Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 12:37

barbucha ježiš Kalousek si nakrad, Babiš je proti Kalouskovi a Babiš má rád Zemana, větší politiku v tom nehledej, tyhle lidi jsou smířený s tim, že se budou mít i nadále blbě.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46069 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 12:39

barbucha já teda ani nezávidím ani ne-nenávidím:-) ale, nemůžu nevzpomenout na tu kauzu jak si tu renusatko postěžovala na pohotovost a dámy ji tu opakovaně nabádaly, ať jde na jinou. mi to neodbytně připomenulo jeden výrok který se připisuje myslím té šlechtičně co nakonec přišla o hlavu..

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 12:40

Mutziputzi 

No nejsou s tím smířený, to by nebyli tak nasraný (a na NÁS!)  

viktorka_od splavu 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 12:40

barbucha  Mně to vysvětlovat nemusíš. :) 

Nicméně já si myslím, že hlad z tebe může udělat pitomce velice snadno. Asi se shodneme na tom, že Němci rozhodně nejsou národ pitomců. Nicméně to jim v jednu chvíli nezábránilo houfně zpitomnět tak, že to i pitomec těžko chápe. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 12:43

barbucha Maj bejt na sebe? Proč by to dělali, by se jim žilo eště hůř. Já si obecně myslim, že venkovu jsou pražáci z 99% stejně u prdele jako oni mně, jenom to procento prostě řve, podle mě maj svejch starostí dost než aby analyzovali pražáka, nebuď tak sebestředná

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 12:44
Reakce na Mutziputzi:

Hoolinkah počkej počkej, jaký jsou ve filmech z pražskýho prostředí interiéry? Jsem nikdy na nic odskočenýho od reality nenarazila

Já zas neřekla, že je to nereálný (Ikea je velmi realistická), ale celá všeobjímající realita to není. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 12:46

Hoolinkah 

Já vim že ne  Se tady v podstatě jen dovolávám kapky souhlasu 

Hele ale zas nemůžeš srovnávat německou krizi s dneškem - copak tady někdo má skutečnej, opravdickej hlad?! To je právě to... navíc tehdy ani neexistoval internet, televize... přístup k informacím celkově, kterej dneska může využít každej, kdo jen chce. T.j. je mnohem těžší někomu něco nabulíkovat... oh wait. Jdu radši něco dělat 

viktorka_od splavu 

Ne každej si vede na ostatní složku jako (Karja? ) takže ty rady mohly pramenit z toho, že někdo neví (včetně mě), kde dotyčná bydlí a že třeba nemá žádnou pohotovost v dosahu. Víc bych v tom asi nehledala.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 12:49
Reakce na barbucha:

T.j. je mnohem těžší někomu něco nabulíkovat...

Sorry jako, ale... 

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 13:10
Reakce na barbucha:

Mutziputzi 

Takže jinými slovy - příznivci Ovara můžou použít úplně všechno, veškerou možnou agitaci pravdivou i lživou a v jakýkoliv formě, a Drahošův tábor musí držet hubu. No, blahopřeju, takhle se určitě vyhrávaj volby!

​Já si ale taky myslím, že "mobilizace intelektuálů a osobností" to může drahošovi prohrát. Ony totiž ty výkřiky příznivců zemana jsou leckdy tak blbý, že se ani do médií nedostanou a pak to pro nezainteresovaného člověka vypadá jako hon na zemana. No a spousta lidí nemá rádo, když se jim "diktuje" co mají dělat (kor od té "elity") a taky jsou schopní se jít zastat toho v jejich očích "slabšího". bhužel je tedy možnost, že akce podporovatelů Drahoše povedou k tomu, že pjdou zemana volit i lidé, kteří by normálně volit nešli vůbec, protože je to celé tak nějak "vyburcuje".

Jako ano, vždycky se těžko odhaduje, kdy jaká akce bude mít jaký požadovaný účinek. Ale opravdu bych byla ráda, kdyby "elity" přestali říkat, co mají lidé dělat a nechali prostor přímo Drahošovu týmu.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 13:11

P.S. mě třeba přijde vtipné, že "lidovému voliči" je blíž Zeman, který si v politice žil vysokým ndstandardem. z hlediska příjmů je jim dle mého blíž drahoš, ono vědci nejsou nějak zázračně placení, zejména v začátcích kariery by se někteří z voličů Zemana divili......

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 13:33
Reakce na Mutziputzi:

... Já si obecně myslim, že venkovu jsou pražáci z 99% stejně u prdele .....

​Nejsou, na Severní Moravě ne . 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 13:37

A666 Myslim, že když volby vyhrál Babiš, tohle nebude rozhodovací měřítko.

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 13:42
Reakce na Mutziputzi:

A666 Myslim, že když volby vyhrál Babiš, tohle nebude rozhodovací měřítko.

​jasný no, ale ty argumenty, jak vědec se má, protože se koupe v penězích jsem právě od zastánců zemana slyšela x-krát

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 13:43
Reakce na barbucha:

navíc tehdy ani neexistoval internet, televize... přístup k informacím celkově, kterej dneska může využít každej, kdo jen chce. T.j. je mnohem těžší někomu něco nabulíkovat...

​No když myslíš...

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 13:44

A666 To já teda ni jednou a od nikoho

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 13:51

barbucha promiň, ale ty pořád hledáš nějakou logiku a racionálno, to tam prostě není.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 14:52

barbucha Venkov kontra Praha je velmi zjednodušující pohled. Ale vzdělání a věk má na to, koho lidi volili zásadní vliv. Žiju na vsi, není to úplný zapadákov, ale skoro. Měli jsme dva volební okrsky. V jednom je vyšší věkový průměr, vyšší podíl starousedlíků, zřejmě i nižší dosažené vzdělání a volilo přes 60% lidí, vyhrál Zeman. Ve druhém je to naopak, volilo 75% lidí, vyhrál Drahoš.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 15:25

Mirka 

No přesně. A přijde mi, že jsou to především voliči a příznivci Zemana (a zlatá medaile pro Procházkouvou), kdo se vyžívají v tomhle rozdělování Praha (Drahoš) x venkov (Zeman). Ono to strašně dobře funguje k naštvání a zatvrzení se, někdy k mobilizaci. Drahoš a jeho tým od první chvíle akcentovali to, že to tak není, a že ve spoustě malých míst bodoval on a touha po změně (a naopak Zeman v Praze, samozřejmě).

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 15:35

Mně je jenom divný,ze Babíš,se všemi svými prostředky,na Kalouska pořád ještě nic nevyhrabal.  Na to, jak ho nenávidí, je to až podezřelé. 

Protoze: cit. I kdyby babis ty peníze na Čápi hnízdo ukrad, je to jenom 50 mil. A navíc prachy EU. To Kalousek toho nakradl stokrát víc a okradl obyčejný lidi!

Babíš je pro ne málem Janosik.

A teď z jiného soudku  

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 16:19

Mirka 

Jo, ta skladba voličů toho kterýho tábora je známá věc. Ale jak říká Monika - Prahu a venkov rozdělujou sami zemanovci, aniž by právě na to (statisticky doložený) složení brali ohled.

Jojo, prezident sjednotitel 

A taky mám něco pro zasmání:

https://video.aktualne.cz/dvtv/senator-veleba-odesel-veselovskemu-ze-studia-nedokazal-vysve/r~be9928e0fb8711e7afac0cc47ab5f122/?redirected=1516202118

Stačí, když si to divák se slabším žaludkem pustí až tak od 15.,16. minuty. Veselovský luxusní práce!  Strašná pakáž ty zemanovci...

Pro ještě slabší žaludky postačí asi úplně nejstručnější výcuc: "Tak jak je to s tím darem 8 milionů Zemanovi na kampaň, pane senátore?"... "Drahoš, Horáček, Bakala"!