Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 09:22

Potrefenáhusa  chybi ti tam cerny chlupaty jazyk! ten je tusim v pribalaku k doxycyklinu

Online Potrefenáhusa
Avatar
33685 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 09:27
Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 20:06

Potrefenáhusa To máš těžký, já čtení příbalových letáků miluju, proto beru léky fakt jen když mám smrt na jazyku. A Phoebe o tom ví taky svoje 

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 20:16

Garfie Ja je taky poctive ctu, ale asi bych nemela, protoze pak mam pocit, ze si nektery ty vedlejsi ucinky vyvolam silou mysli  

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 20:30

Setare Což mi připomíná, jak jsem si v dětství/mládí hrozně ráda četla v Domácím lékaři a nacházela si podle příznaků všechny možné i nemožné nemoci  musím se našich zeptat, jestli ho ještě máme...

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 20:33

Garfie  Jeste, ze jsme to nemeli, ja si cetla ve slovniku cizich slov a Kdo je kdo. 

Dneska je tady od toho google, prekvapive spoustu priznaku sedi na velkou skalu nemoci. Doktori to milujou! 

Online Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 20:39

Setare už sem to sem jednou dávala, ale stále aktuální 

 

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 20:42

Setare  To patřilo taky mezi moje oblíbené a ještě Rozum do kapsy 

Ounz To je přesný, pamatuju si jak si kdysi pediatr mých dětí povzdechl něco o "internetových matkách" (nebyla to teda reakce na mě, jen tak pro upřesnění...). 

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 20:52

Ounz  jo,jo, ten je ze zivota! 

Garfie Rozum do kapsy jsem taky sjizdela, to byla edice, ze jo, takovy maly obdelnikovy knizky? Uz si teda nepamatuju, co presne jsem mela. Je docela vtipny, jak ma nase vekova kategorie ty zazitky z detstvi takovy dost homogenni 

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 20:53

Garfie Ty jsi jak ten nevím kterej od Jeroma, ten si taky našel všechno kromě horečky omladnic.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 21:02

Sweet Potato hele při troše snahy.. by to taky mohl chytit no ne?

Offline Garfie
Avatar
23903 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 21:04

Sweet Potato  Jo, přesně, to jsem já!! Dneska už ne teda, ale jako malá úplně, diagnostikovala jsem si černý kašel třeba, naši se vždycky bavili. 

Setare Jojo, přesně ty. Náhodou to bylo super, uměla jsem vlajky skoro celého světa, stupnici tvrdosti a tak....nevím jestli i dnešní děti budou mít ty konzistentní vzpomínky, ale za nás to bylo téměř 100%, stejný hračky, stejný aktovky, stejný knížky....:-)

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 21:11

Garfie ... stejný "číny", stejný pyžama...:DD

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 21:15

viktorka_od splavu Jo, ja si pamatuju, jak jsme jednou pulka holek ze tridy dostaly takovy ty semisovy palcaky s umelym berankem. Vsechny jsme je hned po Vanocich donesly do skoly a nechaly v satne. Akorat se tam behem dne nejak pomichaly, takze nastala mela o to, ktery rukavice komu patri - ja jsem si byla jista, ze moje byly s cedulkou, kamaradka taky - trochu jsme se o ne porvaly, ja skoncila se dvema s cedulkou, kamaradka se dvema bez.

Odpoledne si je nase matky prisly vymenit, protoze ja mela dve pravy a kamaradka dve levy  proste nas v sedmi nenapadlo, ze cedulka by mohla bejt jen na jedny rukavici!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 21:19

Setare 

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 21:34
Reakce na Garfie:

Ounz To je přesný, pamatuju si jak si kdysi pediatr mých dětí povzdechl něco o "internetových matkách" (nebyla to teda reakce na mě, jen tak pro upřesnění...). 

​No, já si nečtu v domácím lékaři, ale taky se kouknu sem tam na internet. Ale jelikož nemám děti (a možná i díky tomu titulu z přírodních věd) jsem nic o internetových matkách neslyšela Ale je fakt, že já se při brouzdání nemám problém začíst i do odborných cizojazyčných článků (když jsou přístupné) tak jsem možná tak trochu noční můra

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 21:35

Jo a Rozum do kapsy byl taky můj oblíbený, zejména budování tábořiště, což by v reálu byla spíše moje noční můra (tábor)

Offline Zarinya
Avatar
16413 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 21:37

Setare 

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 21:41

Setare Rozum do kapsy byl skvělý. A pak ještě jedna knížka o přežití v extrémních podnínkách, byla jsem teoreticky připravena na ztroskotání, pád laviny i přechod Sahary (moč rozhodně nepít, ale použít k potírání, tedy ochlazování těla například.)

Offline Setare
Avatar
942 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 21:48

Sweet Potato Nikdy nevis, kdy se ti to bude hodit! Tu moc si ted budu pamatovat!!! 

Ted uz si teda vubec nevybavuju, jaka knizka to byla, ale ja mela nacteny taky neco podobnyho, jak rozdelat ohen, jak urcit kolik je hodin, jak urcit svetovou stranu podle mechu, jak si postavit pristresi, dokonce i tu kpzetku jsme mela pripravenou