Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. května 2017 12:26
Reakce na Jiná Realita:

Já hlavně nechápu důvod proč Invelt půjčuje auto policii??? To vidím jako dalši fail po tý kauze s blogerama co si měli  od nich půjčit auto a pomlouvat konkurenci. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. května 2017 12:28
Reakce na Mutziputzi:

tak to jsem přešla, jako strašný to je, ale už mě to neudivuje v tomhle tatarstánu:-(

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. května 2017 12:31

Mám neomylný dojem, že cílovka BMW i8 jistě ocení, že se v tom taky prohání fízlové po jižní Moravě, zas ale tohle se mi líbilo moc))))

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. května 2017 12:32
Reakce na Mutziputzi:

"cílovka BMW i8 jistě ocení, že se v tom taky prohání fízlové po jižní Moravě"

touché!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 31. května 2017 12:34
Reakce na Mutziputzi:

to už je samozřejmě další wtf, ale pořád je snesitelnější, než když potom v tom pompézně předaném autě "zlosyni třeste se" fskutečnosti konají předváděcí jízdy pro všechny známé a příbuzné všech možných papalášů (nevěřím ani omylem, že kruliš byl jediný, kdo se svezl) a následně to místo přiznání zastírají naprosto trapnými výmluvami, které jsou směšné i dětem ve školce. kdyby to užívali k uveřejněnému účelu, vem to čert.

bylo by mnohem snesitelnější, kdyby to na férovku přiznal. myslím, že většina národa by to přešla (protože kdo by nechápal, že by se v tom kdekdo rád nesvezl), i když s velkou škodolibostí. ale vymýšlet historky s příhodami, pak se spolujezdci...to je ubohý.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. května 2017 12:43
Reakce na Jiná Realita:

jenomže to je přece snad každýmu jasný...

"potom v tom pompézně předaném autě "zlosyni třeste se" fskutečnosti konají předváděcí jízdy pro všechny známé a příbuzné všech možných papalášů"

k ničemu jinýmu totiž takovýhle věci ani sloužit nemůžou... že se někdo dá oblbnout ve stylu "ale dyť voni to mysleli dobře a bojovali proti tym pirátom mamo viď" to je... no prostě nic výstižnějšího nemam než tadytoho krásnýho

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 31. května 2017 12:47

ale ráda si čtu diskuze na idnes, protože jsou vždy plné humoru 

Ja jim pomůžu se lži. On ten vůz někdo ukradl, když si policejní hlídka odskočila pro rohlíky do Lidlu. Hlidka se hrdinně rozeběhla za vozem. Vůz předehnala a zablokovala mu cestu. Zločinec naboural a utekl. Hlídka pak z námahy zkolabovala. Vše pozoroval baron Prášil na dělové kouli, tak to musí být pravda.

PS: Sdělení obsahuje product placement. (karel nedopil)

 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. května 2017 12:58
Reakce na Jiná Realita:

uaaa

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 31. května 2017 13:09
Reakce na Mutziputzi:

hele, ale může vás možná těšit, že inveltu jeho marketingové tahy zřejmě úplně nevycházejí podle jeho představ (pokud tedy nesleduje heslo "negativní reklama taky reklama"). protože takhle si to podle mě nepředstavovali, a s tou blogerkou asi taky úplně ne.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. května 2017 13:28

Pravdou je, že na celé kauze mě teď nejvíc nas*alo (pardon), že policejní mluvou je 35letý Kruliš "muž středního věku", to snáď né toto!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 31. května 2017 13:36

má to vlastně ještě jeden důvod, proč by se nikdy nikdo neměl dozvědět, že případně řídil kruliš.

protože kdo by pak asi platil škodu? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 31. května 2017 13:44
Reakce na Jiná Realita:

Miloš nám nic nepoví meanwhile četl monitor

"Ano, jedu dneska do nemocnice," prohlásil. Zkritizoval brněnskou policii, která podle něj informovala, že zkušební jízdě přihlížel. K nehodě přitom došlo v 10 hodin večer. "Chtěl bych říci, že krajské oddělení policie lhalo, protože jsem žádné zkušební jízdě nepřihlížel. V deset hodin večer jsem si ve své posteli četl monitor," sdělil prezident.

Offline continuity
Avatar
33608 příspěvků moje polička 31. května 2017 17:37
Reakce na Mutziputzi:

mozna myslel monitoring tisku?

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:46
Reakce na Dadoo:

"Naopak do hospod přijdou i ti, kteří dřív, právě kvůli smradu a kouři, nechodili. A že takových je.."

No, musela jsem si hned zapálit  Hele brouku, víš že už teď jsme měli víc nekuřáckejch, než kuřáckejch hospod? 

Odhlédnu-li od zdravotních, kosmetických i olfaktorických  hledisek, tak jediná otázka zní: Když má nekuřák právo na návštěvu všech, veškerých provozoven (kde nebude obtěžován kouřem, ačkoliv by mohl být jednoduše varován nálepkou), jak k tomu přijde takový vegetarián, kterému se navaluje již při pohledu na zlovolně zahlušené zviřátko na talíři spolustolovníka?! Někdo by řek, že může navštívit jinou restauraci, ale není to vlastně špatně?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:49
Reakce na barbucha:

šmarja mlč! že si po sežrání pečenýho kolena a zapití piviskem neutřu bradu a nezahulim už jsem se smířila, ale že bych k tomu pivu měla přikusovat mrkev tak to ne, nenene!

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:54

ts ts ts, nemyslíte, že to pivisko by bylo třeba také zakázat? je to ošklivý alkohol, který svádí mladé na zcestí.... dejte si jen tu mrkev. než se zjistí, že má duši a jíst ji je vražda.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:59
Reakce na barbucha:

Hele, brouku, o těch vegetariánech mi povídej.. dvě dcery a obě téměř veganky. Ale zvládají i normální hospody, takže je to cajk, Hlavní je, že nejsou nuceny proti své vůli jíst maso společně s řízkaři. Chroupou to své a námi mrtvoložrouty nesouhlasně opovrhují. 

Mladší je docela silná kuřačka. Žije v Anglii, kde taktéž, už řadu let, surově a bezohledně zakazují v hospodách kouřit. Podle ní je to ale super, protože nesmrdí, vykouří míň a s ostatními vyděděnci venku u cigára pokecají. Prý je to společensky přínosné 

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:59
Reakce na barbucha:

Můžu ti říct, že mě docela otrávilo, když jsme si nedali oběd v hezké restauraci v Náchodě jen proto, že to tam smrdělo kouřem jak v nejhorší knajpě. 

Když někdo vydrží několikahodinový let a ani ho nenapadne, že by měl protestovat a požadovat jedno WC vyhrazené pro kuřáky, nevím, proč by nemohl posedět bez žvára v restauraci.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:59
Reakce na Jiná Realita:

když jsem byla malá tak mi maminka říkala, ať netrhám kytičky, že je to bolí:-) takže povoleni výhradně frutariáni kteří jedí jen to co spadne pod strom... no a bohužel se teda tím pádem mění v průtokové ohřívače... aha, to je skoro jak pivaři (je tam jen malilinkatej rozdíl mezi výstupními otvory:P

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 31. května 2017 21:02

Když ze stromu spadne mrtvá vrána, může ji frutarián sežrat?