Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 17:08

Lilly_Ku Vzhledem k teoretickymu potencialu od nepostupujicich do druhyho kola souhlasim ze mizernej

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 17:09

Sledovala som oba vaše prezidentské duely, ten druhý,  vďaka skutočne profesionálnej PANI moderátorky bol .

Nemohol si pán Drahoš uškodiť, keď nechcel menovať svojich poradcov v prípade jeho zvolenia za prezidenta?

Zeman je po zdravotnej stránke v dosť úbohom stave, ale tá jeho “mluvnica” teda vie dobre ťať a rezať!

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 17:30

milacka Zeman je ostřílený řečník a ví, že i když řekne lež nebo někoho slovně napadne, tak se body počítají, i kdyby se následně Ovčáček a celý sbor nebeský nastotisíckrát omluvili a vysvětlili, že to tak pan prezident vlastně vůbec nemyslel a že to dotyčný vlastně jen špatně pochopil.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 17:32

Mutziputzi 

Kdo myslíš, že z nepostupivších by býval měl vyšší? Kromě Topola samozřejmě.

Jinak bych řekla, že pro vítěze - obhájce funkce - není to, že 48% lidí to radši hodilo někomu bez jména, zkušenosti, programu, zajíci z pytle (při vší úctě k p.Drahošovi), příliš uspokojivé.

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 17:38

Sweet Potato No ovšem o tolik víc lidí ho letos volilo než minule! Že to na procenta bylo míň, to už neřekl.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 17:41

Sweet Potato A to já myslim, že vzhledem k jeho excesům a zdravotnímu stavu je to přímo sukces. Nicméně gró toho co si myslim, tady furt padalo, že stačí slušnost, víc se nechce a hlavně Ovar pryč, kdokoli místo něj, charizma? Luxus, netroufám si chtít... No jenže antikandidát nefunguje a bez charizmatu to prostě nejde.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 17:42

Kokoska Taky jsou procenta dost irelevantní, v absolutních číslech má pravdu.

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 17:43

Mutziputzi To je bohužel pravda. Jsem jedna z těch, kdo volili Drahoše jen proto, že nechtěli Zemana, jinak mě moc neoslovil.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 17:44

Kokoska Údajně cca polovina jeho voličů to tak měla, to je hodně slabý.

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 17:44

Mutziputzi Nojo, ale letos přišlo k volbám celkově víc lidí, pro mě jsou víc vypovídající ta %.

Offline Kokoska
Avatar
28254 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 17:45
Reakce na Mutziputzi:

Kokoska Údajně cca polovina jeho voličů to tak měla, to je hodně slabý.

​V tom souhlasím, přesto mě výsledek mrzí.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 17:47

Kokoska Celkově volilo víc lidí. Procenta jsou důležitá

Edit: koukám, žes napsala totéž.

A tím víc, že to D.dostával vesměs protihlasy, by se Z.měl drbat na hlavě. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 18:01
Reakce na Sweet Potato:

Kokoska Celkově volilo víc lidí. Procenta jsou důležitá

Edit: koukám, žes napsala totéž.

A tím víc, že to D.dostával vesměs protihlasy, by se Z.měl drbat na hlavě. 

​Proč by se měl drbat na hlavě? Vyhrál? Vyhrál. Víc řešit nemusí

V tomhle ohledu musím dát Mutzi za pravdu, že jestli tyhle volby něco ukázaly, tak to, že k vítězství Drahošovi scházelo Topolánkovo charisma a jeho rétorické schopnosti, vycházející z jeho politických zkušeností. Čímž neříkám, že je pan profesor špatný řečník, jenom neumí zacílit na emoce. Ale kde takhle ideálně naklonovanýho kandidáta vzít?

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 18:13

wendulka No, někdo musí začít sakra makat. Protože další prezidentské volby tu budou cobydup. A Pitomia na Hradě bych fakt neunesla.

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 18:23
Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 18:31

To bude hader, co já si budu muset koupit, abych se z tohohle srabu trochu dostala, to zas bude peněz! 

Ale vážně: co mi aspoň trochu připadá jako snad světýlko naděje do budoucna je ten rozdíl pouhých necelých tří procent a taky velice slušná volební účast. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 18:37

Sweet Potato Ale kdo? Konkrétní jméno? Pithart je už moc starej a všichni ostatní zbývající bývalí premiéři, kteří to charisma mají, jsou zatíženi škraloupy nejrůznějších kauz, které má elektoriát stále v paměti. Jako já fakt po včerejšku nevím.

Jo, jestli by mě na Hradě dokázal vyděsit ještě víc než Zeman, je to Pitomio. A že ten teda bohužel charisma a schopnost plácat plky většinovému voličstvu, které chce slyšet, má.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 18:39

wendulka Ja toho Šimona Pánka eště párkrát teda zmínim nepříklad

Offline Ginevra
Avatar
853 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 18:46

Pro Šimona Pánka bych taky byla. Myslím, že ho v té souvislosti poprvé zmínil Havel. 

Anebo třeba Tomáš Sedláček. 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. ledna 2018 18:49

Mutziputzi Jéje, ten by se mi taky líbil. Leč obávám se, že pro vší národ je Šimon Pánek aktuálně tím, čím je pro něj Pavel Fischer, Michal Horáček atd.