Co vás dneska vážně nas...namíchlo?

21. zaří 2015 11:38
Online continuity
Avatar
33777 příspěvků moje polička 26. května 2017 18:14
Reakce na Sweet Potato:

nemas to mit pripojene do internetu, stejne to neni bezpecne 

Offline Sweet Potato
Avatar
34862 příspěvků moje polička 26. května 2017 18:16
Reakce na continuity:

A já pořád, proč nám to připojení pořád zamrzá!

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 26. května 2017 20:10
Reakce na Kokoska:

Ta kolínská silnice byla vyhlášená, stalo se tam hodně smrtelných nehod, protože lidi předjížděli  přes odbočovací pruhy. Když někdo na obyčejné silnici jede 120, najede na střed, že předjede na odbočovacím pruhu, a před ním se někdo rozhodne odbočit vlevo, ten blb zezadu už nemá šanci to ubrzdit.

Proto když tudy jedeme, tak dávám blinkr dostatečně dopředu, nechci, aby mě jednou takový debil sejmul (my totiž navíc odbočujeme pod kopcem...)

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. května 2017 11:28

Jeden z důvodů proč (bohužel) nemohu volit ODS...plus chodící charizma Udženija

Offline 999
Avatar
17608 příspěvků moje polička 27. května 2017 14:17
Reakce na Mutziputzi:

Souhlas. To je fakt debil... 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. května 2017 14:35

chybí tu vlákno "co to hergot...?" 

http://finance.idnes.cz/manzele-molnarovi-olomouc-zdrave-svaciny-rozhovor-fhm-/podnikani.aspx?c=A170524_192013_podnikani_mrs

obsah článku je pohádka o krásných mladých lidech.

potkali se prý před 6 lety. v roce 2012, kdy měli založit firmu, nicméně ten krásný mladý muž tam tvrdí, že tou dobou byli s tou krásnou mladou ženou již dva roky spolu  ženě je 24 let, před šesti lety jí bylo tedy 18, ale už dokončovala vysokou školu. pak založili firmu a žena se stala její ředitelkou. pak dal muž výpověď, a pak jezdili po světě a hledali ideální suroviny. kdy absolvoval vysokou školu krásný mladý muž, když už ve dvaceti pracoval v bance, kde pak dal v tu samou dobu výpověď a plně se soustředil na firmu, je těžko říct.

pak se vrhli na přípravu zdravých jídel a jen tak mimochodem při tom podle studií prý renomovaných univerzit, byť ani jeden z nich nemá patřičné vzdělání, omylem vynalezli dokonalou vyváženou směs, po které možná ani nikdy neumřete.

pak jsou celé dny v práci, a každý den mají teambuilding se zaměstnanci  kde každý den pár hodin probírají aktuální dění a plán výroby. mají marketingový tým, ale ještě se nerozhodli, jestli web udělají česky nebo anglicky, tak to udělali napůl. v článku tvrdí, že dovážejí thajská manga a ovoce z brazílie a věci z celého světa, ale na webu mají, že používají nejkvalitnější suroviny pěstované v evropě. mají youtube tým, ale na webu gramatické chyby (a to skutečně hodně).

abych někoho neuvedla v omyl - nesmírně fandím každému, kdo začne podnikat a dá do toho všechno. ale tohle je bezkonkurenčně jedna z nejdivnějších PR prezentací, jakou jsem za dlouhou dobu viděla.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. května 2017 14:44
Reakce na Jiná Realita:

Ty časy jim teda haprujou, i když buhví co to je ta Moravská vysoká škola, jinak cajk.

Offline 999
Avatar
17608 příspěvků moje polička 27. května 2017 14:51
Reakce na Jiná Realita:

Taky jsem se nemohla dopočítat  

Offline kkristýna
Avatar
139 příspěvků moje polička 27. května 2017 15:14
Reakce na Mutziputzi:

Zaplatíte 30 000 za semestr a pak dostanete titul z managementu. Prostě takovej ten typ školy, kam nastoupíte, když zjistíte, že na jinou vysokou nemáte nebo máte pocit, že to Bc. před jménem fakt potřebujete k životu, protože jste bývalá královna krásy, budoucí popová hvězda nebo guvernér ČNB, čemuž odpovídá i složení studentů (pár z nich jsou mí bývalí spolužáci ze základky a střední.) Uvažovala jsem o ní v době, kdy mi hrozil vyhazov z práv, ale nakonec jsem tam nemusela. Naštěstí. Stačilo mi vidět to složení budoucích absolventů, když jsem chodila okolo. (velká část, neříkám že všichni, jsou ten typ, kterému by člověk na první pohled nesvěřil ani křečka na hlídání)

Offline Ounz
Avatar
19848 příspěvků moje polička 27. května 2017 15:18
Reakce na Jiná Realita:

No vona už ta první věta ' před nedávnem dostudovali a už tvrdě pracují' no a co asi dělá většina ostatních lidí, kope se do řitě?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. května 2017 15:26
Reakce na Ounz:

Už jsem na to i koukla, křivdíte jim, berou 30 za rok Jinak já mám averzi k oborům v názvu obsahujícím slovo "management" i na veřejných VŠ, natož na soukromých školách někde v Horní Dolní, teď nemyslím Olomouc, ale dneska už je vysoká škola snad v každym okresním městě mám pocit. Management obory jsou o ničem, jenom totální prosťáček si může myslet, že odpromuje a nastoupí menežovat seniory

Offline Ounz
Avatar
19848 příspěvků moje polička 27. května 2017 15:37
Reakce na Mutziputzi:

Asi to bylo na kkristýna  ale já taky souhlasim

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 27. května 2017 17:11
Reakce na Mutziputzi:

takže "školu rychle dokončila" spočívali v tom, že položila na dřevo rovnou peníze za všechny zbývající roky? 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. května 2017 19:33

Tohle je PR, co vyhrává volby, nedá se svítit...

https://www.facebook.com/AndrejBabis/videos/990924221044222/

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 28. května 2017 19:37
Reakce na Mutziputzi:

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. května 2017 09:05

EU vadí, že se při odvrtávání plomby dostává jedovatá rtuť do odpadních vod a při spalování těl v krematoriích do ovzduší.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/nahrada-amalgam-plomby-pojistovny-zdarma-skoionomer-p0g-/domaci.aspx?c=A170528_174616_domaci_hro

 tak celý tento víkend čtu na internetech jedno wtf za druhým, ale tohle překonává asi všechno. a kdy zakážou auta, mobily (protože co vzniká při jejich výrobě, to by jeden zvracel) a tak?

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2017 09:16
Reakce na Jiná Realita:

To už se jednou projednávalo a stejně mi to nedá a zase se ptám, v dnešní době si někdo dává amalgám? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33771 příspěvků moje polička 29. května 2017 09:19
Reakce na Mutziputzi:

já bych si ho třeba dala, kdyby ho můj zubař ještě nabízel, ale myslím, že už jsme tu debatu vedly několikrát dokola ještě na MP a už je to nuda.

 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. května 2017 09:24
Reakce na Potrefenáhusa:

Mě baví! OK, jen doplňující, jako proč dala amalgám??

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 29. května 2017 09:25
Reakce na Mutziputzi:

debaty na mp mě teda asi minuly  ale tam nejde o to, kdo si co dává, ale o způsob argumentace (eu). to je na tom to wtf. škoda, že se tedy na základě stejné logiyk skutečně nezabývá zákazem mobilů a jejich náhradou za celodřevěné (včetně hardware), planetě by to hodně pomohlo. spalování amalgánů je proti tomu naprosto zanedbalená nebezpečná položka, asi ani ne kapka v moři. 

ale je nutno vykazovat klasické eu "dobro", no.