Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 29. května 2017 09:27
Reakce na Mutziputzi:

myslim, že má lepší vlastnosti, je trvanlivější a na větší výplně stoliček se hodí víc. jediný mínus vidím jen v tom, že je vidět, ale dneska už ty plomby nejsou černý, ale stříbrný, mně to na zadních zubech nevadí, ona ta plomba se taky nedá předělávat donekonečna.

Offline Ounz
Avatar
19848 příspěvků moje polička 29. května 2017 09:30
Reakce na Potrefenáhusa:

Přesně, do stoliček bych si ho taky nechala dát, výdrž by měla být delší už jen z fyzikálních důvodů (informace od zubaře, sama sem to nestudovala) 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2017 09:31
Reakce na Jiná Realita:

Jenom vymyslet, aby dřevěný mobily a auta fungovaly a já doufám, že se zbytek taky zakáže Já jsem hroznej příznivec EU, já slepě a tupě všechny rozhodnutí kvituju (nadsázka, ale jen velmi velmi malá)

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. května 2017 09:32
Reakce na Potrefenáhusa:

jak u koho, mně kdyby ho tam debil zubař nedával, mám poměrně krásné zuby. amalgán se u lidí, kteří hodně tisknou zuby, chová jako klín, a pak se zuby jaksi rozpadají. 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. května 2017 09:33
Reakce na Mutziputzi:

tamto byla taky nadsázka, rozumíme si, že 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2017 09:33
Reakce na Potrefenáhusa:

Trvanlivější možná, ale já mám bílou plombu přes 10 let a bez problémů například, je dost důležitý je mít kvalitně udělaný dle mého. Mimochodem je to vidět strašně i na stoličkách.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 29. května 2017 09:39
Reakce na Mutziputzi:

no a já mám amalgámový skoro 25 let, ještě z dětství, blíží už se teda konci životnosti. Jestli mi bez předělávání vydrží ty bílý dalších 30 let, budu spokojená, mám třeba jeden zub předělávanej loni asi po 20 letech a znova už nejspíš převrtat nepůjde - kromě toho začal bejt s tou bílou plombou dost citlivej na chlad. 

Offline Kokoska
Avatar
28381 příspěvků moje polička 29. května 2017 10:26
Reakce na Jiná Realita:

Jak dřevěný mobily? Víte kolik stromů by na to padlo? Jedině z recyklovaného papíru, prosím!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2017 10:27

Chichi

Offline crazydaisy
Avatar
2667 příspěvků moje polička 29. května 2017 15:30
Reakce na Jiná Realita:

Já bych taky amalgám už nikdy nechtěla. Kromě důvodu co uvádíte je pro mě podstatné i to, že na fotokompozit stačí odvrtat minimum - v podstatě jen kaz, kdežto na amalgám z důvodu uchycení i třeba značnou část zdravého zubu. Je pro mě lepší si nechat za 20 let třeba i třikrát opravit neviditelnou miniplombu než mít od začátku viditelnou amalgámovou. Navíc dnes většina mladých zubařů už s amalgámem pracovat nechce a tudíž už to s ním ani moc neumí. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. května 2017 09:12

Prosím vás proč všude melou o tom, že protikuřácký zákon nezpůsobí pokles počtu kuřáků,že se to nikde nestalo???

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 31. května 2017 09:20
Reakce na Mutziputzi:

a stalo se to někde? (to je vážná otázka).

já bych si taky myslela, že to nezpůsobí vůbec nic, jen větší bordel na ulicích od těch chudáků závisláků.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. května 2017 09:24
Reakce na Jiná Realita:

Krátkodobě jo prej, nicméně protikuřácký zákon má primárně pomoci nekuřákům, kuřáci nechť si pomohou sami.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 31. května 2017 09:27
Reakce na Mutziputzi:

tak treba si to nejakej mimon mysli? nekdo kdo nikdy nekouril, nejspis:-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. května 2017 09:29

ale jo, ale poslouchat to od komentátorů vůkol napříč, že to jako prevence a prostředek k ozdravení Čechů nestačí a že všude maj vyšší spotřební daň a to že je super nápad?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 31. května 2017 09:34
Reakce na Mutziputzi:

jo taak, jakoze to je malo. no me uz to jaksi nezajima tak to nesleduju. a socialni inzenyrstvi celkove me akorat tak nas...

zato chovanec me dnes prijemne prekvapil;-)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. května 2017 09:36

Jo to jo, taky už zastávám názor ten, že Chovanec je debil, docela jsem ho hájila, když se tady nelíbilo, že si jede kampaň na bezpečnostních opatřeních na trzích v Horní Dolní

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 31. května 2017 10:50
Reakce na Mutziputzi:

Významná minorita závislých kuřáků je naprosto nejhlasitější. Řvou jak šílení a vyřvávají katastrofické scénáře o konci hospod v Čechách.

Je to, samozřejmě, nesmysl. Před časem jsem četla nějaká srovnání a statistiky, jak to vypadalo v jiných evropských zemích (dnes netuším kde jsem to četla) a tam bylo zcela jasně deklarováno, že zákaz kouření znamenal naopak zvýšení počtu návštěvníků a hlavně žádné "krachy kvůli nekouření". 

Možná týden ti nejzávislejší do hospody nepůjdou, jako na "protest" Déle bez svého piva ale tutově nevydrží.

Naopak do hospod přijdou i ti, kteří dřív, právě kvůli smradu a kouři, nechodili. A že takových je..

Prostě: Krach hospod a restaurací kvůli zákazu kouření je totální blbost.

Např. v Itálii se nekouří už 10! let a funguje to.

Tenhle poplašný řev je jenom totální neochota kuřáků snížit vlastní pohodlí akouřit si dál nez omezení na úkor všech ostatních.

Zvyknou si. A po čase zjistí i oni sami, že je to vlastně lepší.

Dokládám zkušenostmi kuřáků v mém okolí, kdy hospodská v sezonní hospodě zakázala kouření uvnitř už před 3 roky. I ti závisláci to dnes kvitují!

S Chovancm souhlasím bez připomínek.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 31. května 2017 12:17

a já mám další WTH!

a je to kauza policejního bavoráku 

s ohledem na zkušenosti jsem včera naprosto dávala za pravdu všem, kteří po zjištění, že v autě seděl jistý civil, si byli jisti, že řídil. dnes: podle zdroje mfdnes z hradu opravdu řídil  zajímalo by mě, co ukáže šetření, ale nevěřím, že by potvrdili takovou megaostudu, že půjčené policejní auto zničila civilní nula z hradu, a udělají cokoli, aby vyrobili lepší verzi.

mrzí mě, že jsem si nevsadila, že to auto nevydrží ani měsíc.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46112 příspěvků moje polička 31. května 2017 12:19
Reakce na Jiná Realita:

ježiš fakt? mě napadlo to samý! chjo... že já mám dycky pravdu