Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 17:01

Veselovsky uzasny, totalne profi a vypnul ho neskutecne!  Ovsem ten Veleba? 

Offline RoSa
Avatar
8218 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 17:21

barbucha 

ta vložka s nedioptrickejma brejlema: "řikal mi to Okamura"

Veselovský je nejlepší! můj nejoblíbenější moderátor už z dob jeho začátků

(zatim jsem teda v 7. minutě)

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 17:26
Reakce na barbucha:

Prahu a venkov rozdělujou sami zemanovci

A navíc je to dost pofidérní. Jako kdyby za Prahou už byly jen lesy a lány. Já teda rozhodně na žádným venkově nebydlím. Stejně tak jsem alergická na výraz "obyčejný člověk" nebo "skutečná práce," popř. "skutečný hodnoty". 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 17:36
Reakce na Hoolinkah:

​Stejně tak jsem alergická na výraz "obyčejný člověk" nebo "skutečná práce," popř. "skutečný hodnoty". 

​Přesně těmito výrazy se ohání jeden bývalý tělocvikář tady u nás, když začne horovat o Zemanovi a Babišovi. Šlak mě může vzít, když ho potkám na zastávce MHD a on si klábosí na toto téma se svými bývalými kolegyněmi.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 17:43
Reakce na Mirka:

Ale vzdělání a věk má na to, koho lidi volili zásadní vliv. 

Přidala bych ještě "zkušenost." Třeba městečko, kde bydlí moji prarodiče, se na první pohled od ostatních nijak zvlášt neliší. Nabídky práce naprd, mladí zdrhaj jinam, v "centru" chcípnul pes a sem tam se něco málo opraví (rozuměj, chodník se vydláždí zámkovou dlažbou). Pokud jde ale o výsledky voleb, tak se pokaždý mírně vychyluje. V parlamentních volbách měla TOPka víc než komunisti a teď v prvním kole těsně vyhrál Drahoš. Fischer na třetím místě měl 15%. 

Na druhý pohled si totiž všimneš nebývalý množství továrnických vilek a pěkný prvorepublikový divadlo. Za císařpána a Masaryka totiž město nebývale ekonomicky vzkvétalo, malí podnikatelé rostli jak houby po dešti a následně to samozřejmě komunisti všechno zničili. Někteří na to očividně nezapomněli (třeba můj děda). 

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 17:45

RoSa 

Boží, co? I s těma brejlema 

Hoolinkah  wendulka 

Jo, obyčejný člověk... tfujtajxl. Z poslední doby eště přihazuju "vlastenec" a taky "myslí na lidi".

A aby mě někdo nenařknul ze zaujatosti, tak podobná husí kůže mi naskakovala při "spolu to dáme!" 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 17:49

wendulka Zrovna tělocvikář. 

Nejhorší je, když se z tý "skutečný práce" vyklube jednotvárný navíjení cívek ve výrobní hale, zatímco ti nahoře v kanclu celej den jen popíjej kafíčko... 

Offline RoSa
Avatar
8218 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 17:50
Reakce na Hoolinkah:

Za císařpána a Masaryka totiž město nebývale ekonomicky vzkvétalo, malí podnikatelé rostli jak houby po dešti a následně to samozřejmě komunisti všechno zničili. Někteří na to očividně nezapomněli (třeba můj děda). 

​tomu se řiká Kinderstube...

v tom je rodina zcela nezastupitelná! a je jedno, jestli ve městě či na vesnici

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 17:55

Hoolinkah Tak mně to od toho tělocvikáře naopak přijde horší, že fakt mám v tu chvíli nekustečnou chuť něco rozbít.

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 18:05

Chudák pan prezident ani nemá čas přijmout demisi vlády, jak se musí chystat na DUEL. Zlý, zlý Drahoš!

Offline A666
Avatar
2846 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 18:10

barbucha 

Veselovský válel, on fakt umí No a dost mě pobavilo, jak se hrozně rozčiloval Veleba nad bilboardy pro Drahoše od Horáčka, přitom to je mnohem transparentnější, než ty pro Zemana Přišlo mi, že si sám nabíhal.... No a řešení brýlý je nejlepší, hlavně že náš současný prezident určitě nemá nikoho, kdo řeší jeho "image" a případně ho téměř nabalzamuje.......

P.S. Manžel tvrdil, že teda takový projev, to by čekal možná od starosty malé vísky, ale ne od senátora......

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 18:30
Reakce na Sweet Potato:

Chudák pan prezident ani nemá čas přijmout demisi vlády, jak se musí chystat na DUEL. Zlý, zlý Drahoš!

​Nepochybuju o tom, že za to někdo může. Drahoš je dobrá volba, ale já bych nezanedbávala ani možnost, že ho uštvala pražská kavárna!

Offline 999
Avatar
17575 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 18:52

Ten Veselovský je fakt skvělej... A taky sexy. Ten kdyby chtěl....

Offline RoSa
Avatar
8218 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 18:59

999 že jo?

Offline 999
Avatar
17575 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 19:03

RoSa Už ho mám dlouho vysoko na žebříčku....

Offline Sweet Potato
Avatar
34833 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 19:09

999 Kdysi bydlel u mojí kámošky na podnájmu. Ale teď teprve patřičně dozrál.

Offline barbucha blogger
Avatar
30590 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 19:12
Reakce na 999:

Ten Veselovský je fakt skvělej... A taky sexy. Ten kdyby chtěl....

​I kdyby nechtěl! 

Offline 999
Avatar
17575 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 19:15

Sweet Potato Je pravda, že vypadá líp, než před lety....

Offline 999
Avatar
17575 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 19:16

barbucha Doufám, že to tady nečte ta jeho Monika....

Offline RoSa
Avatar
8218 příspěvků moje polička 17. ledna 2018 19:17

barbucha hele, a kdo teda bude moderovat ten duel?