Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 17:57

Mutziputzi mně zas přijde hloupý, když tohle někomu přijde normální, a klidně i když to přijde normální většině společnosti.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 18:00

Jiná Realita asi tak. a to nejsem abstinent ani nahodou. o to totiz vubec nejde.

Offline whiskas
Avatar
19572 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 18:01

viktorka_od splavu Počkej, ty hned agresivní atd. a děláš z toho pravidlo, přitom taková hláška tady snad nezazněla, pokud dobře čtu. A kvůli tvé špatné zkušenosti je min.zvláštní zobecňovat ostatní varianty.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 18:03

pořád se tak nějak řeší celospolečenská tolerance alkoholismu a nadměrného pití ve společnosti, a pak se člověk tady, ve společnosti lidí, kteří jsou chytří, vzdělaní, mají rozhled a tak, k vlastnímu údivu dočte o tom, že když někomu přijde nikoli výjimečné opilství s hrubiánským chováním nepřijatelné, je vlastně divnej (z vyjádření solathis vyplynulo, že nešlo o výjimečný exces, to by byla jiná situace, protože někdy se stane).

nejsem abstinent, i když nepiju a na alkoholu nic nevidím, lidem, kteří pijí, se nevyhýbám, jen pro dokreslení situace. ale moje míra tolerance je prostě velmi nízká. ať si každý pije, jak chce, když zná míru a následně následky svého pití neubližuje jiným. když to neumí, tak nejsem divná já, že je mi hnusnej. divný je on.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 18:15

V cechach je hrozne vysoka tolerance vuci alkoholu a hlavne vuci situacim, kdy to lidi prezenou a v dusledku toho se chovaj nevhodne. Bejt ozralej neni zadna omluva, kdyz to nezvladam, tak nepiju.

A kdyz se k tomu nekdo vyjadri, tak mu jsou okamzite predhazovani abstinenti. Pro me to je naprosto nepochopitelny. Normalni je, ze lidi pijou, ale neprehanej to tak, ze sr nemaji pod kontrolou a pak v ozralosti resi nejaky domnely krivdy.

@solathis sorry to uz neni ke tve osobe, spis obecneji.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 18:32

Lilly_Ku Obecne jasne, tolerance k alkoholu a excesum z nej plynoucim je v Cesku vysoka, nejen v Cesku teda, ale to napasovani na rodinu Solathis co se tady odehralo mi prijde nevycvalany a hrube nevkusny.

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 18:49

Lilly_Ku Když tě tady vidím, překvapilo mě, že se v Berlíně kouři večer v barech. To se může v celém Německu? 

Offline barbucha blogger
Avatar
30708 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 18:52

Jiná Realita 

Po tvych reakcich jsem v cerny kronice hledala zpravu, jak se u Solathis poprala tchyne s tchanem a zetak je oba rozsekal sekyrkou a predstiraje jejich odjezd, zakopal bezvladne kadavery pod hrusku... pricemz si, sam na prach broky, lopatou vyrazil vsechny zuby.

A vono nic!

Nemusi bejt kazdej, kdo se na oslave napije, hned nasilnickej hrubian. S tim, ze je nekdo urazlivej az na pudu, nema chlast nic spolecnyho... nektery tchyne a jiny vazeny pribuzny odjizdej nekdy predcasne i naprosto strizlivy, bych rekla.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 18:55

999 nemuze :) akorat v berline se na to dlabe. Ale je tu hodne i skvelych nekurackych baru. Kde jste byli? :)

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 19:00

Lilly_Ku My byli ve spoustě v Neukolnu, i přímo v té naši ulici a kouřilo se všude :-). Už na to nejsme zvyklí...

Online Sweet Potato
Avatar
34890 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 19:17

Obecně s názory na nestřídmé požívání alkoholu souhlasím do puntíku.

Ale u Solathis  

to mezi mužem a jeho matkou mohlo být lítostivé, manipulativní, hádavé, rýpavé...Něco mezi těma dvěma, zástupný problém... Co my víme? O agresi snad nepsala? 

Offline Janulik03
Avatar
16755 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 19:21

Dnes je to tu ako v spravach v tv. Z prdu  kauza. To ziram 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 19:29

Sweet Potato Presne tak, normalne se rafli, manzel jen trisknul dverma, ale na nikoho by ruku nevztahl. Vlastne si ani nepamatuju, ze ze se takhle vazne pohadali za tu dobu co jsme spolu jeste nekdy jindy (pod vlivem teda). Ale ona obacne manzelova rodina je hadavejsi, nez ta moje (i kdyz to tak nevypada). Zas jsou rychlejc v klidu u nas to pak dlouho bubla.

Offline Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 19:41

999 to verim. celkove to tady je tak pul na pul, ja teda vyhledavam nekuracky, a to jsem deset let kourila krabicku denne :) 

Az budes zas pobliz, dej vedet, mam tip na perfektni koktejlovej bar za zrcadlem.

Offline 999
Avatar
17617 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 20:04

Lilly_Ku Díky, ozvu se :-). Myslím, že tam zase brzy pojedeme, Berlín je super.

Offline Karja
Avatar
36050 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 23:15

Solathis Teda mate doma veselo, a to jeste neni ten uzlicek radosti ani pocat, ten to rozdmycha teprve:-D. No co budes kojit, a nebudes pak pujcovat nikomu a mas to vyreseny....Muzu se zeptat, co tchyne zpusobila za nehodu, pokud to neni prilis osobni? Protoze ono s detma je clovek v urazu raz dva a nejde jeste dvacet let po rikat, ze kvuli jeji nepozornosti ji nekdo nepujci dite...Rodice ted meli na den a pul sestry deti doma (klasika, ehm byla nemocna, fakt se nevyjadruju) a ten jeji kluk je taaak divokej, opravdu jednou nohou na pohotovosti furt, fakt jsme tu vsichni byli podrazdeny akorat, pohadal se kazdej s kazdym snad...no nejlip to korunoval sambo, ze je ten kluk fakt nezvladatelnej, jestli taky nema nejaky to ADSL:-D:-D....

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 23:24

Karja

Dodani informace, ze tchyne moji svagrove neni moje tchyne + vysvetleni situace. (Cenzurovano)

ADSL vyborny!

Offline Pinot Noir
Avatar
24617 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 03:03

Karja ADSL

Offline MP Marge
Avatar
5832 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 04:12
Reakce na Solathis:

Sweet Potato Presne tak, normalne se rafli, manzel jen trisknul dverma, ale na nikoho by ruku nevztahl. Vlastne si ani nepamatuju, ze ze se takhle vazne pohadali za tu dobu co jsme spolu jeste nekdy jindy (pod vlivem teda). Ale ona obacne manzelova rodina je hadavejsi, nez ta moje (i kdyz to tak nevypada). 

​Hele, takhle jsem to pochopila ja: Chlastali vsichni krome tebe, a tchyne zacala prudit s hypotetickym problemem. Doslo k rodinne hadce. Manzel se nasral, triskl dvermi a trval na tom, ze se pojede okamzite domu, trebaze to bylo v noci. 

Nic vic, nic min. 

Priznam se, ze je mi naprostou zahadou, jak z toho nekdo muze vydedukovat, ze manzel je opily hrubian, ktery by radsi nemel mit deti!? Zejmena kdyz z popisu situace je zrejme, ze prudit blbymi (a zbytecnymi) recmi zacala jeho matka!? 

Sorry jako, ale to mi prijde silne pres caru

Tebe potlapkavam, zes musela v noci vstavat

Offline MP Marge
Avatar
5832 příspěvků moje polička 30. zaří 2019 04:17
Reakce na Jiná Realita:

Mutziputzi mně zas přijde hloupý, když tohle někomu přijde normální, a klidně i když to přijde normální většině společnosti.

​Dobre, ale to, ze dojde k rodinne hadce a nekdo triskne dvermi a odjede, to je neco, k cemu muze dojit i bez alkoholu; a z popisu Solathis rozhodne nevyplyvalo, ze by to jeji manzel praktikoval nejak pravidelne. 

Vyvodit z jejiho prispevku, ze manzel je alkac, co by se radsi nemel ani rozmnozovat, je vuci Solathis i jejimu manzelovi neuveritelne necitlive a urazlive.