Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 09. května 2019 22:11

nolita dneska bylo vedro, ve dvě na národní tride jsem myslela, ze se v silonkach uvarim!

ale na zahrade nám zcernaly mrazem vistarie a vino, a to podle předpovědi ani mrznout nemělo 

Offline Karja
Avatar
35871 příspěvků moje polička 09. května 2019 22:17

Zarinya Vsak pisu, ze tam bude pekne, a kdyz ne pod to vezmes nejaky stulpny ne? Synovec ted musi kazdej den chodit.v dresu, jinak z toho chyta nerva, tak ti vyfotim, co dokaze pod to narvat, a mas inspiraci na chladny leto. Dnes to kontroval hlaskou ,,chci vypadat jako fotbalista a ne jako debil,,.

Ale urcite tam bude krasne, ale neunosis to, mas toho jiste moc!:-D 

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 09. května 2019 22:24
Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 09. května 2019 22:43

Potrefenáhusa jo, tak ty noci a brzká rána nejsou ještě asi žádná hitparáda... 

creme de la creme ještě jsem letos neměla ...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 09. května 2019 23:56

nolita já letos prvne, mango a vlašský ořech 

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 10. května 2019 01:04

Dovolte pripomenout "Studeny maj, v stodole raj" a "V maji nema pastejrovi hul oschnout"

Mrazy jsou teda spatny, pry zas pomrzlo kdovikolik ovocnych sadu.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 10. května 2019 07:22

Potrefenáhusa ja mam rada kombinaci mango kokos... ale dobre tam maji snad vsechny, ja se bez zmrzliny i obejdu, ale do creme de la creme obcas zajdu, tak to stoji za to...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 10. května 2019 09:19

Kokoska mně by ta kosa zas tak nevadila, nebejt toho, že většina mých, zvlášť teplejších, oblečků je zalepená v igelitu 30 km od Prahy. Dneska jdu neplánovaně do divadla, sama jsem trochu zvědavá, co aktuální skříň (a hlavně teda botník) dá...

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 10. května 2019 09:22

nolita mango je moje stálice, plus ten objev vlašskýho ořechu! Ale tam se fakt nedá sáhnout vedle. Akorát se mi pak blbě odmítaly ty davy žebráků - v ruce se zmrzkou za skoro 8 pětek...(naštěstí se teda zároveň s kelímkem v ruce fakt nedá lovit peněženka z kabelky, leda by mi to někdo podržel...)

Offline Kokoska
Avatar
28322 příspěvků moje polička 10. května 2019 09:26

Potrefenáhusa no, to je trochu komplikace. Ja jsem na par dni pryc z Prahy, vyjela jsem neprozretelne dost nalehko a vcera jsem vytahla svetr, ktery jsem si tu nechala v unoru.

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 10. května 2019 09:32

Potrefenáhusa nolita V neděli tmavou čokoládu s chilli a levandulovou taky letos první. Toho chilli se teda fakt nebojej, u prvního sousta jsem se trošku opotila . Jako maj všechny vynikající, ale přišlo mi, že docela konzervativní příchutě.

Angelato má rebarborovou! Ach... tak to musím.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 10. května 2019 09:36

andulka01 ta chilli je strašnej masakr, přijde mi, že ani ta půlporce se nedá skoro sníst ani ve víc lidech, je výborná, ale stačila by lžička, je to fakt krom toho, že to pálí jako prase, i ultračokoládový 

já na ty hutný zmrzliny moc nejsem, na čokoládový vůbec, dřív jsem jedla jenom sorbety, s výjimkou pistáciový (tu miluju i tu chemickou)

originální příchutě jsou fajn do kombinace, taky mám vždycky pnutí to vyzkoušet, ale stejně se vždycky vrátim ke klasice

Online Garfie
Avatar
23941 příspěvků moje polička 10. května 2019 09:48

Potrefenáhusa Přesně, já jdu dnes na rodinnou oslavu a potom mě čeká tří hodinová jízda (musím řídit), taky jsem zvědavá, co na sebe dám. Většina mých teplejších oblečků (rsp. prakticky všechny kromě mikiny na doma) je zalepena v igelitovém obalu sice asi čtyři metry ode mě, ale ve sklepě, odkud je rozhodně nemíním dolovat ani teď, v případě krize!!

Offline andulka01
Avatar
10705 příspěvků moje polička 10. května 2019 09:50

Potrefenáhusa Jo, měla jsem půlporci a nedojedla, to prostě nešlo. A taky je vtipný, že jak je hutná, skoro se neroztéká, jsem ji ještě donesla domu :-) Originály mam moc ráda, klasiku si skoro nedávám, ale já taky jdu na zmrzlinu max čtyřikrát do roka.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 10. května 2019 10:23

andulka01 mně ty konzervativní příchutě naopak vyhovují, z těch nových mi stačí od někoho ochutnat, ale celá porce mě neláká... angelato je taky fajn, ale z těch zmrzlináren jsem vyhodnotila jako nejlepší do creme, tak chodím jen tam .... 

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 10. května 2019 10:40

Tak ja so svojou výslovne optimistickou povhou zazimuvávam zimné veci až po zmrzlíkoch, takže zatiaľ sme ok. Horšie je, že malý sa akurát náhle vytiahol, a všetky mikiny sú mu odrazu kus nad zápästia, tak ale tých pár dní to už prežije.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 10. května 2019 11:17

kdo to psal výš o té vodě?

my byli kdysi před lety taky cca v půlce května, naštěstí bylo fakt dost pěkně a teplo, letos bych to nedala. potlapkávám předem, brrr.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 10. května 2019 11:54

A to já jsem ráda, že konečně můžu nosit baloňáky (který jsem loni mohla vytáhnout přesně dvakrát - jeden den na jaře a druhej den na podzim)! Dokonce už několik dní v řadě!

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 10. května 2019 12:15

barbucha 

Přesně. Já si současný počasí ohromně užívám. Normální jaro. Loni touhle dobou už byly vedra.

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 10. května 2019 13:06

domenica 

A těch veder si jistě ještě užijem...