Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 27. června 2019 11:52

Já ten dopis chápu jako akt zoufalství

S podobnýma apelama, jakože mezi náma klukama/kamarádama/příbuznejma, je to zveřejnění trochu problém (někdy to vypadá jako vytahování se, s kým se osobně znám... no tady to asi nehrozí)... a člověk si říká, ať mu to dotyčnej teda řekne osobně někde u piva.

Nepochybuju vo tom (a v dopise rovněž zaznělo) že spolu mluvěj, neřku-li se o tý věci hádaj. A možná i často. Nicméně to nemusí mít kýženej efekt, to jest aby se adresát chytil za nos. U toho pivka se pošlou vzájemně do prdele a daj si ještě jedno... hotovo dvacet. Ale sdělit to takhle před obecenstvem má prostě větší váhu... 

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. června 2019 12:00

barbucha jako že teď se za ten nos chytne? tak to si nemyslím, max. se přestanou bavit i u toho piva, něco ve smyslu jak psala Potrefenáhusa ... prostě ten způsob prezentace je ubohej...

navíc je poněkud nedůstojné, pokud se mi někoho, kdo je evidentně dospělý a svéprávný, nepodaří přesvědčit o svém názoru, přitvrdit a jít na to přes veřejné prohlášení... tak se asi neshodneme, no,  řekla jsem svůj názor, zaartgumentovala, dotyčný si pořád myslí své... i to je potřeba přijmout

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 27. června 2019 12:14

nolita 

To já nevim jestli chytne... ale možná když mu pár lidí (dosud mlčících) řekne - hele já to čet a souhlasim, nechceš si to rozmyslet? - tak o tom třeba začne přemejšlet. I když podle mě je to fuk, příčetnej člověk si takový věci rozmyslí dávno, nebo aspoň když v průběhu děje dojde k závěru že je něco špatně, tak jde od toho i bez dopisů laskavýho příbuzenstva.

Ergo kladívko si myslim že Prchal moc dobře ví co dělá, při jeho inteligenci nemůže nevědět a nemůže si ani myslet že republice prokazuje dobro (nebo tak něco), takže pro mě z toho vychází velmi špatnej charakter a celkem nulová možnost nápravy (tedy takový, kterou bychom si přáli my kavárníci ).

Offline razorblade
Avatar
8129 příspěvků moje polička 27. června 2019 12:22

barbucha nam jednou pozvali Prchala do skoly na prednasku a je fakt divnej a lehce bezcharakterni, nesympatickej, namachrovanej. Prisel mi jako clovek, kterej je smesici genia a cloveka, co jde pres mrtvoly, coz bych si rekla, ze se v normalnim zivote musi vylucovat. :D

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 27. června 2019 12:26

razorblade 

Já bych naopak řekla že to spolu může krásně ladit!

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. června 2019 12:32

barbucha mně je nesympatická i ta představa některých, že by se měl změnit / napravit... proč jako?  protože chceme my, protože se nám to, co dělá, nelíbí? prostě dělá, co dělá, ví proč a pro koho... jasně, taky bych byla raději, kdyby své knowhow vložil do něčeho, co mi konvenuje, ale není to tak, tak to prostě přijmu a nebudu se snažit nikoho napravovat... 

Offline ArmaniCode
Avatar
60 příspěvků moje polička 27. června 2019 12:40
Reakce na nolita:

barbucha mně je nesympatická i ta představa některých, že by se měl změnit / napravit... proč jako?  protože chceme my, protože se nám to, co dělá, nelíbí? prostě dělá, co dělá, ví proč a pro koho... jasně, taky bych byla raději, kdyby své knowhow vložil do něčeho, co mi konvenuje, ale není to tak, tak to prostě přijmu a nebudu se snažit nikoho napravovat... 

​Skvěle řečeno

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 27. června 2019 12:54

nolita 

No jo ty seš světice, která se bez reptání podřídí osudu To my zloprckové holt nedokážem...

Hele, mutzině nešlo moje přirovnání ke Goebbelsovi pod fousy (a vsadim botky že i dalším ) - ale když si vezmu, že bez podobnejch přisluhovačů (eh, ideologů) by diktátoři a podobný babišové prostě jen utřeli nudli, páč sami takový sebeprezentace/propagandy nejsou schopný... tak si člověk přeje, aby se takoví Josephové a Márové nebyli nikdy narodili, nemůžu si pomoct.

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. června 2019 13:09

barbucha bože do ... (pokračování znáš viď...) :-) seš fakt mimo...

Online slniecko admin
Avatar
17520 příspěvků moje polička 27. června 2019 13:11

barbucha chytiť sa nechytí, ale príbuzní dajú o sebe vedieť, že s tým nemajú a nechcú mať nič spoločné.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
45854 příspěvků moje polička 27. června 2019 13:30

slniecko ja bych to asi prirovnala k pripadu kdy bratr moji babicky, vyuceny svec, udelal karieru ve strane. zili si s manzelkou narozdil od zbytku rodiny velmi luxusne, presto by s nim nikdo nemenil a nikdo dalsi se touto cestou nevydal.. jako fakt prachy nejsou vsechno. tedy-jak pro koho. ja bych tuhle formu distancovani sice nevolila, ale rozhodne bych sve vyhrady najevo dala v podobnem pripade.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. června 2019 13:45

slniecko a to je ta debilita presne

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. června 2019 15:03
Reakce na barbucha:

​Správně. Však Goebbels Ádovi taky věřil a ve svým oboru byl nejlepší

​zloprcci koukam maji smysl pro drama! 

Offline barbucha blogger
Avatar
30399 příspěvků moje polička 27. června 2019 15:09

jinx 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33446 příspěvků moje polička 27. června 2019 16:05

barbucha hele, ale my ti tady taky už kolikátej rok meldujem, že tvý politický názory a vyjadřování jsou trochu radikálnější než by měly bejt a stejně si furt jedeš svoje, tak nevim, jestli by tě na jinou víru obrátilo vláčení facebookem nebo by sis řekla, že jsme prostě krávy...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. června 2019 16:36
Reakce na continuity:

nolita ja tomu kontextu prave nerozumim, me to prijde jako klasicke podsouvani, akorat se to nechytlo. jeste k tomu mohla prihodit jeho lekare, to je podobne relevantni. 

​Hele ale to že ty tomu nerozumíš a naopak mně podsouváš nesmysly neni muj problém. Prchal dělá svojí práci, pro (je to tak, ač se nám to nemusí líbit) demokratickou a demokraticky zvolenou stranu/osobu (vidíme Rozdíl mezi "Ádou" barbucha ?), souhlasit s ideou může a nemusí, to je jeho soukromej problém, nikoli Klusáka nebo náš a paralela s advokáty byla v tom duchu, že i obhájce vraha o jehož vině nemá pochybnosti a přál by mu osobně doživotí, pro něj odvádí svou práci, tedy snaží se mu pomoci k co nejnižšímu trestu, aniž by ho to morálně deklasovalo, je to jeho byznys. Pokud nechápeš, zůstaň u toho, že advokacie je Prchalův vedlejšák a proto to píšu

Online nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 27. června 2019 16:43
Reakce na jinx:

​zloprcci koukam maji smysl pro drama! 

​a nechaj si přitom utéct pointu

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 27. června 2019 16:48

nolita to uz tak byva :-))

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 27. června 2019 17:02

slniecko ja bych to asi prirovnala k pripadu kdy bratr moji babicky, vyuceny svec, udelal karieru ve strane. zili si s manzelkou narozdil od zbytku rodiny velmi luxusne, presto by s nim nikdo nemenil a nikdo dalsi se touto cestou nevydal.. jako fakt prachy nejsou vsechno. tedy-jak pro koho. ja bych tuhle formu distancovani sice nevolila, ale rozhodne bych sve vyhrady najevo dala v podobnem pripade.

​Že se k tomu teda vracim, ale já z těchhle distancování se od příbuznejch, známejch, nevim koho, cejtim strašlivou malost, lidi snad maj na tebe názor podle tvýho jednání ne nebo ho dej najevo jinak než vymezováním se vůči někomu. Dát to najevo ostentativně jako Klusák, řeknu si že možná nejseš jako Prchal nebo babiččin bratr, ale že jseš slušnej chudák, nevim co je horší, to druhý už je zcela adresný.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. června 2019 08:33

cynik!