Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 18. dubna 2024 21:37
Reakce na Kan:

viktorka_od splavu Ano, nedělají dobrou reklamu svému poslání, pořád jsou to jen lidé. Za komárů byli  někteří kněží u stb a udávali, což je taky docela žumpa, zvlášť když měli ctít a dodržovat zpovědní tajemství. V každé době musíš kriticky myslet a nevěřit slepě.

​Mě by zajímalo, co se přihodilo tomu Dukovi... Podle všeho to bejval přece původně slušnej člověk, ale pak prodělal nějaký pohnutí a úplně se zcvoknul. Nebo to v něm bylo odjakživa?

Offline Kan
Avatar
6977 příspěvků moje polička 19. dubna 2024 09:23

barbucha Já ho vůbec nesleduji, tak nevím. Teda jednou jsem si vyslechla nějaké kázání z Homilie a přišlo mi nemastný, neslaný, pro mě to vysvětlení/připodobnění textu evangelia neumí a navíc to čte. Já mám rada faráře který to kázání dá z hlavy, pěkně vlastní myšlenky, tak jak mu to naskakuje. Díky Bohu za našeho faráře, sezdává nevěřící, křtí děti nesezdaných, obráží dědiny v omlaceným Fordu a když mě někde vidí kouřit, tak mi jen řekne, ať nekouřím svinstvo, ale kvalitní tabák.  :D

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 19. dubna 2024 09:49

Kan 

Tak to máte dobrýho faráře Kdysi ještě za totáče jsem chodívala s kamarádkou (věřící a měla před svatbou nějaký povinný hodiny) do Týna, byl tam nějakej otec Jiří, údajně tehdy známá postava v těchhle kruzích... byl vtipnej, zábavnej a chytrej a chodil v converskách a kouřil marlbora

Jinak ten Duka... dyk byl i zavřenej, vlastně i s Havlem, ani nedostal státní souhlas (to jest nepatřil mezi ty prodejný kněze, o Pacem in Terris ani nemluvě), prakticky musel k lopatě... ale po revoluci, jak se dostal zpátky, se hnal nahoru... což vo to, ale hlavně - aktivně! - přikrejval ty jejich zvrhlíky, hnus fialovej!! Přičemž lízal botky Zemanovi, což ho u takovýho Husáka ani nenapadlo. Prostě se najednou zbláznil...

Offline Kan
Avatar
6977 příspěvků moje polička 19. dubna 2024 12:35

barbucha Výbornýho! Lidskej, ale žádnej fanatik, na můj vkus teda moc poustevničí. Kolikrát máme na farním dvoře nějakou grilovací akci, tak koupí bečku a zdrží se jen chvilku. Už jsem mu nabízela koťátko, štěně, papouška, aby nebyl sám a nechce. A rozhled má obrovskej! Jeden stavař říkal, že by se od něho mohl učit, on už těch kostelů opravil hodně totiž. 

Offline LadyMary
Avatar
1006 příspěvků moje polička 19. dubna 2024 19:29

Kan Já nejsem pokřtěná a do kostela nechodim, ale minulý týden jsem byla na přednášce Czendlika a ten, kdyby byl tady, tak do toho kostela i zajdu....

Btw. Babiš se rozvádí s Monikou

Offline luciole
Avatar
1090 příspěvků moje polička 20. dubna 2024 21:15

Tak dýchánek na arcibiskupství nezůstal bez odezvy.

Je to ostuda. Zemanův křest knihy na arcibiskupství naštval věřící i biskupa

Offline Mha
Avatar
příspěvků moje polička 21. dubna 2024 08:34

Tak teď je mi ještě víc líto, že skončily stránky Tisíckráte (Felix Culpa)

Nepsalas tam, Kan?

Offline Kan
Avatar
6977 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 10:56

Mha No to absolutně ne. 

Online continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 10:58

Prošla ta americká podpora Ukrajiny.

Offline andulka01
Avatar
10690 příspěvků moje polička 21. dubna 2024 11:40
Offline Garfie
Avatar
23924 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 07:24

continuity Taky se mi ulevilo!

LadyMary Czendlik je fajn, kdysi jsem s ním byla na obědě. Jako pro peníze je taky myslím schopen lecčeho, ale beru to tak, že je to pro církev, ne pro něj. :-)

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 10:28
Reakce na continuity:

Prošla ta americká podpora Ukrajiny.

​Zaplaťpámbu za ty dary. Já jsem měla celkem strach.

luciole 

Sorry jako, ten Duka je fakt dobytek.

Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 22. dubna 2024 12:20

A jak je to s cenama...

Offline andulka01
Avatar
10690 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 05:29

Fico

Online razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 29. dubna 2024 08:52

notna sefka alipro dela poslaneckou asistentku jednomu poslanci ods. A karticka poslaneckeho asistenta hnamena volny pohyb po snemovne, cehoz specialne pani jochoba hodne vyuziva

Offline slniecko admin
Avatar
17574 příspěvků moje polička 01. května 2024 20:26

andulka01 na jednej strane Fico, ale na druhej strane už štyri milióny...

https://www.municiapreukrajinu.sk/

Offline slniecko admin
Avatar
17574 příspěvků moje polička 01. května 2024 20:27

Ooooozaj a zaznamenali ste náš momentálny plochozemský problém ?

Online continuity
Avatar
33666 příspěvků moje polička 01. května 2024 20:49

slniecko

Jj, je to ve slovenském vlákně.

Sbírka skvela

ale jak to fico shodil, to je fakt příšerné. 

Offline jerry
Avatar
9015 příspěvků moje polička 01. května 2024 22:03

slniecko 

To se nedalo nezaznamenat...po té intelektuálně znevýhodněné ministryni kultury další myslitel

Online moora
Avatar
7534 příspěvků moje polička 01. května 2024 22:13

Jako, to co ted predvadi babis a spol. to je taky velky zoufalstvi, za rok a pul to tu mame