Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 20. února 2019 15:01
Reakce na barbucha:

Mutziputzi 

Tak vidim že se nějakýho dobrýho počinu paní ministryně, abychom si poopravili názor, nedočkám... aspoň ti teda přidám pár reakcí pod tím "tvým" Ziburou, protože ty ti asi unikly 

Dan Priban Paní si platím za to, aby dělala svou práci, jsem její zaměstnavatel. Paní se nevyjádřila blbě ke komplexní záležitosti, na níž je možné koukat z mnoha úhlů. Paní v zemi, která má celosvětově jedny z nejdražších mobilních služeb nejen hájila tento neobhajitelný stav (místo aby jednala v zájmu občanů, kteří si ji na tuto práci najali), ona z postu ministra pro obchod prohlásila něco, co by neřekl ani žáček snažící se vydělat pár korun prodejem domácí limonády. 
Ta věta není vytržena z kontextu a nechybí jí žádné vysvětlení. Paní zcela poprávu sklidila od svých zaměstnavatelů kritiku. A protože jsme zemí černého humoru, sklidila ji v národním duchu. Smutné je, že do voleb na to většina zapomene (pokud si toho vůbec všimla) a zvolí je znova. Jak říkal její šéf, mistr ve vytrhávání věcí z kontextu, "jsme schopný národ, jenom nám vládnou nemehla".
Relativizovat do jednorožčího pohledu můžeš v podstatě cokoli. Karel je sice sadistický psychopat, ale krásně zpívá a má rád děti, hledejme na něm to hezké, nevytrhávejme ze souvislostí jen jednu jeho vlastnost.
Jo a Konvička je zmrd šířící nenávist. I kvůli němu tu máme pokácené stromy na kolejích.

Martin Jaros Chápu Ládíkův přístup a oceňuju jeho velkorysost. Nicméně v tomto případě musím jako dlouholetý insider říct, že paní ministryně opravdu řekla hloupost. Teda on každý občas řekne na kameru nějakou blbost, která ho hned mrzí (stalo se mi), ale tohle myslím není ten případ. Ona se v tom rochnila i dál. 

Jestli to někoho zajímá, sepsal jsem v komentáři pod jiným příspěvkem trošku reálnější vysvětlení, proč jsou v ČR drahá data. Ale bacha, je to dlouhý.
https://www.facebook.com/patri.../posts/10161159708775018...

​hergot, jakmile někdo začne argumentovat tím, že si ‘někoho platí’ a je teda jeho zaměstnavatel (a všichni víme že to tak není), tak mi hned začne tepat žilka na spánku 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. února 2019 15:17

barbucha No tak te sere Babis no, me taky, ale neni nutny frustraci z jeho uminenosti setrvat ventilovat krs jeden blbej vyrok Marty Novakovy ne?

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 20. února 2019 15:23

Mutziputzi 

Ty seš dneska nějaká rozhozená čoveče. Sama jsi přece začla o velkorysosti a nadhledu, kterejch je nám třeba - a tak já jen ukazuju na jeho příkladu, že máme naopak na rozdávání. S Pepíčkem Novákem by to tak nefungovalo, obávám se.

(teda pokud jsem dobře pochopila smysl tvé otázky, s jejímž rozklíčováním jsem měla kapku potíže  se tolik nerozčiluj, piš v klidu )

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. února 2019 15:30

barbucha mne je dneska 41 hele, bud velkorysa i ke mne, rozhozena no asi joo

Offline 999
Avatar
17554 příspěvků moje polička 20. února 2019 15:46

Mutziputzi Ty jo, to to letí... Nedávno jsme tady s tebou oslavili 40 . Tak všechno nejlepší.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. února 2019 15:49

Mutziputzi ty máš narozeniny každé tři měsíce doprčic nebo co? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. února 2019 16:00

999 Jiná Realita Diky, no jo no, na detech a na mne si pokazdy uvedomite jak starnete co?

Offline 999
Avatar
17554 příspěvků moje polička 20. února 2019 16:01

Mutziputzi Přesně .

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 20. února 2019 16:54

Mutziputzi tak to všechno nej :-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. února 2019 16:55

nolita dekuju

Offline Garfie
Avatar
23904 příspěvků moje polička 20. února 2019 17:00

Mutziputzi Nevysiluj se tady a běž někam slavit!!  Všechno nejlepší!! 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. února 2019 17:02

Garfie Vsechno stihnu, dekuju

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 20. února 2019 20:25
Reakce na Mutziputzi:

barbucha mne je dneska 41 hele, bud velkorysa i ke mne, rozhozena no asi joo

​Tak to jó... to je to rozháraný mládí holt  Tak všecko nejlepší uctivě přeju 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46054 příspěvků moje polička 20. února 2019 20:35

Mutziputzi to ses teda soplon furt:-)) vsecko nejlepsi!

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 20. února 2019 20:49

Mutziputzi Všechno nejlepší, celou úžasnou dekádu máš před sebou!

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 20. února 2019 21:28

Mutziputzi Tak všechno nejlepší, ty mladice jedna 

Offline Josefa
Avatar
příspěvků moje polička 20. února 2019 23:02

Mutziputzi podle otázek na tebou zmineno teorii a tveho vysvetlovani, to evidentně každý nevi a to ani nemusí být blbec. Ale ty samozřejme mluvis celou dobu o něčem jinem a myslis vsechno jinak  Tak nic no.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. února 2019 06:24
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 21. února 2019 08:44

Josefa Ale tak že jsi to ty...v tomto zcela konkrétním případě by zvýšení poptávky po datech jejich cenu zcela jistě nezvýšilo, ani jeden z operátorů nemá sílu pricemakera a ceny relativně vysoké jsou, čili co, čtvrtý potenciální operátor by měl informaci o tržní poptávce, vyšší než je teď, čili by byl motivovanější se o tržní podíl ucházet, čtvrtý operátor=nová konkurence a tím tlak na konkurenci zejména cenovou, jelikož produkt je v podstatě homogenní...nic jinýho než to, že takhle to možná Marta Nováková myslela netvrdím, konec přednášky.

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 21. února 2019 10:11