Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 24. června 2019 11:44

Zábavný bylo, že jsem tam potkala tolik cosáckejch šatů, jako eště nikdy v životě. Úplná přehlídka 

Offline andulka01
Avatar
10602 příspěvků moje polička 24. června 2019 12:12

A tady se teda Bureš vodkopal... tohle přece nemůže myslet vážně! Bože, ty to vidíš!!! 

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 24. června 2019 12:36
Reakce na barbucha:

Zábavný bylo, že jsem tam potkala tolik cosáckejch šatů, jako eště nikdy v životě. Úplná přehlídka 

​vcera me napadlo uplne to samy a k tem kulturnim vlozkam: Pod dubem, za dubem byla super!

Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 24. června 2019 12:45

razorblade 

No já ty vložky obecně moc nemusim.

andulka01 

Vidím dobře skrytou výhrůžku?

Vono je to prd platný, kasa se tenčí a víc už svejm voličům stejně nenasype.

Offline andulka01
Avatar
10602 příspěvků moje polička 24. června 2019 12:53

barbucha Von to fakt vidí jenom přes prachy!!! Vůbecf netuší, že se na svět musí koukat trochu komplexněji, když už teda chce nutně být politikem. Doprdele, dyť politik tvoří naší budoucnost! Mafián jeden loupeživej.

Výhrůžku tam moc nevidím (vidět nechci) spíš je to blbě napsaný, voni na IDnesu jsou hrozný patlalové, nejsou schopný napsat souvislý text.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. června 2019 13:10

jak po sobě může nechat 250000 lidí 8 tun odpadu? to jsem se právě dočetla, možná to babišova média schválně zkreslila (paranoia :) , ale spíš ne. 

8 tun netříděného odpadu za pár hodin, masakr.

Offline continuity
Avatar
33394 příspěvků moje polička 24. června 2019 13:16

Jiná Realita

To je k te demonstraci? To je 32 gramu na hlavu, v prioade, ze jich bylo opravde 283tisic, jak pise Tmobile, tak ani 30g ne. Druha vec je, ze se by se to melo vytridit a nenahazet vsechem plast do jednoho pytle. 

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 24. června 2019 13:25

Jiná Realita continuity jsem si vygooglovala, ze PET lahev podle objemu vazi od 21 do 40 gramu, takze pri 30-32 gramech na osobu mi to neprijde jako nejak zavratny cislo. bylo teplo, lidi si prinesli piti v lahvi nebo plechovce (tretinkova plechovka pry vazi 25 gramu) a prazdny uz je netahali domu a osm tun mas hned :D

EDIT: objemu, ne objevu :D

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 24. června 2019 13:27

mně to přijde vlastně celkem málo s ohledem na rozsah akce... že by to chtělo nějaké sofistikovanější roztřízení, tak to asi ano... 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. června 2019 13:36

continuity

něco z toho budou i transparenty apod.

ale to byla spíš řečnická otázka.

je to strašné množství, které by se nemělo vytřídit, ale nemělo by se vyprodukovat. osobně třeba nechápu lidi, kteří se nemají problém za současné situace nalejvat pivem v kelímku na akci, kde se ani netřídí odpad a klidně ho hází do koše, nebo kolem koše, když už je plno. pro mě je to buranské.

razorblade a pet flaška, pokud se na akci netřídí, to je věc, kterou prostě beru domů. jen buran hodí petku jen tak do koše. když si ji přinesl plnou a neměl problém, proč ji lehkou a prázdnou neodnese zase pryč. ale hodí do netříděného.

tyhlety masové akce jsou ostuda člověka, protože se tam většina lidí chová jako prase, i když třeba demonstruje za bohulibou věc. zůstane milion petek, kelímků, jednorázových polystyrenových krabic, brček. a takhle budou demonstrovat ještě párkrát a vyrobí horu odpadu velikosti sněžky. jen tak, aby si tam každý dal limču a pivko.

já vím, že vám přijdu jako blázen, ale nevadí mi to. mě to štve.

Offline andulka01
Avatar
10602 příspěvků moje polička 24. června 2019 13:36

nolita Kdyby tam byly nádoby na tříděný, věřím, že valná část odpadu by už roztříděna byla. Ale už takhle organizátoři odvedli velmi profesionální výkon, takže za mě ok. Jiná Realita Ten odpad by ti lidé vygenerovali někde jinde - prostě by tu plechovku od piva neodložili v Praze na Letné, ale třeba ve Vyškově na náměstí.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. června 2019 13:40

andulka01 já soudám podle sebe, a já když někam jedu na plánovanou akci, tak nemám co odkládat. 

Offline andulka01
Avatar
10602 příspěvků moje polička 24. června 2019 13:40

Jiná Realita Tak jako pozor, z Letný jsem odcházela mezi posledními a jen tak se tam nic neválelo! Nedostačující odpadkové parkové koše byly obloženy, neříkám že ne, ale jako svinčík jsme tam nenechali. Naopak, takhle kultivovaný dav se jen tak nevidí. A mimochodem, posílala jsem dotaz organizátorům, jestli můžu pak s odpady pomoci, odepsali že dobrovolníků na úklid mají dostatek.

PS: limču ani pivko tam nikde do kelímku nečepovali

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 24. června 2019 13:45

Jiná Realita ty seš fakt úplně jiná realita... fakt si o tom napřed něco zjisti... 

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 24. června 2019 13:48

andulka01 naprosto souhlasím... já se vracela přes pláň a letnou dolů k čechovu mostu a k vidění byly obložené odpadkové koše, což je asi celkem pochopitelné... nějak si nedokážu představit, že by organizátoři takové akce nechali po sobě bordel, i kdyby jen proto, aby jim to pak někdo neomlátil o hlavu...

Offline eeny-meeny
Avatar
242 příspěvků moje polička 24. června 2019 13:53

andulka01 Naprosto souhlasím. Nešlo o žádný fesťák, nikde se tam nepovalovaly kelímky apod., jak by mohlo připadat lidem, kteří si přečtou o množství odpadu. Bylo tam čtvrt milionu lidí, takže každý tam třeba něco vyhodil. Odpad prostě lidi produkujou pořád, nezáleží, kde se zrovna nachází. Jiná realita taky asi nemá doma odpaďák prázdnej.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. června 2019 14:29

Jiná Realita ja uz mam ponekolikaty pocit, ze ty si ten zivot delas proste hnusnej, to neni mozny tolik negativity videt a pritahovat

Offline barbucha blogger
Avatar
30508 příspěvků moje polička 24. června 2019 14:54

Jiná Realita 

Máš pravdu, přijdeš nám jako blázen Hlavně proto, že ten čtvrtmilion člověků jako mimo demonstraci nekonzumuje, a odpad tudíž neprodukuje?

A ne, úplně každej netřídí.

A žádnej bordel tam nebyl.

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 24. června 2019 16:20

razorblade Jo, takovej sbor určitě ještě neměli.

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 24. června 2019 16:26

Jiná Realita Ano, lidé na Letné generovali odpad. Generovali by ho i jinde. Možná míň - třeba by si doma nekoupili balenou vodu nebo pivo. Viděla jsem mraky lidí s pivem ve vlastním kelímku, jestli ti to trochu pomůže. Ale prokristapána, fakt ti tohle přijde důležitý?

A hlavně, jak už psala andulka01 a další, tys asi neviděla, jak čisto tam zůstalo!