenku a z fotek, ale libi se mi moc!

Offline notna
Avatar
6575 příspěvků moje polička 31. října 2018 22:11

Potrefenáhusa Fara v Těchonicích se mi taky moc líbí a její povedená rekonstrukce byla jedním z argumentů pro rozhodnutí vybrat si arch. Vlčkovou. Náš dům na stránkách není.

Offline notna
Avatar
6575 příspěvků moje polička 31. října 2018 23:17

0zero7 Asi se jim líbí. Já jsem nejdřív viděla práci arch. Vlčkové a ta mne oslovila. Vzhled stránek pak už neměl na naše rozhodování vliv. 

Offline 0zero7
Avatar
10798 příspěvků moje polička 31. října 2018 23:39

notna to by ani asi nemel mit, to chapu, jen myslim, ze delaji fajn veci, tak je to trochu skoda. ta prezentace. 

Offline Mohučanka
Avatar
6415 příspěvků moje polička 03. listopadu 2018 16:38

0zero7 No já jsem si jednou nekoupila letenky od nějaké nízkonákladovky, protože se mi nelíbily jejich stránky, a to letadlo pak havarovalo. Takže na vzhled stránek bacha :-)

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 03. listopadu 2018 16:57

Mohučanka 

ktery?

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 03. listopadu 2018 18:54

Mohučanka 

Já měla kdysi letět tím letadlem, co spadlo na Zlatejch pískách u Bratislavy (případ pro pamětníky ). Naši mě takhle posílali o prázdninách po příbuznejch... a tehdy nevím proč se na poslední chvíli ten samej den rozhodli pro spoj myslím do Piešťan. Jak byli poněkud rozevlátý (teda moji rodiče), tak si sami nebyli jistí do kterýho letadla mě vlastně posadili, a dost zoufale pak vyvolávali tetě, jestli mě aerolinky doručily celou nebo v kusech 

Offline Mohučanka
Avatar
6415 příspěvků moje polička 03. listopadu 2018 19:48

Potrefenáhusa nějaký kyperský, před mnoha lety.