Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. února 2019 10:08

Kdo jsem já abych soudila, ale baví mě jak z prvotního potlapkání směřujeme k resumé, že Dadoo je nejspíš megera

Online viktorka_od splavu
Avatar
46125 příspěvků moje polička 27. února 2019 10:11

Mutziputzi tjo ja ziram.. popravde momentalne zapasim s necim podobnym, takze Dadoo tlapkam a nemyslim si, ze si to zaslouzis. krivaci byvaji krivi proste jen tak.. kazdopadne tady muzes cekat cokoliv od tlapkani po odsouzeni, mne je smutno z toho, ze misto potlapkani me odsoudil clovek ktery ma “ v popisu prace” stat za mnou

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33800 příspěvků moje polička 27. února 2019 10:11

Mutziputzi to tady snad nikdo nepíše....spíš jen že jak je to pro dadoo nečekaný, tak se tam možná něco kumulovalo pod hladinou 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. února 2019 10:20

Potrefenáhusa Tak eště nejsme na konci...to nemyslim nijak extra vážně hele

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. února 2019 10:39

viktorka_od splavu kdo má v popisu práce stát za tebou?

jinak dadoo tu nikdo neodsuzuje, jen se jí nabídl druhý možný pohled na věc, který si člověk, který nemá odstup, nemusí uvědomit .... ono totiž potlapkat možná pomůže chvilkově ale nic moc to neřeší... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. února 2019 10:47

nolita s tím naprosto souhlasím, i já jsem přesvědčená, že kolega ví proč to řešil zrovna takhle

Online viktorka_od splavu
Avatar
46125 příspěvků moje polička 27. února 2019 10:51

nolita rodina

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. února 2019 11:01

viktorka_od splavu jo, už vidím  že píšeš "me odsoudil"... jsem si toho "mě" nevšimla, a měla jsem na mysli pořád dadoo ...

jinak rodina by taky měla nabídnout i pohled nezaujaté strany, což ale píšu naprosto obecně, nevztahuju to k ničemu konkrétnímu... 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46125 příspěvků moje polička 27. února 2019 11:17

nolita taky naprosto obecne.. rodina imho nezaujata naopak byt nikdy nemuze. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. února 2019 11:24

viktorka_od splavu nebude nezaujatá v tom smyslu, že tě bude podporovat, ale může poskytnout nezaujatý pohled na situaci, kterou řešíš... to, že se jedná o mého rodiče, sourozence, partnera atd. neznamená, že s ním budu jen proto souhlasit a že nedokážu nabídnout druhý pohled na věc... což je mnohdy daleko užitečnější než bezvýhradný souhlas... 

Offline Garfie
Avatar
24025 příspěvků moje polička 27. února 2019 11:43

nolita  naprostý souhlas

Online viktorka_od splavu
Avatar
46125 příspěvků moje polička 27. února 2019 12:23

nolita Garfie no zni to hezky a pokud prijdu za nekym z rodiny o radu tak to dava smysl. kdyz nic resit nepotrebuju a prijdu si pro objeti a utechu, a misto toho (ne s tim, ale misto toho) dostanu ten “pohled z druhe strany” tzn konstatovani ze si za to muzu sama a nejlepe jeste pouceni ze takovych chyb bych se mela vyvarovat - to teda dost boli.

Offline Emi
Avatar
1041 příspěvků moje polička 27. února 2019 12:28

viktorka_od splavu Potlapkávám, taky s tím mám zkušenosti. Problém je v tom, že někdo pozná, kdy je potřeba rada a kdy objetí, a někdo ne. A občas se v tom někdo s radostí porýpe z vrozené škodolibosti... Jenže rodinu si člověk nevybírá.

Offline Garfie
Avatar
24025 příspěvků moje polička 27. února 2019 12:30

viktorka_od splavu To jo, chápu. 

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 27. února 2019 12:52

Hele, já úplně beru ten druhý pohlad na věc. jasně mohla jsem udělat něco, co jsem nenapsala a proto to mohlo tak dopadnout.

jenže já na nic nepřišla. A snažila jsem se. Opravdu to byla taková prkotina. O to víc nechápu, proč se to takhle rozmazalo.

Kolegovi jsem se hluboce omluvila, ujistila ho, že nc špatného nebylo úmyslem. On to vzal a bavíme se normálně. (možná i o to víc mě to pořád se.e)

Ale jak říkám, nevím, co přesně mu bylo řečeno a jak se to přesně dostalo nahoru - jestli o tom např. mluvil v kabinetu a vynesl to někdo jiný. Taky by se mohlo stát. ochotných informátorů není nedostatek.  Každopádně se choval u řídi ublíženě. Ale rychle ho to pak přešlo a že prý už vše ok.

Nějak moc rychle a moc ok na takovou tragedii . Pocity mám smíšené.

Dám si každopádně bacha. Hlavně na protěžované oblíbence.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. února 2019 12:59

viktorka_od splavu tak ja nerikam, ze to umi kazdy... 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. února 2019 13:04

Dadoo tak ono to taky muze byt tak, ze to fakt byla kravina... jen je fajn se nad tim zamyslet... pokud se to prehnalo a s kolegou jsi to probrala, tak to je fajn...

Offline Isca
Avatar
4470 příspěvků moje polička 27. února 2019 13:12

Dadoo Tak třeba reagoval v prvním afektu, jakože Dadoo byla vždycky ta pohodová kolegyně, já za ni vzal zástup a ona se do mě před studenty strefuje (pokud se k němu dostala nějaká překroucená a zveličená verze), a byl zrovna nenaloženej i z úplně jiných, tohoto se netýkajících důvodů, a tahle domnělá křivda byla poslední kapka - prostě i jinak fajn a milí lidi se občas chovají jako dementi. Zbytečně se tím netrap. 

Offline Samantha
Avatar
1801 příspěvků moje polička 27. února 2019 13:14

Dadoo 

Nojo, no, kolegy si člověk taky nevybírá. Mě když někdo něco takovýho udělá, tak si to uložím do paměti a pak si na něj dávám velkýho bacha. Teda, ne že bych se v tom nějak pitvala, ale prostě z toho blbýho si beru "chybama se člověk učí".

Ono se tě to možná taky dotklo proto, že tý "nevděčný" práce máš plný brejle a taky pořád bolesti tý nohy, jak jsem četla. To člověku nepřidá, ale časem bude snad líp. 

Offline Garfie
Avatar
24025 příspěvků moje polička 27. února 2019 13:14

Dadoo Tak třeba se mu to taky rozleželo a uvědomil si, že to byla kravina a reagoval nepřiměřeně. Některým chlapům se tohle těžko přiznává, už bych to neřešila. (myslím v sobě)