Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Ounz
Avatar
19848 příspěvků moje polička 24. května 2017 10:15
Reakce na Kokoska:

To ani nepište, to s tou leností, my máme (teda máma) takovej nájezd přes trávu k vratům do garáže, městem schválený, náma dělaný (a placený) ta garáž je tam vidět a stejně se najde kvantum lidí, který si tam MUSEJ zaparkovat, aby to neměli daleko, že jo..a při přistižení maj arogantní kydy na téma 'vždyť tu stojím jen...' a já si mám zřejmě počkat s případnou jízdou kamkoli..

Offline Kokoska
Avatar
28381 příspěvků moje polička 24. května 2017 10:20
Reakce na Ounz:

 'vždyť tu stojím jen...' - jednou jdu po vyřízení záležitosti na poště ke svému autu, kolmo parkujícímu k chodníku, a z podélně postaveného auta za ním vylézá chlap a zamyká. Na dotaz, co to jako má být a jak mám vyjet, prohodil něco jako "já jsem nemyslel, že hned budete odjíždět". No, měl pravdu, nemyslel.

Offline continuity
Avatar
33777 příspěvků moje polička 24. května 2017 10:33
Reakce na Kokoska:

no mne takovejto frajer jeste vynadal, ze proc se cilim, on je zasobovani a podle vyhlasky muze zablokovat auta na parkovisti. asi, ze jsem mela auto na slovenskych znackach, jinak nevim, kde vzal tu drzost. rekla jsem mu, ze priste tam budu cekat i s policajty. 

pry u kontejneru parkovat nemuze, to ma zakazane (taky je to pekna prasarna, ale na 10 minut to jde, docela casto to nekdo dela a pokud zrovna nejedou popelari, je to sice vopruz je obchazet se smetim, ale nic katastrofalniho) 

Offline Kokoska
Avatar
28381 příspěvků moje polička 24. května 2017 10:35
Reakce na continuity:

O zážitcích za volantem by se dalal napsat tlustá kniha. Dřív jsem kvůli práci jezdila hodně po celé republice, dneska jsem vděčná za možnost propojit se kamkoli přes internet.

Offline Ounz
Avatar
19848 příspěvků moje polička 24. května 2017 10:53
Reakce na Kokoska:

 No. Takhle parkuje nějakej frajer u nás v práci, je tam takový parkoviště, tři řady příčnýho parkování na ploše, tak se postaví mezi ty řady kolmo k těm, co tam stojí, samozřejmě nevyjedou..

Offline Kokoska
Avatar
28381 příspěvků moje polička 24. května 2017 11:30
Reakce na Ounz:

Zavolat na něj odtahovku by nešlo?

Offline Ounz
Avatar
19848 příspěvků moje polička 24. května 2017 11:34
Reakce na Kokoska:

No u nás se to řeší voláním ostrahy, ale takje to mega opruz..a já mam výhled na to parkoviště, takže vidim, že to dělá furt..

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. května 2017 11:44
Reakce na Kokoska:

nám řekla městská policie, že odtah nebo botku můžou dát jen někomu, kdo brání provozu na komunikaci, což soukromé parkoviště u firmy není. taky volám policii asi obden, ale dávají jen pokuty. které řidiči prostě zahodí hned po příchodu k autu, viděno na vlastní oči. taky nám ještě vyhodí z okna odpad na parkoviště a odjedou....

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 24. května 2017 12:01
Reakce na rasaNori:

Nedaj se tihle duchodci nekde nahlasit?

Nedá se promluvit s jeho obvoďákem?

Offline rasaNori
Avatar
7739 příspěvků moje polička 24. května 2017 12:07
Reakce na Bledule:

To by museli naši, a hlavně mám strach že by je ten obvoďík potom práskl. Ty vztahy nejsou uplně skvělé, a tohle by je asi pohřbilo definitivně. Jako chápu že rozhádaná rodina je oproti mrtvole drobnost, ale je to prostě naprd :(

Offline Bledule
Avatar
4688 příspěvků moje polička 24. května 2017 12:15
Reakce na rasaNori:

Obávám se, že to jinak řešení nemá.

Offline Kokoska
Avatar
28381 příspěvků moje polička 24. května 2017 13:25
Reakce na Jiná Realita:

Nejsem blbá, když jsem všechny tři pokuty za špatné parkování, které jsem za 20 let nasbírala, bez průtahu zaplatila?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. května 2017 14:14
Reakce na Kokoska:

asi jo. já to nechápu a přiznám se, že by mě zajímalo, jak to pak v reálu vypadá, jestli na ně přijde exekutor nebo co, ale bylo tu i auto, které už za oknem mělo lístky dva, odjinud, když tu zaparkovalo, a přibyl mu třetí "od nás" 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 24. května 2017 14:20
Reakce na Jiná Realita:

Normálně ho obešlou ( teda vlastníka vozidla), aby přišel přestupek vysvětlit. Pak zaplatí u přepážky nebo se odvolá a řeší to pak dál ve správním řízení. 

Offline dzizisketa
Avatar
7485 příspěvků moje polička 24. května 2017 14:22
Reakce na Kokoska:

Ne, protože by na tebe jistě do roka a do dne naběhl exekutor na dvě stě tisíc

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 24. května 2017 23:08
Reakce na Mutziputzi:

Hihi, to mi připomnělo plakáty, který u nás ve městě v posledních dnech někdo hromadně vylepil.

Offline barbucha blogger
Avatar
30672 příspěvků moje polička 26. května 2017 13:22
Reakce na Mutziputzi:

Tak to nečti.

Jsem teda kvůli tobě nakoukla do bulváru, a co je horší než nějakej chudák s rakovinou, je ten všudypřítomnej Kajínek. Kurnik to se fakt budou lidi zabejvat takovým póvlem?!

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 26. května 2017 13:25
Reakce na barbucha:

No nebudu to číst, ta lůza je všude, tam jí člověk má čekat prauda. Kajínka se snažím ignorovat zrovna tak.

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 26. května 2017 18:08
Reakce na barbucha:

Zařekla jsem se, že na Kájínka nekliknu a nekliknu. I tak na mne vyskakuje i z ledničky.