EU a ilegální uprchlíci

21. dubna 2015 10:58
Offline naja
Avatar
1103 příspěvků moje polička 22. března 2016 13:03
Reakce na barbucha:

A ještě se podřizovat jeho zvyklostem, držet hubu a krok. Je to fakt na blití.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 22. března 2016 14:35

Asi není náhoda, že poslední teroristický útoky se odehrály v místech, kde je imigrantů nejvíc (včetně Turecka). To není proto, že by se chtěli těm státům za jejich pohostinnost mstít... to je prostě tím, že se mezi tím množstvím soukmenovců (a sympatizantů!) útočníci líp schovají!

Až nám sem Makrela nadiriguje pořádnou dávku svých schovanců, máme se na co těšit.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 22. března 2016 18:57
Reakce na barbucha:

"Asi není náhoda, že poslední teroristický útoky se odehrály v místech, kde je imigrantů nejvíc (včetně Turecka). To není proto, že by se chtěli těm státům za jejich pohostinnost mstít... to je prostě tím, že se mezi tím množstvím soukmenovců (a sympatizantů!) útočníci líp schovají!"

Ale tak to je mi celkem jasný, že je to kvůli tomu (Paříž, Ankara). Ale zrovna v tomhle případě mě spíš děsí činnost tamějších tajných služeb, protože konkrétně o Bruselu, se už docela dlouho veřejně ví, že to je hlavní evropská bašta přiznivců IS, odkud plánují svoje další akce po Evropě. Protože když nejsou přes všechna dosavadní opatření schopni ochránit svoje obyvatele ani tam, tak zbytek Evropy se může jít klouzat. No nejsou to vůbec pěkné vyhlídky.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 22. března 2016 19:15
Reakce na wendulka:

Tomu nezabráníš, i kdyby ses na hlavu stavěla. To nejsou vojáci v uniformách, viditelně pochodující k útoku... to jsou zbabělí frustráti, skrývající se jak krysy v díře! Jejich cíle nejsou vojenský, troufnou si jen na civilní obyvatelstvo... a to neuhlídáš.

Jinak ve vší tý mizérii mě poněkud pobavila představa těch prasat - že jako útokem na Brusel zasadí smrtelnou ránu celý Evropský unii. Patrně netuší, že nám je celej Brusel platnej jak mrtvýmu zimník.

A Makrela mlčí jak zařezaná... zvláštní.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 22. března 2016 21:58
Reakce na barbucha:

Jo, taky mě to překvapilo, že místo sebe poslala před novináře jen ministra vnitra.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 23. března 2016 09:40
Reakce na wendulka:

Tak ne - našla jsem projev: http://www.welt.de/politik/deutschland/article153584437/Grenzenlose-Entschlossenheit-den-Terrorismus-zu-besiegen.html

Ovšem nic novýho, žvanila úplně stejně jako všichni ostatní. Solidarita... evropské hodnoty... potrestat teroristy... hluboký smutek... bla bla bla bla bla!

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. března 2016 15:34
Reakce na barbucha:

Hm, no to i Hollandův projev v listopadu po útocích v Paříži mi přišel rozhodnější.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. listopadu 2016 10:31

myslím, že absurdistán právě dosáhl vrcholu...

http://zpravy.idnes.cz/registrace-cestovatelu-evropska-unie-dxj-/zahranicni.aspx?c=A161116_092011_zahranicni_mlb

nejlepší je tam ta věta, jak to je poslední dílek ve skládačce ochrany vnějších hranic. 

to by ani kafka nevymyslel.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. listopadu 2016 11:41
Reakce na Jiná Realita:

To už je kritika pro kritiku, já na tom nevidím nic absurdního

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 16. listopadu 2016 11:46
Reakce na Mutziputzi:

co skočit k očnímu? :)

vnějšími hranicemi proudí naprosto volně desetitisíce lidí bez původu, dokladů, historie, s nedohledatelnou historií, a my si libujeme, jak jsme dokončili poslední kousek jejich ochrany zpoplatněním vstupu a vyplněním formuláře.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 16. listopadu 2016 11:50
Reakce na Jiná Realita:

Skočte to vysvětlit pitomcům ve Státech, taky takovou absurditu co, proč, že jo? 

Já myslím, že vy prostě zkritizujete cokoli, že by 13 m věž byla řešení?

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 17. listopadu 2016 11:10
Reakce na Jiná Realita:

Tak je lepší nedělat nic?

Amun
Avatar
17. listopadu 2016 12:06
Reakce na barbucha:

Tak ne - našla jsem projev: http://www.welt.de/politik/deutschland/article153584437/Grenzenlose-Entschlossenheit-den-Terrorismus-zu-besiegen.html

Ovšem nic novýho, žvanila úplně stejně jako všichni ostatní. Solidarita... evropské hodnoty... potrestat teroristy... hluboký smutek... bla bla bla bla bla!

Mam dojem, ze to vystihuje vetsinu projevu na tohle tema. Hluboky smutek... silne odsoudit... hodnoty... A reseni zadne. Prijde mi, ze uz je to jak plivanec do tvare obetem tech utoku. Je to vicemene stale dokola. Politik s poker face cte nacviceny projev, ktery jako kdyby opisovali jeden od druheho. A musim rict, ze nechapu, jak Merkel a jeji strana mohla prezit volby. Alespon kdyz media neustale predhazuji, jak podle pruzkumu vetsina Nemcu jeji politice neveri.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 17. listopadu 2016 12:14
Reakce na Amun:

Taky to nechápu. Podle všech těch zpráv a průzkumů by člověk čekal, že shoří jak papírovej čert.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 20. prosince 2016 09:42

Fakt nechápu, jak mohl takovej andělsky smířlivej, vpravdě holubičí národ zrodit někoho jako byl Hitler a další zavilí fašouni.

Po silvestrovským grupáči v Kolíně, raketově rostoucí kriminalitě a včerejším masakru je jejich jediná starost, jak to pokud možno ututlat, aby se snad na imigranty někdo křivě nepodíval   

Online RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 20. prosince 2016 10:24
Reakce na barbucha:

Určitě to byla jen nehoda a nezvládnuté řízení - vždyť prý neuměl řídit!  

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 20. prosince 2016 10:29
Reakce na barbucha:

dokážete si představit, co v německu hrozí, kdyby se na ně někdo křivě podíval?

já cenzuru a vše okolo svým způsobem chápu.

odhadem min. 10.000 z toho 1.5 milionu migrantů budou teroristé, kriminálníci, odpad vlastních společností, zloději, násilníci. myslím, že to bude ještě střízlivý odhad, s ohledem na to, jak se vyjadřovali o sem příchozích spoluobčanech např. různé afričtí představitelé. a teď si představte, že se na ně křivě podívají, chytnou se toho německé kožené kabáty, a v ulicích se strhne zajímavá podívaná.

zase myslím na experty "mezi migranty v žádném případě nejsou teroristé, bylo by to zbytečně riskantní". ano, opět to vidíme. pákistánec spadl do německa z nebe. spíš si myslím, že mezi migranty nejsou žádní teroristé na vyšších levelech organizace, jen různé nuly, které páchají sebevražedné akce. kápov asi opravdu neriskovali. 

Amun
Avatar
20. prosince 2016 11:43
Reakce na barbucha:

Me naprosto fascinuje, ze Merkelova ma jeste odvahu ukazat se mezi lidmi a rict, ze bohuzel nevi, proc to vrah z trhu udelal a ze si nemame nechat vzit nas zpusob zivota. A samozrejme nesmela chybet zminka o tom, jak moc ji je obeti lito. Hodne tomu verim no... Opakuji, ze nechapu, jak mohla prezit volby a docela by me zajimalo, co by o situaci rekl nejaky Nemec.

Offline barbucha blogger
Avatar
30705 příspěvků moje polička 20. prosince 2016 11:56
Reakce na Amun:

Tak makrela neví  

Náš způsob života nám už vzali - letošní Silvestr se už asi nebude tak vesele slavit, a vánoční trhy si pravděpodobně napříště necháme ujít...