Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Pinot Noir
Avatar
24616 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 06:50

MP Marge Vidím to stejně. A radit někomu, koho vůbec neznám, po jeho jednom naštvaném příspěvku rozchod s partnerem, je slušná drzost teda.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 06:55

@Jina realita hrotis to smerem, kde to neni, a zevseobecnujes a pak to podavas jako nemenne pravdy, to zase prijde hloupe mne... protoze Solathis nic takove nepise

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 06:56

MP Marge Pinot Noir Jsem ráda, že nejsem jediná koho čílí to opakovaný černobílý vidění, šíleně mě irituje tohle projektování vlastních průserů a vynášení univerzálních hodnocení AKA viktorka_od splavu si vzala vola a má teď patent

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 07:49

Klasika tady, postezuj si na tchyni a dozvíš se, ze si mas hledat jinyho manžela  

Offline moora
Avatar
7574 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 07:59

zas s novým manželem vyřešíš problém s bývalou tchýní :-))

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 08:03

Mutziputzi bych chtela videt tebe s tvym patentem na sebelasku, kdyby te ve tri rano vytahl z postele nalitej chlap. pro me to je pres caru velmi a MP Marge to je taky jediny, co jsem psala. Solathis neradim vubec nic, je dospela.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 08:09

viktorka_od splavu "vytáhl s postele nalitej chlap" je tvoje verze, mluvíš o něčím manželovi, neznáš ho, nevíš nic, ale jsi ready, sorry, ale plkat a kecat někomu do života, našeptávat jestli neni lepší s ním nemít dítě, víš o okolnostech a osobnostech zůčastněných s prominutím hovno...hele tohle je fakt mimo

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 08:18

viktorka_od splavu ty ale fakt dokážeš naprosto vždycky úplest z hovna neuveritelnej bič. Hrotis ad absurdum a neuvěřitelně fabulujes do neexistující  nesmyslu.

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 09:26

Mě osobně by teda nasralo, kdyby mě v noci někdo vzbudil z jiného, než zdravotního důvodu. Dost pravděpodobně bych nikam nejela

Offline continuity
Avatar
33843 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 09:33

MP Meri

Ani by nemusel byt opilej. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 09:37
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33845 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 09:53
Reakce na moora:

zas s novým manželem vyřešíš problém s bývalou tchýní :-))

​no to jsem si přesně říkala taky

Online Karja
Avatar
36049 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 13:44

MP Meri Vid, hele poslala bych ho do prdele, tchyni preventivne taky, proste vsechny, nakonec bych byla za nejvetsi kravu ja, ale priste by si takovyhle nesmysly v moji pritomnosti rozmysleli;-)' Delam si samozrejme legraci, ale.urcite reseni to je;-)

Offline MP Meri
Avatar
5413 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 15:20

Karja No jako ani by mě nehlo se ve 3 ráno někam balit, vůbec tvl. To by muselo jít fakt o zdraví, jinak by vzduchem teda rozhodne litaly nepěkny slova.

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 22:59

MP Meri to bylo první, co mě napadlo - oni se ožerou a poštěkaj a já abych se v noci někam harcovala? 

Online Karja
Avatar
36049 příspěvků moje polička 01. října 2019 04:08

MP Meri Hele my jsme se jednou takhle nahle harcovali domu taky a nemit mimino, tak snad taky jedeme na noc. Ozralej nebyl snad nikdo:-D. Ono nekdy padnou takovy slova, ze se fakt clovek necejti, a nechce nic jinyho nez byt doma v klidu, ale je fakt, ze pro nezucastnenou osobu to musi byt dost prekvapivy, ale taky to Solathis napsala do ,,Namichaciho vlakna,,.

Online Karja
Avatar
36049 příspěvků moje polička 01. října 2019 04:11

Solathis Jasny rozumim, tak to je fajn, ze to nebyla tva tchyne. Ale stejne je to takova potesujici zprava, nepocatej potomek a uz se o nej perou!

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 01. října 2019 09:20

KarjaJako doufam, ze zdyz se o nej tak bere, tak to tak jednou bude (a taky teda doufam, ze kvuli tomu neodsune na druhou kolej synovce, to by me fakt s*alo - to totiz delala jedna nase babicka, ze oblibeny bylo vzdycky to nejmladsi vnouce a neni to nic, co chces).

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 01. října 2019 09:30

Karja Asi kdybychom to meli 100km, tak bych se cukala, ale tech 10, co to mame od tchanu domu je chvilicka. A presne, manzel by se nevyspal, jak kvuli tomu taky ne (to teda stejne), ale aspon se to (i diky odjedu) vyresilo jeste ten den.

Offline rasaNori
Avatar
7745 příspěvků moje polička 01. října 2019 09:49

Solathis nehezky precedens! jo a bacha bejt jedina kdo nepije je obcas dost na houby, vim o cem mluvim:)

Jsme vcera absolvovali cestu z adrspachu pres dvur kralove (safari kvuli vetru zavrene...) abych dnes rano nakyblovala decka do auta a zjistila az na hlavni, ze mam vzadu defekt jak krava a uplne prazdne kolo. Takze anabaze na 2 hodiny, soused co ma servis se ptal jestli laura nema hlasic ze ma prazdne kola, jo ma jenze to rve imrvere takze me to nijak nezarazilo v tom vyjet a tim jsem tu gumu zrakvila uplne