Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. října 2017 14:04

Čtěte tohle a dejte už pokoj

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 22. října 2017 14:06
Reakce na Mutziputzi:

nevděk

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 22. října 2017 14:13

Půjčte si knihu MOudrost psychopatů ( https://www.kosmas.cz/knihy/188639/moudrost-psychopatu/ ). Mají ji v knihovnách běžně. Je to výukový materiál pro psychology a terapeuty. Až ji projdete, zjistíte, kolik psychopatů máte ve svém okolí, proč jsou ti bohatí, bohatí apod. Je to hodně dobrá knížka

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. října 2017 14:14

Tak co jinýho, beru víc než dávám, ale remcám, využívám levnej roaming, pořád remcám, dítě pošlu studovat do zahraničí, ale furt špačkuju, nakupuju bez cla, no a co jako..nevděk

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 22. října 2017 14:19
Reakce na Mutziputzi:

hele mě baví bartoš, du koukat na tu srandu

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. října 2017 14:23

Nevolila jsem, nevolila bych, ale fakt mu ty procenta přeju

macko.pu
Avatar
22. října 2017 14:24
Reakce na Mutziputzi:

Tak co jinýho, beru víc než dávám, ale remcám, využívám levnej roaming, pořád remcám, dítě pošlu studovat do zahraničí, ale furt špačkuju, nakupuju bez cla, no a co jako..nevděk

hodili ti poobhryzané kosti a ty sa nimi ešte chváliš, dobré

Offline continuity
Avatar
33823 příspěvků moje polička 22. října 2017 14:25
Reakce na Mutziputzi:

ja ti reknu takovou historku.

byli jsem s nasima ve Vidni a nakoupila jsem tam na trzich detem sklene vanocni ozdoby. bylo to drahe a fakt mizerne mi to zabalili. a tata mi ve vlaku rika, dej to sem do batohu, vezmu ti to.

vis co? ja si to rozbiju radsi sama.

a vo tom to je. lidi obecne lepe nesou, kdyz maji na situaci podil, i kdyz to treba dopadlo spatne. protoze EU je blbe v tom, ze se snazi vzit si kus nasi odpovednosti a to mnohym lidem nevyhovuje. v te moji historce proste otec nemohl dopadnout extra dobre - bud by to donesl v kuse a na konci bych mu akorat podekovala, takze vlastne normalka anebo rozbil a byla bych na nej dva dny nastvana.  

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. října 2017 14:26
Reakce na macko.pu:

Tak pečený holuby do chřtánu ti házet nebudou, potom už každýmu dle zásluh v duchu EU za tvůj po*ranej život nemůže

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. října 2017 14:29
Reakce na continuity:

Tomu já rozumim, ale problém by byl, resp. srovnání by bylo úplný, kdyby ti táta platil jízdenku na vlak

macko.pu
Avatar
22. října 2017 14:31
Reakce na Mutziputzi:

Tak pečený holuby do chřtánu ti házet nebudou, potom už každýmu dle zásluh v duchu EU za tvůj po*ranej život nemůže

... tiež by si mohla mať trochu viacej toho národného sebavedomia a nepodcenovať sa ako národ toľko, to tá liberálna rakovina z vás robí takýchto ľudí???

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. října 2017 14:33
Reakce na macko.pu:

Já nikoho nepodceňuju, ani po volbách a to je co říct, nevim kde to čteš

macko.pu
Avatar
22. října 2017 14:34
Reakce na Mutziputzi:

Já nikoho nepodceňuju, ani po volbách a to je co říct, nevim kde to čteš

aha, tak nič potom

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 22. října 2017 14:40
Reakce na continuity:

ja ti reknu takovou historku.

byli jsem s nasima ve Vidni a nakoupila jsem tam na trzich detem sklene vanocni ozdoby. bylo to drahe a fakt mizerne mi to zabalili. a tata mi ve vlaku rika, dej to sem do batohu, vezmu ti to.

vis co? ja si to rozbiju radsi sama.

a vo tom to je. lidi obecne lepe nesou, kdyz maji na situaci podil, i kdyz to treba dopadlo spatne. protoze EU je blbe v tom, ze se snazi vzit si kus nasi odpovednosti a to mnohym lidem nevyhovuje. v te moji historce proste otec nemohl dopadnout extra dobre - bud by to donesl v kuse a na konci bych mu akorat podekovala, takze vlastne normalka anebo rozbil a byla bych na nej dva dny nastvana.  

tady troch nesouhlasím co se týče odpovědnosti. Moje zkušenosti jsou takové, že češi chtějí co nejvíce hodit odpovědnost na druhé. A to dokoncee v tom nejdůležitější co mají-zdraví. Nemůžu si pak v žádném případě myslet, že v méně d§ležitých věcech tu odpovědnost chtějí mít. NECHTĚJÍ. TAK TO JE! Sorry tady se mnou ani nezkoušejte polemizovat :-) :-) . 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46137 příspěvků moje polička 22. října 2017 14:44
Reakce na haschm:

souhlasim. ale ne vsichni. a neni to nejaka specialni vlastnost cechu, obecne lidi. hloupych.

macko.pu
Avatar
22. října 2017 14:52

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 22. října 2017 14:58
Reakce na Mutziputzi:

 i když se není čemu smát...

Offline slniecko admin
Avatar
17613 příspěvků moje polička 22. října 2017 15:11
Reakce na macko.pu:

ale spieva dobre, ne???

Offline Sweet Potato
Avatar
34877 příspěvků moje polička 22. října 2017 15:36
Reakce na Mutziputzi:

Jaroš

Akorát s tou ODS bych se trochu bála, pokud by tam začal šéfovat mladej Klaus.