Aktuální česká politická situace

29. října 2014 09:07
macko.pu
Avatar
08. zaří 2017 08:13
Reakce na Mutziputzi:

Hele ty podle mě definici oligarchy ani neznáš

hele, mne je to úplne jedno, čo si myslíš

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 08:16
Reakce na macko.pu:

Vim no, bohatejm bys bral a chudejm dával))

macko.pu
Avatar
08. zaří 2017 08:18
Reakce na Mutziputzi:

Vim no, bohatejm bys bral a chudejm dával))

... dobre, dobre

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 10:57
Reakce na Mutziputzi:

A ten rudej šváb s nima eště drží basu!

Offline Beranka
Avatar
381 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 11:04
Reakce na macko.pu:

... ale za to by ste ho snád tak nenávideli, v tom musí byť aj niečo iné

Prostě nejsme tak komunisticky smýšlející jako Ty.

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 11:49
Reakce na macko.pu:

... a ja ešte radšej túto

kozy, husle, rooney

P.S. pustite karola

Karol na hrad!!! Dnes ho idem kúpiť mužovi k narodkám a ak mi vyjdú bubáky, kúpim dvojmo - aj ja si do auta zaslúžim ...

(tá domáca gynekológia ma dáva dole:))) )

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 12:49
Reakce na macko.pu:

dobre, beriem tvoj názor, len povedz koho je figúrkou, aby som vedel

Níže koukám, že už sis odpověděl. takže ano, považuju Zemana za loutku v rukou Rusů (protože musí) a Číňanů (protože tam může lítat Kellenrovým soukromým letadlem a protože mu za to Si Ťin-pching nabízí alespoň krátkodobou iluzi toho, že je důležitej). Nesouhlasím s tvrzením, že je Zeman Putinovým "kamarádem", na to je ten vztah krajně nevyvážený.

Ráda za to rozhodně nejsem a nebudu, jelikož se mi nedaří vydedukovat, co bychom tím jako měli získat. Ekonomicky je Rusko domeček z karet stojící na neobnovitelných nerostných surovinách. Politicky je to oligarchie s takovou mírou korupce, o které se nám (zatím?) jenom zdá. (Zde mi tudíž nějak uniká důvod, proč jsi za Putina rád.) Kulturně jsou momentálně schopni dát světu akorát diskotékové lesbické duo, békající lampasáky a jeden slušně vyhlížející animovaný seriál pro děti. Pryč jsou doby Dostojevského a Rachmaninova, dokonce ani nějakýho novýho Vysockýho už nejsou schopní vyprodukovat.

Pokud jde o Čínu, ta umí akorát skupovat majetek a prznit Krtečka. Nebo mi něco uniklo?

Uložit

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 13:30
Reakce na macko.pu:

... kočky, ste príjemné, inteligentné ženy, ja vám nechcem brať názor na zemana, každý samozrejme môže mať svoj názor, len nechápem takú tú hystériu okolo neho, to jednostranné videnie, akoby už nič horšie na svete nebolo

tak mi napište teraz 5 najhoršch zemanových krokov, (nepíšte že chlastá, alebo že zahreší, to nikoho nezaujíma) a ak ma presvedčíte, uznám že máte pravdu

Jak už napsala Viktorka, prezident ČR má velmí málo reálných provomocí, jeho úloha je převážně reprezentativní. Proto to, jak se chová, je poměrně dost důležité a rozhodně není pravda, že to "nikoho" nezajímá. Když už, tak se narovinu vyjádři, že to nezajímá tebe (což je i vcelku pochopitlené, tvůj prezident to není).

Nicméně, tady to je. Za mě:

1. Po svrhnutí vlády Petra Nečase jmenoval provizorní kabinet složený ze svých kamarádů, který tu vládnul půl roku bez ohledu na to, že nezískal důvěru sněmovny, načež Rusnok podal demisi. Zemanova reakce byla taková, že ho pověřil ... vládou v demisi. Vzhledem k tomu, že předchozí legitimní vláda na Zemanův nátlak padla kvůli Nečasovým splašeným hormonům, se to celé zpětně jeví jako obrovká nechutná komedie. Babišova role v celé kauze z toho navíc do budoucna možná udělá pěkný thriller...

2. Vystoupil a zpíval hymnu na jednom pódiu s bandičkou islamofobů před publikem složeným z navezeného komparzu s předem připravenými jednotnými cedulemi "ať žije Zeman" a členů Československých vojáků v záloze, což je nedávno rozpadlý pofidérní kroužek složený z bývalých vojáků ČSSR, požadujících vystoupení z NATO. Tím došlo k situaci problematické hned ze dvou důvodů: 1. Zeman je vrchním velitelem ozbrojených sil členské země NATO; 2. Jednalo se o oslavy 17. listopadu na Albertově. Studenti nebyli ochrankou na místo vpuštění...

3. Drží ve funkci kancléře člověka, který neměl a ani dodatečně nezískal bezpečnostní prověrku, ačkoliv zkraje svého úřadu Zeman prohlásil, že v takovém případě Mináře samozřejmě odvolá. To dodnes neudělal.

4. Rozhodl se nejmenovat několik profesorů a jako důvod uvedl jejich problematickou minulost spojenou s minulým režimem (navzdory čistým lustračním osvědčením). Když pominu fakt, že jmenování profesorů prezidentem je spíš už trošku přežitá formalita a prezidentovi nepřísluší osoby navržené na profesuru lustrovat, tak jiné osoby s mnohem víc problematickou minulostí vytrvale podporuje, dosazuje do různých funkcí nebo vyznamenává. Většinou to závisí na tom, jaké OSOBNÍ ne/sympatie k daným lidem chová, což je trochu alarmující.

5. Opakovaně ohývá a znevažuje platnou Ústavu tak jak se mu zlíbí; teatrálně před kamerami přijímá demisi pemiéra, který žádnou demisi oficiálně nepodal (čistě za účelem premiéra mediálně znemožnit...prostě proto, že Sobotku z osobních důvodů nesnáší...); vyjadřuje se k věcem, které se mu nepřísluší soudit, aby ovlivnil veřejné mínění; je několikrát soudně uznaným lhářem.

Offline razorblade
Avatar
8178 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 13:44
Reakce na Hoolinkah:

AMEN

macko.pu
Avatar
08. zaří 2017 15:40
Reakce na slniecko:

Karol na hrad!!! Dnes ho idem kúpiť mužovi k narodkám a ak mi vyjdú bubáky, kúpim dvojmo - aj ja si do auta zaslúžim ...

(tá domáca gynekológia ma dáva dole:))) )

karol na hrad!!!!!! :)))

táto je najlepšia, nemôžem ju vypustiť z hlavy, starý čočil

P.S. ježiš nehovor mi o gynekológii, neviem čo si mám pod tou domácou vybaviť, som LEN IBA chlap, a ty útočíš na moje primárne pudy

macko.pu
Avatar
08. zaří 2017 15:42
Reakce na Beranka:

Prostě nejsme tak komunisticky smýšlející jako Ty.

.. a na to si kde prišla milá moja kamarátka??? to, že nepíšem modrým perom POVINNE ako všetci ostatní, ešte neznamená, že píšem červeným

macko.pu
Avatar
08. zaří 2017 16:10
Reakce na Hoolinkah:

Níže koukám, že už sis odpověděl. takže ano, považuju Zemana za loutku v rukou Rusů (protože musí) a Číňanů (protože tam může lítat Kellenrovým soukromým letadlem a protože mu za to Si Ťin-pching nabízí alespoň krátkodobou iluzi toho, že je důležitej). Nesouhlasím s tvrzením, že je Zeman Putinovým "kamarádem", na to je ten vztah krajně nevyvážený.

Ráda za to rozhodně nejsem a nebudu, jelikož se mi nedaří vydedukovat, co bychom tím jako měli získat. Ekonomicky je Rusko domeček z karet stojící na neobnovitelných nerostných surovinách. Politicky je to oligarchie s takovou mírou korupce, o které se nám (zatím?) jenom zdá. (Zde mi tudíž nějak uniká důvod, proč jsi za Putina rád.) Kulturně jsou momentálně schopni dát světu akorát diskotékové lesbické duo, békající lampasáky a jeden slušně vyhlížející animovaný seriál pro děti. Pryč jsou doby Dostojevského a Rachmaninova, dokonce ani nějakýho novýho Vysockýho už nejsou schopní vyprodukovat.

Pokud jde o Čínu, ta umí akorát skupovat majetek a prznit Krtečka. Nebo mi něco uniklo?

Uložit

.... a aj mi vieš reálne povedať ako zeman, ako "loutka rusov a číňanov" negatívne ovlyvnil vnútornú politiku , alebo zahraničné smerovanie , alebo to má nejaké ekonomické dôsledky, alebo ešte niečo????

ale ďakujem za tvoje dva dlhé príspevky, vážim si, že si jediná aspoň chcela objasniť "vo co go", vlastne aj viktorka od toho splavu, kde už sa určite nesplavuje, aj tej ďakujem

a čo sa týka tých zemanových vnútro - politických prešlapov, beriem, nikto nie je dokonalý, ale tá hystéria okolo neho aj tak nie je adekvátna (to v porovnaní s našim prezidentom sú len omrvinky)

P.S. a čo sa týka ruska a putina, čas ukáže kde je pravda

P.S.2 a kultúra??? zabudni na lesbičky, také generalizovanie ako si uviedla, to snáď nestojí ani za reč

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 18:56
Reakce na macko.pu:

"a aj mi vieš reálne povedať ako zeman, ako "loutka rusov a číňanov" negatívne ovlyvnil vnútornú politiku , alebo zahraničné smerovanie"

Ty to asi tak moc nesleduješ... ale na rozdíl od Havla - a nakonec i Klause, který ochotně přijímali po celým světě, čímž nás dostávali na mapu civilizovanýho světa (pro zahraniční vztahy i obchod poměrně potřebná věc), tak se Zemanem se už baví jenom Rusko a Čína. A to nejsou partneři, který by rozumná část občanů (jichž se například většina vyslovila pro EU, není-liž pravda?) preferovala. Protože... co dobrýho nám kdy tyhle dva státy přinesly? Okupaci a útlak na jedný straně a okopírovaný šmejdy na straně druhý.

 Jaký je jejich dnešní přínos světu? V průmyslu, vědě i  kultuře? V občanských právech? Odpůrci režimu tam mizej po stovkách... to se může líbit jen pomatenci, jako je Zeman. Tam by nás chtěl mít...

macko.pu
Avatar
08. zaří 2017 19:32
Reakce na barbucha:

"a aj mi vieš reálne povedať ako zeman, ako "loutka rusov a číňanov" negatívne ovlyvnil vnútornú politiku , alebo zahraničné smerovanie"

Ty to asi tak moc nesleduješ... ale na rozdíl od Havla - a nakonec i Klause, který ochotně přijímali po celým světě, čímž nás dostávali na mapu civilizovanýho světa (pro zahraniční vztahy i obchod poměrně potřebná věc), tak se Zemanem se už baví jenom Rusko a Čína. A to nejsou partneři, který by rozumná část občanů (jichž se například většina vyslovila pro EU, není-liž pravda?) preferovala. Protože... co dobrýho nám kdy tyhle dva státy přinesly? Okupaci a útlak na jedný straně a okopírovaný šmejdy na straně druhý.

 Jaký je jejich dnešní přínos světu? V průmyslu, vědě i  kultuře? V občanských právech? Odpůrci režimu tam mizej po stovkách... to se může líbit jen pomatenci, jako je Zeman. Tam by nás chtěl mít...

prepáč, ale normálne so sa zľakol, príspevok ako z príučky liberálneho skauta pod bodom R, ako Rusko a Č ako Čína

nebudem ti protirečiť, lebo ty si budeš hovoriť svoje a ja svoje, a nikam sa nepohneme, ale len na margo tých okupantov, zabudla si dodať, že v prvom rade to boli naši osloboditelia v 45, nejako sa to už nehodí do koncepcie, ale fakt je fakt (a možnože sa začneme učiť, že nás oslobodili američania a bude vymalované)

a môžeš si myslieť o ich režimoch čo chceš, len hlupák sa odvráti od krajín s takým ekonomicko - priemysleným potenciálom, takže buď rada za zemana

občianske práva??? propaganda na plné pecky, keď sa nám hodí,  vyťahujeme občianske práva

500 000 !!!!!!!!!!!! mŕtvych detí v iraku, pri okupácii, na ktorú bezpečnostná rada OSN nedala súhlas nás netrápi, že??? takí sme my pokrytci, tam už občianske práva nevyťahujeme, tie detičky nikoho nezaujímajú

https://www.youtube.com/watch?v=omnskeu-puE

Offline barbucha blogger
Avatar
30606 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 19:43
Reakce na macko.pu:

Já teda na nějaký "osvobození" kašlu. To si vytrucovali sami, aby nás shrábli do svojí zájmový zóny. Kdyby schválně ostatní nezdržovali a netrvali na tom, že se musí počkat na ně (čímž například v Praze padlo mnohem víc lidí, než mělo), skutečně nás už dávno osvobodili Američani. A nejen Plzeňsko. Co za zvěrstva tady potom ti ožralí mužici při tom "osvobození" prováděli, že před nima museli schovávat nejen majetek, ale i ženy, to si nech vyprávět od pamětníků, moji rodiče to zažili... kdo mohl, tak před nima utek.

A jestli flagrantní porušování občanských práv považuješ za propagandu, tak - protože na tyhle komunisticko putinovský kecy nejsem zvědavá -  se spolu už vážně nemáme o čem bavit. Čus.

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 20:05
Reakce na macko.pu:

.... a aj mi vieš reálne povedať ako zeman, ako "loutka rusov a číňanov" negatívne ovlyvnil vnútornú politiku , alebo zahraničné smerovanie , alebo to má nejaké ekonomické dôsledky, alebo ešte niečo????

A měla bych? Ty jsi tvrdil, že Zeman má vlastní názor a není loutkou v rukou globálních mocností. Já jsem s tebou nesouhlasila. To, jak dalekosáhlý vliv to má v různých oblastech, nebylo předmětem diskuze, takže tím svůj názor nemusím nutně obhajovat. Nicméně ano, a už jsme to udělala, viz. můj bod č. 1. Svržení nečasovy vlády a nekompromisní odmítnutí náhradního řešené představeného Miroslavou Němcovou významně ovlivnily vnitřní politiku i zahraniční směřování.

a čo sa týka tých zemanových vnútro - politických prešlapov, beriem, nikto nie je dokonalý, ale tá hystéria okolo neho aj tak nie je adekvátna (to v porovnaní s našim prezidentom sú len omrvinky)

Nesouhlasím. Proč myslíš?

P.S. a čo sa týka ruska a putina, čas ukáže kde je pravda

Proč? Co ti brání vyjádřit se k tomu v reálném čase? Ruská ekonomika stojí na ropě a plynu. Nebo ne? Nevyrábí se tam nic, co by stálo za řeč, a nevidím snahy s tím cokoliv dělat. Nebo ano? Rusko je oligarchie toho nejhrubšího zrna s doširoka rozevřenými sociálními nůžkami. To se děje teď, nepotřebuju čekat, jestli to čas ukáže. Korunu tomu nasazují holčičky plamenně vzívající nadřazenost slovanství nebo slibující, že udají i vlastní matku. Ani tady nemusím čekat na to, jak takový brainwashing dopadá. Už to tu v minulosti bylo.

P.S.2 a kultúra??? zabudni na lesbičky, také generalizovanie ako si uviedla, to snáď nestojí ani za reč

tam pouč a jmenuj nějaké cenné novinky z oblasti hudby, literatury, filmu nebo výtvarného umění. Od Lazebnáka sibiřského jsem nic kloudného neviděla a to už je skoro dvacet let.

macko.pu
Avatar
08. zaří 2017 20:16
Reakce na barbucha:

Já teda na nějaký "osvobození" kašlu. To si vytrucovali sami, aby nás shrábli do svojí zájmový zóny. Kdyby schválně ostatní nezdržovali a netrvali na tom, že se musí počkat na ně (čímž například v Praze padlo mnohem víc lidí, než mělo), skutečně nás už dávno osvobodili Američani. A nejen Plzeňsko. Co za zvěrstva tady potom ti ožralí mužici při tom "osvobození" prováděli, že před nima museli schovávat nejen majetek, ale i ženy, to si nech vyprávět od pamětníků, moji rodiče to zažili... kdo mohl, tak před nima utek.

A jestli flagrantní porušování občanských práv považuješ za propagandu, tak - protože na tyhle komunisticko putinovský kecy nejsem zvědavá -  se spolu už vážně nemáme o čem bavit. Čus.

.... takže je to tu, oslobodili nás američania, rangers mali pravdu, keď sing "to tenkrát v 45tom", história je prepísaná

nech sa mi už nepostaví ale presne pri slove osloboditelia som vedel že začneš písať o brutálnych znásilnovačoch a neviem ešte o kom... hele, to bola vojna  a vo vojne sa stávajú aj také strašné veci, ale na každej strane... 

ja sa nezastávam nikoho, ja nie som na žiadnej strane, ale čierno - biele videnie sveta, to už by snáď mohlo prestať...

a ešte k tým ľudským právam.. prosím ťa, v tomto svete skazenom, zničenom, úbohom, pokryteckom, bez akejkoľvek morálky, rútiaceho sa do totálnej skazy a ty sa dovolávaš vyšších princípov???

bodaj by si mala pravdu...čis... vlastne...čus

macko.pu
Avatar
08. zaří 2017 20:22
Reakce na Hoolinkah:

.... a aj mi vieš reálne povedať ako zeman, ako "loutka rusov a číňanov" negatívne ovlyvnil vnútornú politiku , alebo zahraničné smerovanie , alebo to má nejaké ekonomické dôsledky, alebo ešte niečo????

A měla bych? Ty jsi tvrdil, že Zeman má vlastní názor a není loutkou v rukou globálních mocností. Já jsem s tebou nesouhlasila. To, jak dalekosáhlý vliv to má v různých oblastech, nebylo předmětem diskuze, takže tím svůj názor nemusím nutně obhajovat. Nicméně ano, a už jsme to udělala, viz. můj bod č. 1. Svržení nečasovy vlády a nekompromisní odmítnutí náhradního řešené představeného Miroslavou Němcovou významně ovlivnily vnitřní politiku i zahraniční směřování.

a čo sa týka tých zemanových vnútro - politických prešlapov, beriem, nikto nie je dokonalý, ale tá hystéria okolo neho aj tak nie je adekvátna (to v porovnaní s našim prezidentom sú len omrvinky)

Nesouhlasím. Proč myslíš?

P.S. a čo sa týka ruska a putina, čas ukáže kde je pravda

Proč? Co ti brání vyjádřit se k tomu v reálném čase? Ruská ekonomika stojí na ropě a plynu. Nebo ne? Nevyrábí se tam nic, co by stálo za řeč, a nevidím snahy s tím cokoliv dělat. Nebo ano? Rusko je oligarchie toho nejhrubšího zrna s doširoka rozevřenými sociálními nůžkami. To se děje teď, nepotřebuju čekat, jestli to čas ukáže. Korunu tomu nasazují holčičky plamenně vzívající nadřazenost slovanství nebo slibující, že udají i vlastní matku. Ani tady nemusím čekat na to, jak takový brainwashing dopadá. Už to tu v minulosti bylo.

P.S.2 a kultúra??? zabudni na lesbičky, také generalizovanie ako si uviedla, to snáď nestojí ani za reč

tam pouč a jmenuj nějaké cenné novinky z oblasti hudby, literatury, filmu nebo výtvarného umění. Od Lazebnáka sibiřského jsem nic kloudného neviděla a to už je skoro dvacet let.

... prepáč, tvoj príspevok je tak dlhý, že som ho ani nedočítal...nabudúce skús kratší, potom sa pokúsim o odpoveď

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33729 příspěvků moje polička 08. zaří 2017 21:33

Dámy,obavám se,ze neni bohuzel v mentální kapacitě Macka pochopit,co píšete.