Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 08:13

Solathis Se přiznám, krom toho že si neumím vůbec představit podobnou debatu, že nevím proč by mělo být normální "půjčovat" dítě matce vlastní častěji než matce manželově?

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 08:28

Mutziputzi protože to tak často bývá, že dcera s matkou jsou si bližší než snacha s tchýní, takže dítě dostane spíš babička z matčiný strany, protože je s dcerou a potažmo dítětem víc v kontaktu. Samozřejmě jsou výjimky potvrzující pravidlo.

edit: takže "normální" použivo ve smyslu "běžné"

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 08:32

MaeGandal Tak to by mě napadlo, že za tím tenhle důvod může být, nicméně v životě by mě nenapadlo to prezentovat jako úzus a že by to tchyně měla automaticky předpokládat a respektovat. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 08:38

Solathis tyhle debaty ve 3 rano  zajimavy teda, ze si vystacej s imaginaci

Mutziputzi tak já mám ke svy mámě blíž asi tak o miliardu světelných let, i by mi přišlo, ze obtěžuju míň 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46065 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 08:41

Mutziputzi me by hlavne nenapadlo o tom s ni diskutovat, to je jasna cesta do pruseru:-)

Solathis to te jako ve tri rano vzbudili a vyhodili kvuli tomu nebo co?

Offline MaeGandal
Avatar
1602 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 09:04

Mutziputzi tak já nepředpokládám, že to znamenalo, že budou žádat jen druhou babičku a tuhle vynechají, jen že Solathis asi spíš požádá svou mámu než svou tchýni a to je normální, ve smyslu běžné. Tyhle debaty ve 3 ráno jsou opravdu nebezpečné.

viktorka_od splavu já to chápu tak, že se sebrala tchýně a jela k sobě domů

Offline OliveOyl
Avatar
1712 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 09:29
Reakce na Solathis:

Zcela od veci. Stale jeste nejsem tehotna, nicmene tchyne ma uz ted jasno, ze ji dite budu pujcovat min nez svagrova a min, nez vlastni mame (!) a je urazena, ze ze manzel rekl, ze to je snad normalni. Velka hadka z toho byla (a ja ji opet prosvihla, uz jsem spala), odjezd od tchanu ve 3:15 included a ja tu ted civim a sumiruju si, co bych ji tak k tomu rekla, byt u toho.

​No co bys říkala? Že si žádnýho Vopajšlíka neveme!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 09:34

MaeGandal Ja tu debatu nechapu v zadnou hodinu, asi mam stesti, neumim si predstavit ze by u nas vubec nastala. Moc nerozumim tomu pujcovat dite vs. pozadat o hlidani...jak rikam, mam stesti na okoli a rodinu zrejme.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 09:37

Mutziputzi máš, no

Offline DruI
Avatar
3250 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 09:38

MutziputziTo se ještě může vyvrbit :o) Já si taky myslela, že je tchyně celkem normální ženská, ale když jsem otěhotněla, tak se jí asi taky splašili hormony a nejméně jednou týdně se ujišťovala, že jí budeme malou půjčovat dostatečně často.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 10:06

DruI To ja nikomu neupiram pravo na exces, ale ze by z toho nevznikla neprijemna debata, natoz konflikt, tim jsem si zcela jista.

Offline Candance
Avatar
5349 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 10:09

viktorka_od splavu ona to Solathis asi vysvetli, ale mam pocit, ze odjeli oni s manzelem. A mam pocit, ze uz tak odjeli i od jejich rodicu. Coz nechapu, to je fakt tak urazeny, ze nevydrzi ani do rana?

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33723 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 10:36

Vzdyt to psala, ze “odjezd od tchanu ve 3:15 included “

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 11:12

Solathis Hele, a to tě muž v ty tři vzbudil s tím, že se  s maminkou tak rafli, že kvapem odjíždíte?

Já teda být u toho přítomná, tak prohlásím něco ve smyslu, že když mimino neklapne, tak mám záložní plán v podobě chovatelský stanice kavkazských pasteveckých psů a že doufám, že se to půjčování a výpomoc vztahuje i na ně.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 11:29

 Dovysvetleni situace

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 11:32

Zina Ano, presne tak to bylo. Akorat ja jsem v prvni chvili mela dojem, ze se stalo neco typu "umrela nam babicka" (at je tu jeste dlouho, dik), podle toho, jak me budil.

Ja spis chovku trpaslicich spicu, ale bojim se, ze ty by mi tchyniny kocky zamordovaly (Ma mainu a britku)

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 11:38

prijde mi uplne neuveritelny, ze se nekdo dokaze pohadat, urazit a sbalit ve tri rano, kvuli necemu co neni a ani nikdy byt nemusi. Jak takovy clovek resi skurecny problem? 

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 11:57

ice Alkohol. Slavily se svatky a to je tam vzdycky kalamita. (ja jsem cerna ovce, protoze nepiju). Skutecny problemy resime bez obstrukci, tady bylo spis to, ze si navzajem zaryli do bolavejch mist a jak jsou ozrali, tak to ten mozek procesuje proste trochu jinak.

Online Lilly_Ku
Avatar
4130 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 12:48

Solathis ja se priznam ze takovy alkoholovy excesy by pro me byly duvodem k omezeni kontaktu.

Offline Estara
Avatar
502 příspěvků moje polička 29. zaří 2019 13:35

ice Říkala jsem si úplně to samé.