Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 29. června 2019 15:42

barbucha to s tim kadrovanim myslim mutzi vysvetlila dost strucne a jasne...jsi to preskocila asi:)

jinak fila se na to cele diva zase jinak, nikdo nerika, co klusak muze a nemuze delat (teda necetla jsem vsechny reakce, ktere to vyvolalo, to priznavam), jen se nesetkal s pochopenim ten zpusob... ale asi to nakonec splnilo svuk ucel, mluvi se o tom, i kdyz teda vic o klusakovi, nez babisovi a prchalovi, ale treba i to chtel...

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 29. června 2019 16:24
Reakce na nolita:

barbucha to s tim kadrovanim myslim mutzi vysvetlila dost strucne a jasne...jsi to preskocila asi:)

​Proč myslíš? Že bych jako po tom zásadním příspěvku nemohla nadále mít jiný názor? 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 29. června 2019 16:28

barbucha jasne ze muzes:) cokoliv je dovoleno, ja nepresvedcuju, jen upozornuju :)

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 29. června 2019 16:31

nolita 

S kádrováním nevysvětlila Mutzi nic, jestli jsem teda něco nepřeskočila. :-)

A mluví se o obou - o Klusákovi i o Prchalovi, co jsem kde zaregistrovala. Ten Klusákův způsob vyjádření  - ne úplně šťastný, ale pro mě pochopitelný - je prostě takový. U piva a u vína to se svým skoro švagrem probírali stokrát. Klusák to rozhodně nepsal s přáním, aby se mluvilo o něm samém, aby se zviditelňoval, někam strkal nohy...   A že se o tom mluví a že výkladů a reakcí na to je řada, to vidím jako pozitivum.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 29. června 2019 16:41

domenica tak ja myslela to, ze on komentuje a nekadruje... to me prislo dost zrejme, ale beru, ze ostatni to vidi jinak... 

ohledne toho zbytku - fakt si nejsem jista, proc to napsal, zda tam fakt neni snaha o nejakou prezentaci sama sebe... jak rikam, nevim, osobne v tom extra prinos nevidim, ale tak ja jsem ta, ktere to prislo trapne, takze tim je samozrejme dano to, jak to vnimam....

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. června 2019 17:02

domenica jsi s nima u toho vina stokrat sedela vid, kdyz to probirali..uplne toho Prchala vidim jak vysvetluje "skorosvagrovi"

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 29. června 2019 17:07

Mutziputzi 

Neseděla stokrát. Ale zaprvé to Klusák v tom dopise uvádí, si to přečti znovu, a zadruhé (a to především) jsem ty situace stokrát zažila - probírání Prchala mezi známejma a kamarádama a spolupracovníkama Prchala. Co s ním mluvili. Za účelem ho pochopit. Zoufalství z toho, co Prchal dělá... To fakt probíhá, voe.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. června 2019 17:11

domenica cetla jsem a jiz drive oznacila za pravdepodobnou Klusakovu fabulaci, muj predpoklad je ze by ho Prchal poslal do prdele nejpozdeji pri tretim pokusu o podobnou debatku...ze je Prchal nosny tema nezpochybnuju,  ale o nem bez nej neni totez, voe

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 29. června 2019 17:13

Mutziputzi 

Není, souhlasím, ale když už nevíš kudy kam... jasně, natočit dokument o Prchalovi.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. června 2019 17:27

domenica proti tomu bych nerekla ani popel, pekne dokument, svec by se drzel svyho kopyta a drzela bych mu palce at z toho neni druhej Daliborek, to bylo taky strasny

Online razorblade
Avatar
8142 příspěvků moje polička 29. června 2019 18:02

Nemate nekdo fotku Milose na clunu, at tady rozcisneme klusakovsko-prchalovskou diskuzi?

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 29. června 2019 21:25

razorblade 

Sorry, ještě ho asi nepovozili! 

A já sem chtěla ještě dát aspoň úryvek... silná slova sice, ale asi nikoho nepřekvapí, že s nima souhlasím Mutziputzi se bude šklebit, páč je to z Fóra 24, nějaká Johana Hovorková:

Někteří novináři – zejména ze serveru info.cz – se nad tím pozastavili a Klusáka odsoudili. Stejně tak prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Prý je to nátlak, vydírání a nehoráznost.

Ano, takhle to v České republice chodí. A chodilo to tak už za komunistů (a po roce 1989). Oblíbeným umělcům nemůžeme připomínat, že podepsali Antichartu, Jaromíru Jágrovi nesmíme vyčítat, že slouží Babišovi a Zemanovi, Babišovým novinářům, kteří se kamarádí s kolegy z ostatních médií, nesmíme říkat, že se zaprodali, Karlu Gottovi, že je trapný zastánce konspiračních teorií, a Prchalovi, kterého znají pražští intelektuálové z barů v centru, se nesmí říci, že jeho setrvalá manipulace s lidmi na facebooku je obyčejný zločin.

Jenomže Marek Prchal je zločinec. Je to manipulátor, který se postaral o to, aby agent StB, majitel médií a miliardář s více než podivnou minulostí, byl vnímán jako přátelský „taťka“, kterého budou babičky volit, protože jim prý zlepší život.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 29. června 2019 21:27

barbucha ukažme si na něj!

Offline Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 29. června 2019 22:18

razorblade 

muhehe

Offline RoSa
Avatar
8148 příspěvků moje polička 29. června 2019 22:22

Sweet Potato letošní?

Offline Sweet Potato
Avatar
34774 příspěvků moje polička 29. června 2019 22:37

RoSa Spíš ne, ale Razor to nespecifikovala.

Pak bychom tu měli ještě tohle:

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 29. června 2019 22:40

Tak hezkou dovolenou!

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 29. června 2019 22:43
Reakce na Mutziputzi:

barbucha ukažme si na něj!

​To neni potřeba, sám se postaral o svoje zviditelnění

Sweet Potato 

Druhá fotka mnohem lepší! Vysloveně povzbudivá 

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 29. června 2019 22:44

a mezitím Faltýnek ve Varech: 

(ta fotka je boží, film ve fotce  )

Offline barbucha blogger
Avatar
30518 příspěvků moje polička 29. června 2019 23:05

domenica 

Pšt... dědeček usnul!