Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:03

a co ty ostatní? taky "bylo by to super, kdyby..", nebo to super je? třeba volný pohyb osob... akorát teda ne jenom mezi členskými státy ale rezignace na jakoukoliv ochranu vlastních hranic (teď mluvím vysloveně obecně, nerada bych z toho dělala debatu k připrchlíkům). a tak dále, pokračovat by se dalo ještě na pár stránek. 

co ze mě chceš dostat za odpověď/názor?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46061 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:05
Reakce na haschm:

no v čem je eu super ve skutečnosti, reálně, ne jen v představách jak by to mělo být, jak by to bylo super kdyby to fungovalo. imho to nefunguje takže je to nahovno.

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:11
Reakce na continuity:

tak to uz sme tu mali, akurat miesto rozumu musel mat clovek peniaze a nebolo to optimalne nastavenie. mam kamarata, ktory tvrdi, ze uplne nejlepsie usporiadanie je teokracia. 

Ako potencionálna farárka, ktorá vidí, ako funguje cirkevné riadenie mu odkazujem, že ANI ZA ZLATÉ PRASA!!!!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:12

Volnej pohyb zboží, osob nestačí? Mně teda jo, já nevidím jediný pozitivum, který by nastalo, kdyby Česko z EU vystoupilo, za takovýho exota bych fakt bejt nechtěla, UK je na tom diametrálně odlišně, brexit neschvaluju, ale jejich nastavení je o tolik jiný než zbytku Evropy, že s nimi musím souhlasit v tom, že se nikdy jako součást EU moc necítili.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:13
Reakce na Kokoska:

máš pravdu, rozhodně ne jenom nuzní, o jejich intelektu ale iluze nemám. vlastně se po výsledcích těchto voleb za čechy dost stydím...

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:14
Reakce na macko.pu:

... no schválne, ktorý oligarcha je za ním???

Veď toto, by my zaujímalo, kho baví financovať toho cvoka ?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46061 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:16
Reakce na Mutziputzi:

kočko dyť to píšu! volný pohyb osob současně znamená nechráněné vnější hranice. je to spojené nádobí. takže bohužel. ráda bych něco opravdu výhradně pozitivního, máme? (na volnej obchod stačilo starý dobrý EHS jsme se učili ještě na základce:-)) 

Offline haschm
Avatar
212 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:18

no v čem je eu super ve skutečnosti, reálně, ne jen v představách jak by to mělo být, jak by to bylo super kdyby to fungovalo. imho to nefunguje takže je to nahovno.

nekonstruktivních diskuzí se neúčastním, promiň.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46061 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:19
Reakce na haschm:

v pohodě.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:20

Přes vnější hranice snad volně zboží ani osoby neprochází ne, myslíš zřejmě vnitřní 

macko.pu
Avatar
22. října 2017 13:21
Reakce na slniecko:

Veď toto, by my zaujímalo, kho baví financovať toho cvoka ?

ale spieva dobre, ne???

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:21
Reakce na barbucha:

Naprosto souhlasim 

Ja jsem se vzdycky Cechu zastavala a strasne me zlobilo takovy to sebemrskacstvi... ale ted jsem prehodnotila svoje postoje a na nas vsi narod se budu ode dneska (vcerejska presne receno) divat jako na tupou zavistivou luzu. 

Chci videt, jak Buresovi volici budou za rok bilancovat, placat se po zadech a libovat si, jak se konecne maji (dle slibu jejich guru) LIP!

Pevne doufam, ze se budou mit stejne mizerne jako ted a ze i nadale budou muset sousedovi zavidet nos mezi ocima, a ze jim ta zavist a vztek nad svym bezcennym zivotem neda spat. A na koho to svedou pri pristich volbach?

Ja jsem vzdycky mela tendence videt v celovem meritku spoluobcanstvo jako tupou luzu, az jsem si nekdy rikala, jestli nejsem moc prikra a nemela bych svuj nazor trochu zmirnit.... ani nahodou, presne to ti lidi totiz jsou. Hloupa a zavistiva luza.

Ikdyz se to dalo cekat, tak me vysledky fakt emocionalne zasahly, ale nebudu opakovat vse, co uz tu bylo teceno. 

Zdravim domenica z P7, aspon jeden trosku pozitivnejsi "ostruvek". Btw ANO v usteckem kraji 37%, na Heschela si neslo nevzpomenout. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46061 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:22
Reakce na Mutziputzi:

praveze prochazi, nebo zijes nekde jinde

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:25

A až vystoupíš z Unie tak to přejde?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46061 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:29
Reakce na Mutziputzi:

rikam akorat to, ze nerozumim tem pochvalam, ve smyslu "kdyby to fungovalo tak by to bylo

super, akorat ti rekove nam to kazi..."

atp. mi to pripomina kecy jak komunismus je prece hezka myslenka, jen ti lidi ji nepochopli

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:38

No Řekové to dost kazí těm, co svoje banky už jednou sanovali a teď by se po nich chtělo, aby sanovali ještě ty jejich, ale tak to je, jednou jsi dole jednou nahoře, co ty víš co bude potřeba solidárně řešit jednou u nás. Pořád zatím víc bereme než dáváme, odchod by z nás neudělal Švýcarsko, ale postkomunistický nevděčný pitomce, už teď nám ukazujou, že na to rozhodně nemáme napřílad Estonci, 100 let za opicema jsme za nima a výchozí pozici jsme měli rozhodně lepší, akorát máme bohužel daný na všem hledat to špatný a remcat a stavět se na zadní..teda já ne samozřejmě, mně je nevděk stydnej

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:42
Reakce na Kokoska:

Opravdu máš pocit, že 30% národa je lůza s holou prdelí? Mám podezření, že nejen prostoduší nuzní občané volili ANO.

Ano mam. A tyhle volby me o tom presvedcily.

Hele, kdo si necha nakukat od trestne stihanyho podvodnika a estebaka v jednom, ze je cistej jak slovo bozi, poctivec vod kosti a za vsechny nepravosti tady muze Kalousek? Jenom debil! A to nespokojenej debil!

A kdo je nespokojenej? Ten kdo se ma dobre? To tezko. Ergo je to jen sockovska luza. Za jejiz zpackany zivoty muze kdokoliv jinej, jen ne oni sami... 

Pricetnej clovek se slusnou praci, t.j. schopnej uzivit sebe i rodinu, s dostatecnym IQ - ten muze bejt nespokojenej s politickou situaci, to jo. Nicmene jako takovej nemuze uverit Buresovejm lzim proste. Ten bude taky ve volbach vyjadrovat svuj nazor - ale nehodi to Buresovi nebo Okamurovi!

Online continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:45
Reakce na barbucha:

hele, ja poznam takove mnostvi dobre situovanych a zaroven nespokojenych lidi. to by ses divila. uz jsem to tady psala, jeden z mych sefu zavidel podrizenym, ze si dopreji dzus. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 22. října 2017 13:48
Reakce na continuity:

No, vsak pisu "pricetnej". Nijak nevylucuju ze i mezi tema, ktery netrou bidu s nouzi, se najde debilu dost. V jejich pripade neni "luza" socialni stav, ale stav mysli 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 22. října 2017 14:02
Reakce na Mutziputzi:

No Řekové to dost kazí těm, co svoje banky už jednou sanovali a teď by se po nich chtělo, aby sanovali ještě ty jejich, ale tak to je, jednou jsi dole jednou nahoře, co ty víš co bude potřeba solidárně řešit jednou u nás. Pořád zatím víc bereme než dáváme, odchod by z nás neudělal Švýcarsko, ale postkomunistický nevděčný pitomce, už teď nám ukazujou, že na to rozhodně nemáme napřílad Estonci, 100 let za opicema jsme za nima a výchozí pozici jsme měli rozhodně lepší, akorát máme bohužel daný na všem hledat to špatný a remcat a stavět se na zadní..teda já ne samozřejmě, mně je nevděk stydnej