Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 27. června 2019 09:21

Mutziputzi ja nemluvim o moralce druhych, o vlastni moralce

pokud je s tim Prachal OK (at uz tomu, co hlasa, opravdu veri nebo to jen neresi), tak to samozrejme dela

jedine, co se tu celou dobu snazim rict, ze marketer si muze vybrat, pro nekoho by byly problem cigarety, pro nekoho Coca Cola, pro nekoho BP a pro nekoho politicka strana

proste marketer svou praci podporuje prodej/znamost te komodity a pokud nechce, aby se ta znamost zvysovala, ma takove presvedceni, tak to delat nebude a bude to delat nekdo jiny, komu je to jedno/souzni s filosofii dane firmy

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 27. června 2019 09:34
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. června 2019 09:50

baltik ale to snad vsichni vime, ze by to delat nemusel, ale to ze svoji praci dela z nej nedela Antikrista boze

Online Potrefenáhusa
Avatar
33682 příspěvků moje polička 27. června 2019 10:01

jak se tu dával příměr s těma obhájcema, co obhajujou vrahy.....tak mě teda vždycky přišlo, že obhájce se nesnaží dokázat, že je vrah nevinnej, ale zajistit spravedlivej proces a aby byl odsouzenej jen za to, na co jsou jasný důkazy, že jako takhle teoreticky a laicky mi to nepřijde jako nějaká ostuda obhajovat vrahy, jako se tu o tom mluví

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. června 2019 10:13

Potrefenáhusa tak o tom urcite nemluvim

Online Potrefenáhusa
Avatar
33682 příspěvků moje polička 27. června 2019 10:17

Mutziputzi tak já nemyslim tebe, ale jak se to tu vytáhlo jako důkaz nemorálnosti 

jinak teda ten dopis mi přijde fakt chucpe a takovej nechutně familiárně jakože upřímnej, že napsat mi tohle někdo z rodiny veřejně (ještě s vidinou, jak to sdílí celá republika), tak už s nim snad dosmrti nepromluvim 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. června 2019 10:20

Potrefenáhusa souhlas

Offline Lamicka
Avatar
13347 příspěvků moje polička 27. června 2019 10:29

Potrefenáhusa no presne

Offline barbucha blogger
Avatar
30571 příspěvků moje polička 27. června 2019 10:42
Reakce na Mutziputzi:

baltik ale to snad vsichni vime, ze by to delat nemusel, ale to ze svoji praci dela z nej nedela Antikrista boze

​Správně. Však Goebbels Ádovi taky věřil a ve svým oboru byl nejlepší

Offline continuity
Avatar
33613 příspěvků moje polička 27. června 2019 10:51

Potrefenáhusa ale obhajci se ted vytahli jako dukaz moralnosti marketeru pracujicich pro Babise. Prisla s tim Mutzi a nikdo tady nerekl, ze obhajci jsou nemoralni. akorat s tematem nesouvisi.

Jinak s tebou souhlasim ( i s trestnakama i s formou toho dopisu). Na druhou stranu, pokud jsem verejne viditelna osoba, da se ocekavat verejna kritika. Kdyby to nebyl svagr a nebyli tam ty rodinny konotace, je to za me uplne v poradku.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. června 2019 10:54

Potrefenáhusa přesně tak... žádná ostuda to není, ani když je to sebevíc mediální kauza...

a s tím dopisem jsi to vystihla taky přesně... 

Online Potrefenáhusa
Avatar
33682 příspěvků moje polička 27. června 2019 10:56

continuity ale mně na tom vadí ten familierní tón, ten je v tomhle vyznění prostě nechutnej, na veřejný kritice, byť někoho z rodiny, nic špatnýho neni 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. června 2019 10:58

continuity ale mutzi s tím přišla v trochu jiném kontextu podle mě... jinak taky bych řekla, že ty rodinné konotace to celé posouvají na úplně jiný level... vlastně ani nechápu, co mělo být účelem takového dopisu, kromě toho se udělat zajímavým (pokud to má teda zapotřebí ?

Offline continuity
Avatar
33613 příspěvků moje polička 27. června 2019 11:03

Potrefenáhusa nejsme ve sporu. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. června 2019 11:04

nolita skoro bych rekla, ze ucelem bylo se obhajit pred pribuzenstvem. Fakt trapne. Jestli ma problem s tim, co Mara dela, ok, at ma. Ale zastitovat se pri tom celou familii je fakt na ranu. 

Offline continuity
Avatar
33613 příspěvků moje polička 27. června 2019 11:04

nolita ja tomu kontextu prave nerozumim, me to prijde jako klasicke podsouvani, akorat se to nechytlo. jeste k tomu mohla prihodit jeho lekare, to je podobne relevantni. 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. června 2019 11:07

continuity jinx no je to prostě divné, jiný závěr asi udělat nelze :-) to obhájení se před rodinou mě nenapadlo, ale asi něco bude, ale prostě.... chucpe no... 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. června 2019 11:13

continuity zadny obhajci jako dukaz moralnosti prosim tebe leti mi letadlo, stay tuned

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. června 2019 11:14
Reakce na barbucha:

​Správně. Však Goebbels Ádovi taky věřil a ve svým oboru byl nejlepší

​no ovsem

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 27. června 2019 11:31

continuity No, ja by som tipla, že príbuzní s tým môžu mať úplne praktické problémy a toto mohol byť pokus (nehodnotím nakoľko vydarený) ako sa s tým vyrovnať. Viď rozhovor s Kočnerovým bratom (ok, tak tu sa fakt nedá porovnávať činnosť toho človeka, to ani nechcem), ale že príbuzní s tým musia žiť a nejako fungovať medzi ostatnými je jednoducho tak.