Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 20. února 2019 06:58

Friga 

Ve spojení s tvou profilovkou si představuju samozřejmě nějakou letovou pohotovost

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. února 2019 07:20
Reakce na Josefa:

Mutziputzi ha ha, a odkud mas ty státnice...  Tak mozna se ani jedna nevyjadrujem úplně přesně ale celkovy závěr, ze pri vzrustu poptavky poklesne cena protože tenhle model - je natvrdo prostě blbost. Právě ten to rika naopak. Uznej to, nebo to vyvrat. Vzdyt je to i logické, kdo by vstupoval na trh navic za nižší cenu nez byla? Jo, a jak jsem psala, myslím ze ona to takhle nemyslela. Ale holt ma smůlu, ciha se na každé slovo. Jinak ji vubec neznám.

Haha, z vysoký života jako fakt jsi utrpěla dojem, že víš něco víc jo? Hele určitě ne, smiř se s životem zneuznaný teoretičky.

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 20. února 2019 07:23

Mutziputzi 

A tohle se mi taky stane, když začnu spát s ekonomem?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. února 2019 07:25

dzizisketa pochybuju

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 20. února 2019 07:31

Mutziputzi 

To jsem si jen chtěla potvrdit.

Offline Friga
Avatar
1566 příspěvků moje polička 20. února 2019 07:41

dzizisketa bohuzel s letadly nedelam :( i kdyz letadla mam rada. Profilovka je z retro dne v leteckem muzeu ve Vantaa, sedim na miste kopilota , tenkrat byla extra otevrena pilotni kabina i s vykladem od byvaleho pilota. A pro lidi oblecene v retro stylu byl vstup zdarma. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. února 2019 07:42

dzizisketa Ten altruismus, co mi brani poslat nekoho kdo o voze a ja o koze a v jiny souvislosti do prdele to neumi, to ma clovek v srdicku, ne jinde

Offline notna
Avatar
6523 příspěvků moje polička 20. února 2019 07:59

Mutziputzi To je fakt. Jedna o voze a druhá o koze :) Josefa o chování trhu a ty o tom s kým žiješ.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. února 2019 08:31

notna Já neargumentuju tím, že s někým žiju, pouze mě nebaví číst nesmyslný "přednášky", o čem je řeč ví snad každej blbec, sorry, to jest celé

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 20. února 2019 10:51

Mutziputzi 

Tak vidim že se nějakýho dobrýho počinu paní ministryně, abychom si poopravili názor, nedočkám... aspoň ti teda přidám pár reakcí pod tím "tvým" Ziburou, protože ty ti asi unikly 

Dan Priban Paní si platím za to, aby dělala svou práci, jsem její zaměstnavatel. Paní se nevyjádřila blbě ke komplexní záležitosti, na níž je možné koukat z mnoha úhlů. Paní v zemi, která má celosvětově jedny z nejdražších mobilních služeb nejen hájila tento neobhajitelný stav (místo aby jednala v zájmu občanů, kteří si ji na tuto práci najali), ona z postu ministra pro obchod prohlásila něco, co by neřekl ani žáček snažící se vydělat pár korun prodejem domácí limonády. 
Ta věta není vytržena z kontextu a nechybí jí žádné vysvětlení. Paní zcela poprávu sklidila od svých zaměstnavatelů kritiku. A protože jsme zemí černého humoru, sklidila ji v národním duchu. Smutné je, že do voleb na to většina zapomene (pokud si toho vůbec všimla) a zvolí je znova. Jak říkal její šéf, mistr ve vytrhávání věcí z kontextu, "jsme schopný národ, jenom nám vládnou nemehla".
Relativizovat do jednorožčího pohledu můžeš v podstatě cokoli. Karel je sice sadistický psychopat, ale krásně zpívá a má rád děti, hledejme na něm to hezké, nevytrhávejme ze souvislostí jen jednu jeho vlastnost.
Jo a Konvička je zmrd šířící nenávist. I kvůli němu tu máme pokácené stromy na kolejích.

Martin Jaros Chápu Ládíkův přístup a oceňuju jeho velkorysost. Nicméně v tomto případě musím jako dlouholetý insider říct, že paní ministryně opravdu řekla hloupost. Teda on každý občas řekne na kameru nějakou blbost, která ho hned mrzí (stalo se mi), ale tohle myslím není ten případ. Ona se v tom rochnila i dál. 

Jestli to někoho zajímá, sepsal jsem v komentáři pod jiným příspěvkem trošku reálnější vysvětlení, proč jsou v ČR drahá data. Ale bacha, je to dlouhý.
https://www.facebook.com/patri.../posts/10161159708775018...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. února 2019 10:54

barbucha jo, četla jsem, to držkování kvůli jedný větě je směšný...to si užijte, já si stojim za tim, že tyhle rychlý a laciný soudy jsou mimo můj level

https://www.lidovky.cz/domov/neumime-snizit-cenu-mobilnich-dat.A190219_193653_ln_domov_ele

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 20. února 2019 10:58

Friga

Lilly_Ku 

Jo, Skandinávie je výrazně dražší. Mám kamarádku v Norsku a nejen že je to tam drahý, ještě je docela mizerný výběr. tady v Německu (já žiju v Sasku) vyjde minimlně porovnání cena/výkon výrazně líp než v ČR, u některých věcí (třeba vajíčka anebo čokoláda na vaření s víc jak 50% kakové hmoty) to může vyjít levněji i v absolutní ceně. Kamarádka říká, že v Norsku jsou částky stejné jako v ČR (pohledově), akorát jde o norské koruny a ne české......

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 20. února 2019 11:50
Reakce na Mutziputzi:

barbucha jo, četla jsem, to držkování kvůli jedný větě je směšný...to si užijte, já si stojim za tim, že tyhle rychlý a laciný soudy jsou mimo můj level

​Tys ty vyjádření asi nečetla -  jaký kvůli jedný větě?

Takže ministr Mládek blahý paměti, kterej chtěl zatrhnout vyjednávání o ceně tarifů, a jeho náměstek Bokštefl, kterej to vylepšil doporučením ať se lidi za levnějším tarifem odstěhujou do Polska, za to vzápětí vyletěli neprávem, že jo.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. února 2019 11:57

barbucha Nováková plácla akorát to, že si Češi za ty palby můžou sami, od dob Mládka a Bokštefla jsou už ty ceny o dost jinde, Nováková prohlásila, že vyřčeného lituje...já nevim jako, to fakt taková pí*ovina umí způsobit takový haló?

Já jsem se pokusila tady vysvětlit jak to možná myslela, ona má víc rozumu a vybodla se na to, tušila že by na ní vyběhly pamětnice maturitních otázek z mikroekonomie...se uklidníme ne 

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 20. února 2019 12:46

Mutziputzi 

Máš pravdu, uklidni se 

Haló způsobilo nejen to, že je to prostě kravina. Ale když o takový ministryni prakticky nikdo doteď neslyšel a ledva se teda konečně jednou projeví...  Ona nemá co plácat (a kárat daňové poplatníky), ale naopak pracovat v prospěch všího lidu, no ni?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 20. února 2019 12:48

Mutziputzi Já jsem se pokusila tady vysvětlit jak to možná myslela, 

hele ja myslela ze mas ted povinny je volit, ne jim delat i mluvci

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. února 2019 12:51

viktorka_od splavu nedělam mluvčí, jenom mě irituje, jak se můžou všichni po..., jako zas takovou kravinu neřekla...

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 20. února 2019 12:52

hele ja myslela ze mas ted povinny je volit, ne jim delat i mluvci

​zis, toto uz je trapny ale:)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 20. února 2019 13:00

barbucha nadhled a velkorysost bych vám popřála

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 20. února 2019 13:52

Mutziputzi 

Děkujeme za přání! Ale obojím prakticky přetékáme - se podivej na Babiše. Každej jinej by už byl v base nebo aspoň z funkce a hle! Premiéruje (i podniká) vesele dál. Jestli tohle není velkorysost...  Prakticky holubičí povahy jsme!